Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0861 14:59:05
EUR 34.9978 14:59:05
USD 32.2011 14:59:05
ALTIN ONS $2429.8250 14:59:05

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin

Yorumlar (66)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Sende hatırlarsın btc 57k iken bu sayfaya ilk ben atmıştım elon 20k işaret ediyor diye hatta dalga geçenler olmuştu ben ordan nakite geçip 30k dan almaya başladım terste olduklarım var tlm slp gibi :))

Takiptekal_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Umarım btc yeni dip yapmaz öyle düşünüp aldık bekliyoruz.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yelizz39 ()

Sizde neler var ne aldınız

-1BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

@Luciferr01 hocam dediğiniz gibi btc de bir yükseliş var ama altları fazla etkilemiyor btc için kırıtik noktalar neresi acaba tekrar aşağı yönlü beklentiniz varmı hangi rakamı takip etmeliyiz

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Özetle tekrar 7. xx seviyelerinde alınabilir..

Bu seviyenin gelmeyebileceği ihtimalı düşünerek full satılmamalı

Nacrumates için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bence WING web3 olduğundan uzun vade biriktirilebilir. Tabloyu incelediğinizde alıcıların nerede yeşil mum diktiklerini aldığı seviyelerden ortalamalarını hesap edebilirsiniz. Balinasıyla birlikte hareket ederek eldeki adeti arttırmak lazım. Bollıngerbandının dışına çıktığında satılmalı. Tekrar içeri girdiğinde alınmalıdır. Şu an kar alınabilir durumda

-1BeğenmedimŞikayet

ilkkez3585 ()

Kar satışı yaptım alttan tekrar almak için hedef hala ayni

ilkkez3585 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilkkez3585 ()

8.64 tenn aldım zirvesinde satıp düşüşte tekrar alıp coin adetini yükselttim hedef 12.8 ytd

0BeğenmedimŞikayet

Nacrumates ()

Hocam wing nerede kar alınmalı nasıl durumu beklemeli mi ne diyorsunuz?

-1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

btc ve ETH bazlı alınabilir. Ağırlık ETH ye verilebilir. 22000 ve 22700 geri çekilmesi olursa eklenebilir

heıl_hıtler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heıl_hıtler ()

Hocam alacakmısınız yada bir ufak bir düzeltme yapıp ordan mı alıcaksınız

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

İlk defa bir Fedde direk yukarı vurdular. İstediğim kadar alamadım.
Sonucun iyi çıkacağını bekliyordum fakat korkutup sattırırlar diye düşünüyordum.

Melisss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Siz aldınız mı?

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Merhabalar. 19880 a bir iğne gelip orada tutunabilirse btc alınabilir. (-100 dolar a kadar sapmalar normal)

VestaN96 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VestaN96 ()

Merhaba, btc almak için bekliyoruz, hangi seviyeler takip edilmeli? Paylaşır msnz?

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Siyasetten bazı isimlerden açıklamalar geldi.. özellikle araba konusunda.

Meke07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

patronankarali ()

Sadece şunu diyeyim mayıs haziranda araba ev fiyatları yarıya inecek dedi. O sıra ben 250 bin verip araba aldım bugün ki fiyatı 650 bin. Aradan 8 ay geçti. Şimdi sen karar ver sence yaşanabilir mi. Ülkede resmi enflasyon yüzde 80.

1BeğenmedimŞikayet

patronankarali ()

Ya onun bıraktım dediğine bakmayın o burası olmazsa yaşayamaz çünkü burada yıldızlara bakıp hocam diyenler sayesinde kendini birsey sanıyor. Konuşmalarına bir bakın sanırsın elon musk. Arkadaşın matematiği mantığı sıfır. Az duruşu olsa 50 kere bir daha yazmayacagim dediği halde tükürdüğünü yalamaz. Ama belliki zevk alıyor tükürüp yalamaktan.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

evmi alacaksınız?

0BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Ev araşarda düşüş mü yaşanabilir? Ev almayı düşünüyordum. Bu ne derece doğru acaba

1BeğenmedimŞikayet

patronankarali ()

Mayıs haziranda ev araba fiyatları yarıya inecek diyordu 3 katına çıktı. Şimdi yine bol keseden ahkam kesip eldeki evi arabayı sattiracak kit akıllı. Bunun aklına uyana acinmazda. Zarara kendi rızasıyla girene merhamet edilmez.

_Ottoman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Hahha çivi çiviyi söker

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Sabah öğle akşam 3 doz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum