Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0769 22:41:32
EUR 34.8432 22:41:32
USD 32.3331 22:41:32
ALTIN ONS $2299.9000 22:41:32

Grafiği gönderen: Kzılhafiye1

Hedefimize küçük sapmalarla ilerliyoruz önümüzdeki muhtemelen piyasa açılışında yeni haftada bir şok dalgası daha kuvvetle muhtemeldir

Öngörüdür tahmindir ama Yatırım tavsiyesi değildir

Yorumlar (85)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bir ağaçtan bir milyon kibrit çıkar bir kibrit bir milyon ağacı yakar misali ümitli olmak lazım müdür :)

IGASSAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Doğrudur bir ara çarşı karışmıştı bayağı söylentiler vardı demekki doğruymuş ben o ara metallerle uğraşıyordum coinlerde değildim

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Hiç denemedim ama binance de 6 kat kuralı var satışta alış için ne kadar aşagılara verilebiliniyor bilmiyorum ama bazı borsalarda istedigin yere talimat verebiliyorsun

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

IGASSAL ()

O ihtimal olsaydı sitenin yarısında engelli olmazdı müdür. Umutsuz vaka :)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Öyle demeseydin iyi olurdu müdür belki gittiği yolun yanlış olduğunu anlar kendini düzeltirdi sebepler ve sonuçlar teorisi :)

IGASSAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Dostum sormayı unuttum talimat verebildinmi btc yi 1$ çok merak ediyorum sistem sana izin verdimi

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

IGASSAL ()

Cevap yazdığın kişinin hakkettiği yer engelli bahçesidir müdür. Allah'ın bahşettiği nefesi boşa tüketme. İlla arada polemik olsun dersen dön duvara konuş daha sağlıklı olur tavsiyedir :)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hatta yanlış hatırlamıyorsam ülkemizdede hal k bank ta bu olay olmuştu anlık yarı yarıya dolar alanlar olmuştu

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Buda zati 2021 ekim ayında gelişen bir olay dostum bizde arada yapmıyormuyuz evda olağan dışı gaz kokusu aldığımızda hemen şalteri indiririz bundada ona benzer bir durum gelişti sistem ani şok satışları engellemek için yapılmış olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Yağız1903 ()

Gerçekten sıfıra iğne attığı hangi borsanın grafiğinde ben binance , coinbase, kraken , gate. io ve kucoine hepsine baktım göremedim

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

İnternette buluksun keklemişler seni borsalarda grafiklerde gözükür öyle bişey olsa

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kafa kafaya en son 70$gibi zararım vardı bir iki işlemle şükür kafa kafaya getirdik

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

:) iyide benim seni inandırmak gibi bir gayem yok ki inanmıyorum dedin olay bitti bu saatten sonra sana ne söylenilse faydasız

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Sen karda mısın?

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim en güzeli sen beni engelle zarardasın inş bir an önce düze çıkarsın gereksiz yere sayfayı meşgul etmeyelim bu tartışma yersiz

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Hangi borsanın grafiginde hangi tarihte var sıfırı igne söyle hepimiz bakalım ben inanmıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Hayır biz btc çıkarken düşeceğini öngören ve sebeplerini yazıp çizen ustalar istiyoruz yada düşerken çıkacağını öngören sürekli grafik atmak sayfaya kafa karışıklığına sebep oluyor az ama öz olsun ki insanlar sizi ciddiye alsın

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim ya ben anlatamıyorum ya sen anlamıyorsun bunu ben mi çizdim yani bunu mu ima ediyorsun al görüntü önünde peki sana bir soru bazen uluslar arası piyasalarda veri kopması olur sence neden kim koparıyor bu hattı :)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim akümüle sürence ara çıkışlar olur hiç kafa üstü giden bir düzen olurmu evet çıkıcak diyordum sence cuma günü olanlar normalmiydi biz sistem dışını görüp çalışırız sistem içinde ne türlü anlık oyunlar hazırlanıyor bilemeyiz ki dün çıkış bekliyordum evet ama ansızın bir iniş yapıp daha sonra düştüğü seviyenin üstüne çıktı ben rüzgara göre çizim yapmıyorum neyse o isteyen kızar isteyen kızmaz 4 ay önce bunu attığımda bana laf ettiler ee 4 ay sonrada bunu atkyoruz yine laf ediyorsunuz iyi o zaman herkesin kesesine göre mi grafik çalışalım anlamadımki

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Grafiklerine bişey dememde btc sıfıra igne attı demen çocukçaydı

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Bak şimdi düşecek diyorsun 3 gün önce çıkacak diyordun bide seni yeni tanıdım lafım geneldi tabiki hata benim demek istediğim rüzgarın yönüne doğru grafik atmayın

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

@Sinmaz efendi taaam tamına 4 ay önceki bu çalışmayı baz almadında şimdimi aklın başına geldide sağa sola çemkiriyorsun kendi hatanı başka bir yerde arama beyefendi tamam zarardasın eyvaAllah öyle ulu ortaya laf atmakla zararın kapanmaz yaptığın yanlışın sorumlusu kendindir başkası değil zararın var şuan sana eyvaAllah diyorum yoksa aynı kulvarda seninle konuşurdum

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Cümleten huzurlu günler dostlar sihirli rakamlar yakın inş 3 eylül saat 3.33 te bakalım gongu çalıcaklar mı young abiler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum