Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 07:40:15
EUR 34.7748 07:40:15
USD 32.4684 07:40:15
ALTIN ONS $2337.9850 07:40:15

Konu: Altın Ons Upuzun Vade2

Altın ons uzun vade çalışmam

Geçen yıl çizdiğim gerçekleşen Betece uzun vade çalışmam

Dün ve bugün attığım Altın ons 10 yıl içindeki beklentimin dayandığı teknik analiz dostlarım. Geçen yıl Betece de aynı teknik çalışmayı haftalık grafik üzerinde yapmıştım 1 yıl içinde 69 bin lerden 17-18 leri gördük. Alttaki grafiklerde inceleyebilirsiniz.

Şimdi de altın ons için aylık grafik üzerinde hazırladığım çalışma. Tabi betece hızlı altın yavaş bir varlık o yüzden 10 yıl içinde olarak düşünüyorum 750-680 usd altın ons beklentimi. Sadece bir teknik kurgudur. Yatırım tavsiyesi içermez. Yukarıda max 2110-2600 seviyesi çıkabileceği yerlerdir ancak şimdiden başlamış olabilr de. 1800 kilit seviye yukarı kıramadığı sürece arada çok dalgalar olacak uzun vadeli fibo lar, hareketli ortalamalar, yatay ve trend destekleri bir çok uzun vade kısa vade destekler olacaktır. Bu çalışmayı geçen yıl bu sitede paylaştım aslında bir daha paylaşmak istedim. Geçen yıl ki paylaştığım grafik:
https://yorum.altin.in/konu/27338244- altin- ons- upuzun- vade- olumsuz- bir- teorik - analiz/2

En önemli rakamlar 1800-1688- 1682-1678-1645-1561-1512-1280-1046. Bunlar hareketli ortalamalardan ve fibo lardan ve yatay ile trendlerden geçen önemli Major destek direnç seviyelerdir. Zaman ilerledikçe hareketli ortalama seviyeleri biraz biraz değişecektir.

Asla yatırım tavsiyesi değildir, dolar ın yükselişine bağlı olarak iç piyasada Gram altın yükselebilir de ki hemen yıldan beri öyle oldu.

Lakin en iyi yatırımın toprak olduğunu düşünüyorum ben ileriye dönük ve toprak almak gerektiğine inanıyorum kendi adıma ytd. Hayırlı günler bereketli kazançlar cümleten.

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

forexprajna ()

A tepesi ile C tepesi için Rsi da uyumsuzluk yok. Grafik hatalı olmuş malesef..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim abla güzel görüşlerin ve desteklerin adına her daim.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Eline sağlık kardeşim. Ürkütücü ama inceliycem:)
Bence de toprak artık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum