Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0665 10:24:26
EUR 34.7596 10:24:26
USD 32.5702 10:24:26
ALTIN ONS $2308.3300 10:24:26

Konu: Gümüş 28 ons yolculuk rotası ytd

Çıkarın defterleri kalemleri yükseliş formasyonu çizmeye başlayalım köyden şehire dönüş başlamak üzere :))

Evet dostlar son bir hamle kaldı ondan sonra maceraya devam inş hedef 28 onslar dır

Not çizimde bazı önemli noktaları belirtmedim çünkü daha öncede belirttim ard niyetli olanlar var malesef aramızda kişilerin öngörülerini alıpta kendi öngörüsü gibi paylaşanlar seviliyorsunuz unutmayın bunu :)

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

20.87 ilk ayak ta tamamladık burdan 23.10 seviyelerine yola devam inş ytd

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Çok şükür bizi yanıltmadı rayında ilerliyor ilk ayak daire içinde 20.87 ikinci ayak 20.30 ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Küçük küçük sapmalar olsada gidişat beklenen şekilde ilerlemiş bakalım bundan sonra ne şekilde yürüyecek

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

@B_O_Z_H_İ_M_A_S_ hocam burada daha önce çalışılmış çizim mevcut göz atarsınız

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim kimse kusura bakmasın bahsedildiği gibi değil anlık olarak ara ara kademeyi düşürüyorlar lakin emin ol geneli hep yüksek

Kerembey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Tamam kardeşim bugün bir takip edelim ondan sonra hamlemizi yaparız inş

Yoksulll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Tamamdır hocam önceden sizlere bildiricem inş

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerembey ()

Kardesim fiba bank nasil bir banka oraya parami tasimami tavsiye edermisin?

0BeğenmedimŞikayet

Yoksulll ()

Evet hocam bende buradayım kare tamam. İnşallah hayırlı haberler bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Biz hazırız Hocam sizden haber bekliyoruz Hayırlı kazançlarımız olsun inşaAllah

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Ok kardeşim durumu haberdar edicem sizlere

0BeğenmedimŞikayet

Kerembey ()

Kardesim gunaydin herzaman burdayiz ve senden hayrli haberler bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

@Kerembey @Yoksulll @Melisada hayırlı günler alt yorumda bahsettiğim gibi bir cambazlığını yakaladım sizler bu hafta tetikte olun :)

0BeğenmedimŞikayet

Kerembey ()

Aynen kardesim 3 leri hatirliyor gibiyim ne olduysa birden oldu belki yine olur nasip Allah cc emanet.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim morali bozmanın hiç gereği yok gönül isterdiki bu seviyelerden alım yapılsın ancak kısmette ne varsa ondan kaçılmaz hem alımda hemde satımda ama şunu bil kardeşim sizlere bu seviyelerden nasip olursa alım fırsatı vericek yeterki sabredip doğru hamleyi yapalım isterse 10 $ insin hiç sorun değil 2 al satla yine en dipten alınmış kadar bir kar sağlayabilir üstelik bundan sonra çıkış menzili uzun olucak gibi yani hatırlarsan 4 den 6 ya kadar bir hareket yapıyordu günlük tekrardan bu şekilde hareketlerle yukarı çıkacaktır inş

1BeğenmedimŞikayet

Kerembey ()

Vala kardesim senin bu moral veren yazilarinda olmasa pes bayragini coktan cekmistim teaekurler:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim bir tek g m üş değil geneli öyle sadece sen gümüşte beklediğin için sana öyle geliyor sadece şunu bil yay gerildi ok fırlamak üzere

1BeğenmedimŞikayet

Kerembey ()

Hayrli sabahlar kardrsim gumusu sanki gorunmeyen bir el sıkı sıkı tutuyor yukselmesin diye anlam verwmiyorum artik.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hayırlı sabahlar bereketli haftalar kardeşim elimizde tırnak ma kası bekliyoruz bıyıklıyı köşede yakalarsak tek tek bıyıklarını kesip sorucağız bütün yaşattığı acıların hesabını :))

0BeğenmedimŞikayet

Kerembey ()

Aynen kardesim benim evimi yakan biyikli oldu zaten onu zararina satim o gundur bugundur zarar kapanmadi bu hareketleri senle yakalrsam belki benimde yuzum guler:)) Ama dogru ya garibin yuzu gulermi beee:))

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Geçenlerde dolar a geçtin diye biliyorum kardeşim herneyse hayırlısı inş beklemedeyiz zati extradan bir hareket yapmadık şuan da

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yoksulll ()

Teşekkürler hocam Allah razı olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Etiketleme Diniz derken sayfanıza baktım üç doet kişiyi etiketlemissiniz ona istinaden dedim:). düşüş yönü için ayrı söylemek istedim beklentinizi öğrenmek netleştirmek için. neyse bakalım son bir düşüşten sonra çıkış olacaksa çok bekledik biraz daha bekleriz

1BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Yok hocam ful gunusteyim. nasil değiştireyim maliyet tepede 24 onslardan TL de terste 12 den.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Helal olsun hocam ne demek Rabbim hayırlara vesile kılsın inş düğününüzü az kaldı inş sabırlı olunursa meyvesi yenicektir ara satışları ancak alım seviyesinin yakınlarında başlamak gerekir şuanki seviyeler oldukça riskli ancak imkansız değildir biz yinede kendimizi sağlama alıp zarar riskini sıfıra indirdikten sonra inş hareketlerimize başlıyacağız nasip olursa şuan kısa bir müddet izleyelim ondan sonra gerekeni yaparız huzurlu haftasonları diliyorum sizlere

Yoksulll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yoksulll ()

Teşekkürler hocam. Kusura bakmayın geç donebildim. Düğün dernek işlerimiz vardı bu hafta sonu yoğun geçiyor. İnşallah yüzümüz güler. Ara satışlardan faydalanmak isteriz çünkü çok canımız yandı. Sizi yoruyoruz ama gelişmelerden inşallah haberdar ederseniz seviniriz. Rabbim emeklerinizi zayi etmesin inşallah. Hakkınızı helal ediniz.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim sen defalarca pozisyon değiştirmedin mi öngörü sabit bekleyenler için dir

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Hocam beni niye etiketleme Diniz:) hocam o hareket 16 onsmu benmi yanlış gördüm:(

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Evet kardeşim son bir hareketi kaldı o hareketide yaptığında ondan sonra çarşıyı karıştırırlar yukarı ya doğru

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Son bir hareket dediğinize göre hocam son bir düşüş ondan sonra yükselişmi demek istiyorsunuz hayırlı akşamlar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum