Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0868 05:51:42
EUR 35.0566 05:51:42
USD 32.2346 05:51:42
ALTIN ONS $2432.4950 05:51:42

Konu: Bu ne bu?

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
Kimse de demiyor "aga bu nedir? " :)

Yorumlar (74)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Malum fed haftası.
19 u aşabilir miyiz?
175x' olan senin hedefe gelme güven veriyor.
Ancak rasyo?
18,50 Altın a stop koymayı düşünüyorum..

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Duruyor hocam

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Dostum tebrik ederim…
Gümüşler duruyor mu?

2BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

İnsan utanır azıcık. Acar bakar bu adama söyleniyorum ama analizleri tutarlı mı diye. Teknik bilgi olmayınca tabi böyle bos lakırdı veya haka- ret kalıyor geriye.

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Yasemin hocam sizin ona hedefinizdede 15xx lu rakamlar varmi

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Yani yoruma katilmazsin, anlarım. Teknik cevap verirsin saygı duyarim. Ama yapılan bir emeğe "sac. ma sap. an" gibi bir yorum yaparsan işte o olmaz. Böyle olunca bütün iştah, sevki kaçıyor insanın.

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

1720 üstünde ilk hedef ne imiş? 1727 geldi mi? Geldi. Sonra kaca kadar cikti 1738. Peki biz 1738'de ne dedik? Düzeltme gelmeli dedik. Geldi mi? Geldi. @Kimsin_sen_ buyur.

2BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Ayip yahu ayıp. 2 gun icinde neredeyse hedefi tam 12'den vuran en az 3 paylasim yaptim. Sonra giden olunca niye gidiyorlar diyor site ahalisi, iste bu yüzden.

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Ana trend de değişen bir durum yok: yön yukarı doğru. Gelecek hafta band aralığı 18.30 ile 17.70 arası. Ancak kısa vadede, osilatörler aşırı alım bölgesine yakın, şişkinlik oluşuyor. Küçük bir düzeltme yapıp yoluna devam eder diye düşünüyorum.

__AVK__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

euro beklentiniz nedir hocam

Gırdali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Eyvallah abi

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Gelirse hedef, iptal degil kardesim. Duzeltme yapmali önce diye düşünüyorum. Sonrasına tekrar bakariz.

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Diğer plan iptal mi abi?

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Beğeni hakkım bitmiş. Gördüm şimdi:)Ellerine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

İlk hedef bingo, zilleri takıp oynayıverin gari :)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Ağa bu nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Yanasio ()

Diyoruz, nedir peki bu?

0BeğenmedimŞikayet

gümüşmakas42 ()

Bu obo mu tobomu

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Ne diyor hocam:))

0BeğenmedimŞikayet

Nayloncuu ()

Ben söyliyeyim hedef 1765 oldumu ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Niye öyle dedin ablam? Neden saçma olduğunu düşündün ki

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Eyvallah hocam, senin de eline sağlık. Ya nasip diyelim. Görelim mevlam neyler...

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim hocam evet bildim :) Şuanki durum öyle bir şey:)

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Sayın @emrah19 ve sayın @Yaseminnisa,
Benim değerlendirmem ile sizin formasyon arasında büyük bir farklılık var: zaman farkı. Göstergeler HAFTALIK grafikte dönüşün yakın olduğunu teyit ediyor. Sizin formasyon ise kısa vadeli yükselişe işaret ediyor. Kısa vadeye baktığımda göstergeler yükselişi onaylamıyor, aksine fiyatlarda aşağı yönlü bir düzeltmeye işaret ediyorlar.
(Uzun msjlar çıkmadığı için, ikiye bölmek zorunda kaldım)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetselin007 ()

Hocam altin ve gümüş ons icin beklentileriniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Eline sağlık. Grafik için teşekkürler.
Formasyonların çalışmadığı durumları da fazla gördük. Yükselişi destekleyen göstergeler var mı ona bakmak lazım.
Bugün sabah attığım msjda " Haftalık grafikte, Gümüş ons ve Altın onstaki göstergelerin dipte durduğunu ve dönüş yapma ihtimaline karşı alım satımlarda dikkat edilmesini gerektiğini" belirttim. Yani göstergeler olası bir toboyu destekliyor

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Güler Güler ınsaallah son oyunlarını oynuyorlar.

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Bizim yüzümüz gülür mü be?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum