Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0762 20:08:20
EUR 34.8492 20:08:20
USD 32.3602 20:08:20
ALTIN ONS $2298.5300 20:08:20

Konu: Gümüş 28 ons yolculuk rotası ytd

Çıkarın defterleri kalemleri yükseliş formasyonu çizmeye başlayalım köyden şehire dönüş başlamak üzere :))

Evet dostlar son bir hamle kaldı ondan sonra maceraya devam inş hedef 28 onslar dır

Not çizimde bazı önemli noktaları belirtmedim çünkü daha öncede belirttim ard niyetli olanlar var malesef aramızda kişilerin öngörülerini alıpta kendi öngörüsü gibi paylaşanlar seviliyorsunuz unutmayın bunu :)

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Tamamdır Hocam siz çıkış yapılabilir demeden elimdekini çıkmayacağım beni unutmayacağınızdan emin olarak içim rahat birşekilde bekliyorum. Sağlıkla kalın çok teşekkür ederim.

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Evet hocam malesef banka yeni alımları kapatmış eskiler ancak şuan için alabiliyor ama tasa etmeyin elinizdeki de inş bir o kadar kazanç sağlıyacaktır sabır konusuna gelince uzun sürmeyecek inş evet kuveyt parite de iyi merak etmeyin uygun zamanda inş çıkış yapıp bir kaç al satla dipten almış gibi bir kazanç sağlanır inş yeterki sabırlı olunsun hocam

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Düşüşten önce nereye kadar bir çıkış olabilir biz hangi seviyeleri beklemeliyiz çıkmak için moral bozukluğu yok çok şükür sizin paylaşımlarınızı görünce daha iyi hissediyorum galiba sabırsızlık ediyorum Hocam söylediğiniz gibi az kalmıştır inşaAllah. Birde sizin bahsettiginiz bıyıklıdan hesap açamadım bir türlü bende çok istedim çıkabilirsem ondan almayı ama alamıyorum benim alım yapmam için başka bir öneriniz olur sanırım zamanı gelince. Kuveytle çalıştığım için tl ile çıkış çok sıkıntı oluyor parite de sadece uygun neyse şimdiden sizi sıkmayayım Hocam zamanı gelince yaziyorsunuz zaten sağolun.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hocam inş kazanırsınız hayırlısıyla yeterki planlı hareket edilsin ve moraller yerinde olsun az kaldı inş:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Satarsın inş kardeşim karamsarlığa düşme şuan önümüzde 40 $ bir hareket alanı var bunun yarısını değerlendirebilirsek al satlarla yeter bize diğer zalım bıyıklıyı görüyorsun değilmi canı istedimi 1 günde nasıl 1 aylık hareketi yapıyor o da gelicek beklediğimiz durağa inş son bir hareket kaldı nasip olursa ondan sonra hareket başlar inş

Kerembey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Hocam nasibimizde varsa sizin sayenizde kazanırız inşaAllah iyi tatiller dilerim

1BeğenmedimŞikayet

Kerembey ()

Hayrlisi ile bir satayim.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Selamlar hocam bu düşüşlere moral bozamyın çünkü bu düşüşler biz küçük yatırımcılar için büyük bir nimet gümüş ons zati yukarıda sıkışmıştı bakın eğer şemadaki dip 16**seviyelere inerse bizlere 16** 24**gibi bir bant aralığı bırakıcak bu alanda bizlere onlarca kez al sat fırsatı vericek mühim olan bunları değerlendirmektir inş değerlendirme fırsatını yakalarız bol kazançlar huzurlu haftasonları

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Sabır kardeşim az kaldı bunun acısını çıkarıcaz inş elbet grafikteki şema kaba taslak belirtim o şemada ne al satlar var bir bilsen :)

1BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Selamlar hocam emeğinize sağlık çok teşekkür ederim haber bekliyoruz yıl sonuna kadar 28 onslar çok güzel olur öncesinde 14 15 onslar varsa umarım iyi yerlerden çıkış yapıp gram arttırabiliriz ozaman çok daha güzel olur nasip Hayırlısı olur inşAllah bol bereketli kazançlarınız olsun. İyiki varsınız yoksa ben hiçbirşey yapamaz en iyi ihtimalle maliyette çıkardım kâr görmeye hiç alışık değilim hocam(

0BeğenmedimŞikayet

Kerembey ()

Iyi haberler bekliyoruz kardrsim iyice koseye sıkıştırdılar bizi.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim neyse çok fazla söylenicek şey varda yine bizde kalsın :) siz tetikte olun yine bir cambazlık yapabilir haftaya ben takipteyim yakalar sam bir oyunu haber ederim sizlere inş

1BeğenmedimŞikayet

Kerembey ()

Kardesim senin emegini calanin carpilmasi gerek:) emegin icin bizi dusunup paylastigin icin cok tesekurelr.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

@Kerembey @Yoksulll @Melisada hayırlı akşamlar bir göz atarsınız 2023 kadar olabilecek rota budur inş daha detaylı inş sizlere haber edicem nasip olursa

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum