Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0751 02:59:29
EUR 34.8137 02:59:29
USD 32.3592 02:59:29
ALTIN ONS $2308.9300 02:59:29

Konu: Bu ne bu?

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
Kimse de demiyor "aga bu nedir? " :)

Yorumlar (74)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Elimizden geldıgınce yardımcı olmaya çalışıyoruz . ınsallah faydamız dokunuyordur . Teşekkür ederım güzel düşüncelerın için kardeşim.

Fani_Kul için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Allah sizden de razı olsun. Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam varolasın sen

1BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Allah senden razı güzel yürekli hocam eksik olmayın. Çokca selam ve saygılarımla :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler Bilmukabele saygı ve selamlarımı iletiyorum muhabbetle güzel dost

1BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

İsmini yanlış etiketlediğim @BossVurguncu ve @Yılmaz34 hocam özürdilerim. Selam ve saygılarımla

2BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Evet saygıdeğer hocam gümüş sayfası çok elit ve dingin. Altın sayfasında kavga ve tartışmalar hiç bitmiyor. Çok egolu insan var altın sayfasında. Dünden beridir bir kerim vakası yaşanıyor ne yazıkki. Gümüş üstadlarına özellikle siz olmak üzere kıymetli @Bossburguncu hocam @Yaseminnisa hocam @REŞAT12 hocam @Yılmaz43 hocam ve diğer hocalarıma selam olsun. Hepinizin analizini okuyorum ve çok faydasını görüyorum. Allah hepinizden razı olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah güzel yürekler :)

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nedimjdjd ()

Akif hocam selam aleyküm rica etsem Kmpur hisesine bakabilirmisiniz

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah Yılmaz hocam varolasın sen. böyle daha iyi vaktim olmuyor. Gümüş sayfası size emanet sizin gibi üstatlar var zaten Gümüş sayfası şanslı bu nedenle

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Sadece sterlın sayfası olmaz gümüşe de bekliyoruz dostum :)Hoşgeldin…

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun. Sizin de elinize emeğinize sağlık olsun. sizede hayırlı günler

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Emeğinize yüreğinize sağlık hocam. Hayırlı günler dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aleykümselam hocam sağolasın. Elimizden geldiğince gördüğümüzü olduğu gibi paylaşmaya çalışıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

O zaman alımda acele etmeyiz ancak almayınca al sat fırsatı da kaçıyor. paladyum yüzde 8 çıkmış . sıra platıne de gelır gümüşe gelınce hususı baskıladıkları çok açık. fede kadar metallerde düşüş gelırse fed zamanı yukselıs gelebılır . satışa cuma akşamı tekrar başladılar devam edebılır persembe onslar en dibi gördü ytd

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Evet malesef

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Netıce kelam yön asagı ağırlıkta demek ıstemıs oyle mı?

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aynen. Tamam kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Sartinida söyledi hocam 1790 hatta 1820 üstü kaoanislarda düşüş bitti deriz yoksa aşağı malesef dedi

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

@Akif44 hocamin yanında biz neyiz ki kardeşim. Teknikte çoğumuz aynı
şeyi görüyoruz. Üstadım dediyse doğrudur takip etmek lazım. Ama mutlaka şartlarını da demistir. Profilini okuyacağım yine baştan sona. Hocama selamlar, saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Akif ustada onslarda bayır aşağı göründüğünü söyledi sizdede bu rakam varsa demekki boşa değil.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

1570 1580 gibi görünen birsey var ama hocam kesinlik yok tabii. 1680 den dönmüş olma ihtimaline tutunmak istiyorum. Fede ne kaldı şurada göreceğiz:) ytd.

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Bu yıl icinde buradan mı yapar yoksa daha da dusup öyle mi yapar bilmiyorum ama bi ralli yapacak inşallah. Önemli olan o ralli sırasında malda olmak. Bakalım ya nasip.

Kaptan67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan67 ()

Ağustos Eylül ayları için ben olumlu olan taraftayim, bakalım hayırlısı

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan67 ()

Ozellikle eylül ayında genelde gümüş iyi performans sergiliyor

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan67 ()

Aynı görüşteyim, önümüzdeki hafta içi bekliyorum , fenden sonra hatta biraz daha hizlanacaktir

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

İnşallah hocam.

3BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Laf cambazlığı yapan sizsiniz. Sac. ma sap. an dediginiz grafikteki ilk hedef geldi. Orayi da aştı 1738 geldi. Orada duzeltme yapar dedik o da geldi. Demek ki sac. ma sap. an değilmiş.

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Pazartesi bakalım inşallah hocam ben gümüşün kisa vadede 19'u asacagini, altını n da 1748 gibi bir rakama çıkacağını düşünüyorum, gaybı Allah bilir.

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum