Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 01:08:39
EUR 34.9839 01:08:39
USD 32.2051 01:08:39
ALTIN ONS $2414.8350 01:08:39

Grafiği gönderen: Yılmaz34

⭐⭐Yılmaz34 ()
Gümüş
Gümüş son gumlerın en dibi 18.92 den yüzde 2 çıktı 19.31 e, Platin ise son gunlerın en dibi 849 dan yüzde 5 çıktı ve 899 oldu .

platin alttan destek almış düzeltme yapmaya başlamış ancak gümüş düzeltme tepki alımına henüz başlamamış.sımdı siz olsanız hangısını tercıh edersınız? destek alıp düzeltme tepkı alımına başlayınız mı yoksa destek alamamış ve tepki alımına başlamamış olanı mı?

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yukarıdan maliyetlenen arkadaşlar için üzülüyorum ve ne yapılabilir düşünüyorum.
Ben 5 dakikalık grafiğe bakarak ayın 30 undan itibaren parite işlemi yapmaya başladım ve sayfada küçük miktarlarda parite işlemleri deneyerek yavaş yavaş belki zarardan çıkabilecekleri yönünde görüş paylaştım.
@M_yıldız kardeşimiz hareketli ortalamaları da dikkate almamın faydalı olabileceğini söyledi.

22,484 ten başlayan düşüşten itibaren geriye dönük 4 saatlik 9 20 50 100 ve 200 hareketli ortalamaya baktığımızda hareketli ortalamalara çarptığı noktalarda çıkış yapıp altta desteğe geldiğinde giriş yapanların her seferinde kazançlı çıktığı görülüyor.
Geriye dönük incelediğimizde trend yukarı döndüğünde de tam tersi direnci kırdığında ve desteklere döndüğünde giriş dirençlere takıldığında çıkış ve trend tersine dönüp aşağı kırdığında da çıkış.
Tabi piyasa çok aldatıcı çok çeşitli analizlerden faydalanmakta fayda var.

Şu an yukarı dönmüş değil geriye dönük 5 dakikalık 100 mum dikkate alındığında destek almış gibi görünüyor. Onun altında 19,219 destek seviyesi olarak görünüyor.
4 saatliğe göre ise tepki çok zayıf düşüş devam ediyor.
Hiç bir şey yapmadan beklemektense küçük zararları göze alarak az miktarlarda işleme başlayıp yavaş yavaş miktarı artırarak bir şeyler yapmaya çalışmak daha mantıklı gibi geliyor. Her türlü ihtimal var ama her türlü de zararlar kara dönüştürülebilir derim. Ytd.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

19.30 uzerı kalıcı olmalı

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Yüzde 14 kar al seviyem olacak

Final10 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki üçüncü grafiği ben yüklemedim hene kafasına göre gelmiş benim eklediğim bu.

Çok kısada dip yaptığını varsayarsak yukarı dönmek için öncelikle 0,786 19,564 kırıp yukarı devam etmesi gerekiyor

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Final10 ()

İnşallah yükselişe geçmeden alırsın iyi yerden kar edersin

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bundan önceki derin düşüşten baktığımızda 0,618 düzeltme yeri 18,601 görünüyor.
Bu seviyeler veya biraz aşağısından dönme ihtimali de var.
Bu noktadan baktığımızda 0,718 15,539 un kırılımı ise düşüş anlamına geliyor. Daha önce yanıldım gene yanılabilirim ama yukarı tepki vermeden buralara inme ihtimalini zayıf görüyorum. Gene de imkansız gibi gördüklerimin de olabileceğini göz önüne alarak her zaman olduğu gibi daha az kazanmaya razı olup parçalı giriş çıkışla devam etmeyi düşünüyorum Ytd.

Bir önceki 28,553 sert düşüşte 4 kırmızı mum ve 21,429 da dibi gördükten sonra 0,786 seviyesine 27 dolar a kadar yaklaşmış. Burada çoğu kişiyi 0,786 yı kırıp 44 dolar üstüne atacakmış görüntüsü vererek aldattı.
Fakat bir öncesinde alta iğneler atarak düşüş yapmış bu sefer şu ana kadar gene 4 kırmızı mum var ama ikisinde kırmızı mumların altı dolu yukarı tepki yok gene de her zamanki gibi iki yöne de tedbir derim.

Geriye doğru baktığımızda da son dönemdeki bu şekil bir tepkisiz iniş hiç görünmüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bence bu hafta Gumus alım vaktı geldi . düşüşler çok sert değil 19 asagısı ıı alım fırsatı olacak bana göre . en son 21 de sattığım gümüşü 18 lerden alacağım fullermıyım bilemem.

Final10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Final10 ()

Tabiki gümüş alırım onslarda hafif bi harketlenme gümüşte 40-50 krş anında tepki veriyor ben şuanlık makas aralığına göre emtialarda gümüşün daha verimli olacağını düşünüyorum. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum