Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 01:57:27
EUR 34.7832 01:57:27
USD 32.3049 01:57:27
ALTIN ONS $2301.9300 01:57:27

Grafiği gönderen: Yılmaz34

⭐⭐Yılmaz34 ()
Gümüş
Gümüş son gumlerın en dibi 18.92 den yüzde 2 çıktı 19.31 e, Platin ise son gunlerın en dibi 849 dan yüzde 5 çıktı ve 899 oldu .

platin alttan destek almış düzeltme yapmaya başlamış ancak gümüş düzeltme tepki alımına henüz başlamamış.sımdı siz olsanız hangısını tercıh edersınız? destek alıp düzeltme tepkı alımına başlayınız mı yoksa destek alamamış ve tepki alımına başlamamış olanı mı?

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Chn_gs ()

Teşekkür ederim hocam bekliyorum bende hersey nasip kısmet

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Iyi tabi.

Gecmise dönsem avuc gramlarimi satmaz gram gram almaya devam ederdim.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Ben önceden kral gümüşcuydum

Gram platin ve gümüs buyuk kazanclar almistim.

Borsa yanlisim oldu.

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Gumuse guven yokki. Duserse sasirmam

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Kaçtan alınır banka maksı ile dip yaptıysa

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

ons Altın da aynı durumda o da dıp yaptı yenı gırecekler cok sanslılar.

Mustafaizmir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Eyvallah abim biz zaten içerde beklemedeyiz:) yeni alacak arkadaşlarında risk kar zarar kendilerine ait zaten alanada satanada hayırlı olur inşallah iyi geceler...

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

sızede saglıklı gunler dılerım.

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

tam gvırış yerlerı gozume carptı haber vereyım dedım.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Teşekkür ederiz emegine saglık abi iyi bayramlar bol kazançlar sanada...

3BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

gumus ons 19.016 dıp oldugunun umarım herkes farkındadır.
burdan ıtıbaren yukselışlerın naslamasını beklıyorum.

19.456 uzerıne attıgında yukselmelerın bıraz daha hızlandıgını goreceksınız.

bu kımseye yatırım verılerı degıldır.
Teknıgımden cıkardıgım goruşlerımdır.
takıp amacı ıle sızlere aktardım.
Hepınıze ıyı bayramlar bol bereketlı kazanclar dılerım.

https://yorum. altin.in/tum/gumus

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

senın ne ısın var bu sayfalarda. Buyuk borsacı.

1BeğenmedimŞikayet

Sirius_yldz ()

Sen daha batmadın mı yahu...

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Ağırlığı Altın onsa veriyorum, iyimi sence ? :)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

altın ons önce 1805 leremi gider yoksa 1680 lere mi ona bakıcaz, hocam senin verdiğin rakamları illa bi görüyoruz bakalım 18.40 ta gelir mi gelirse yazacam zaten :)

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

abi ordamjsın

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Hala gumuste misin

2BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Altın onsta da 1680 çok güçlü destek konumunda yanı Altın ons da yüzde 3.5 düşse Gumus yüzde 5 düşer o da yıne 1840 lara tekabül edıyor benım en dıp tahmınım gerceklesmeyebılır de ama alım ıcın kaçırılmayacak fırsat 1843 . keske gelse de almayanlar alsa bana dua etse:)sonrasında yukselıs başlar ınsallah dolar cıldırdı her yükselişin düşüşü var kar almak ıcın doları mecburen satacaklar o zaman onslarda kutlu yukaelış başlayacak ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Orası gelecekse gelip dönsün artık onslardaki düşüş dalgası biter inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Iyı kı Zarar kes yapmıssın ben yaptığımda dalga geçenler şimdilerde keske bız de zamanında zarar kes yapsaydık dıyorlr onlar gram artırma ımkanına sahıp degıller ama sen gram artırma şansını yakaladın. tebrıkler. Paladyum ve platinde tepkı alımları başladı gumuste de muhakkak olacaktır bı hafta o yüzden zarar kes sevıyesı belirleyerek elde Gumus tutmanın faydası var dıye düşünüyorum .. TL olarak işlem yapmıyorum dolar ıle al sat yapıyorum . bayramdan önce dövizler yukselir bayramdan sonra düşer genelde . yanı TL barsa dolardaki düşüş gramı daha düşükten alma fırsatı Verır takıbe devam et ytd

Chn_gs için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

euro usd son 20 yılın dıbınde 2002 de 0.96 dan dönmüş yani yüzde 5 dah düşeri olsa gümüşe yansıdığında yıne hedefım 18.40 lara 10.20 lere tekabül eder. ytd daha da düşecegını sanmam ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

İyi bayramlar yılmaz hocam, ufaktan artık onslarda hareket başlayacak gibi geliyor bu hafta nadıl olacak merakla bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Chn_gs ()

Hocam bende 12 lerden aldigim gümusu zararkes yapıp 11.50 den bozdum ful tl deyim alım için beklemeye devam mı ytd sizin görüşünuz ne?

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gumus için al pozısyonu tam olarak başlamış dıyemeyız . alım yapılsa bıle zarar kes sevıyesı belırlenmeli . hafıften toplama zamanı geldı bence ama çok değil ytd

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Bende sattığımı henüz almadım hocam bekliyorum ama sanki arkasından bakıtacak bu yükseliş

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Haklısınız ben o seviyelerden 0,66220 den beri 11 parite işlemi yaptım ama riskli gördüğüm için küçük miktarlarda yavaş yavaş artırarak devam etmeye çalışıyorum.
Çok düşerse de Tl olarak ekleyip gene aynı şekilde devam etmeyi düşünüyorum.
@Werty26 gece 1 den sonra açılır ama bizim piyasamız bayramdan sonra. Tl işlemlerinde makas açık belki parite de makaslar uygun olabilir.

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

21 lerden beri al sata cesaret edemedim düşüş barizdi tepki alımı yetersızdı su anda bıe 0.35 pip tepki alımı alım tercıhı için çok içacıcı degıl oraya vadede 18-19 Le yıne de fırsat ytd

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

TL olarak degıl ons dolar olarak hedeflerim var

Final10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Final10 ()

Yani 12 de bozduracaksın

0BeğenmedimŞikayet

Chn_gs ()

Hocam bi konu hakkinda görüşünuzu alabilir miyim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum