Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 08:51:39
EUR 34.7748 08:51:39
USD 32.4684 08:51:39
ALTIN ONS $2337.9850 08:51:39

Konu: Bu döngü tarihlere dikkat edin haberler çıkar

⭐⭐Masal58 ()
Platin

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

iilyas ()

Geçen haftalarda gümüş 10.50 platin 470 emir girmiştim azucuk tablo ortada platin masaAllahı var kısa al sat yapana makaslara rağmen kar bile verdi

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

İnşallah iner 88 altina

Masal58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Evet gümüş ons için a b d nin büyük oyunu var bu yazım çıkmaz belki . rasyo 88 üstünde kaldıkça Altın gümüşü ezer ezilir.. bu rasyoyuda Emrah hoca uyardı sağolsun.

0BeğenmedimŞikayet

iilyas ()

Bı miktar kısa sertifika bı miktar dolar olaydı en azından bı taraf dengelerdi bu enflasyonda sahne maalesef faize kaldı bu tabloda kim zarar kes yap diyebilir sana mutlaka TL gelir artık onları başka dalda kullanmaya bak derim...

1BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Platin daha sağlam durdu

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

O vakit sizede banada geçmiş olsun.. gümüş TL 11,6 gibi olursa satarım yoksa duracak, gümüş ons aylık haftalık RSI dipte sıfırlandı bu bize gelecek ay umid vaad ediyor bekliyecegim, sadece ilk defa gümüş baskilandi sattılar sürekli ama büyükler artık topluyor çaktırmadan.. platin bundan iyi durumda idi.. TL si gelecek ay bakalım erken yazmayın.. bu ay sonuna kadar.500-514 517-536 yapacakmi yada gelecek ay 8 de birşeyler olur..

1BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Hocam aylar oldu zararkes te yapmadık kaldik oyle

iilyas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iilyas ()

başımızda faiz çekici varken full gümüş çok risk alıyorsun kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Ful gumusteyiz:)

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Hayır hocam ben aşağıdan mal satmam birde öyle takip etmeye vaktim yok, yani benim onsla isim yok parite vs yapmiyorum, eğer siz bunun için soruyorsanız ons ile işlem yapan hocalardan fikir yardım alınabilir, gümüş ons alacağım derseniz bugünü bir izleyelim gümüş 18,17 kirarsa 17,18 de soluğu alır, TL de iseniz gümüş hariç başka birşeye bakılabilir müsait olduğumda bakiyim, eğer gumuste iseniz bir ay daha sabretmenizi hatta 28 temmuz görelim..

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Hocam satış yaoabildinizmi hiç

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum