Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0667 14:08:37
EUR 34.7996 14:08:37
USD 32.6016 14:08:37
ALTIN ONS $2378.5300 14:08:37

Grafiği gönderen: ASRN

ASRN ()
Gümüş

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

MyLoVeS ()

Hocam piramite 935 den baslayip 907 de bırakmıştım. hiç satmadım. Şu düşüşte yine 974 den altın, 11.40dan gümüş aldım ama sizin tavsiyeleriniz beni hiç sıkıntıya sokmadı ve elimde bir miktar TL ile olası dususlere karşı tedbirimi aldım bekliyorum. Acaba full girsem mi artık diye elim gidip gidip geliyor. (: Ne yapacağımı bilemedim. Gram altın sağlam duruyor ama gümüş de al beni al beni diyor iyi sarktı sanki.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Piramite başlardım

MyLoVeS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MyLoVeS ()

Doğru diyorsunuz. Yorumcuları da dinliyorum bu ekonomik koşullarda çok baskılandığını, bir anda yükseleceğini söylüyor. Fed faiz işini bıraktığı an kopacak diye öngörüyorum ama yinede buralarda olması her şey uçarken ucuz geliyor.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Kardeş balon aşağıya düşüyor, içinde fazla hava yok. Bazen rüzgar yukarı kaldırıyor. Biz zannediyoruzki balon yükseliyor. Yok rüzgar duruyor balon önceki düştüğünden daha aşağıya geliyor.
Metallerin ipi fed 'in elinde onlar hedefe varmadan şu an onslar uyku kaçırır gibime geliyor. Bu bir acemi görüşüdür itibar etmeyin.

MyLoVeS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MyLoVeS ()

ASRN hocam bu seviyelerden gümüş gram, Altın gram siz olsanız alır mıydınız? (: Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Storm1453 ()

Sagol ustam endex ve eregli yurucek gibi insallah toparlaniriz

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

2357 tutunamazsa grafikte gösterdim "bist" sayfasında

Storm1453 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

İki ayrı piramit olunca nereden başlanmalı diye kafam karışmıştı bu seviye tamam hocam.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

gümüş yatırımı için ayırdığınız parayı bu seviyeden başlayarak kademe yaparak almanız

cihannüma için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

yok hocam yanlış anlaşılma olmasın sağdaki büyük piramit oranları göstermek için

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Storm1453 ()

Selam hayirli gunler abi. Endex icin dusuncen nedir daha dusus devam eder mi?

0BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

Hocam %40 olan alım seviyesi kaç tl olmalı tam orada kafam karıştı!

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Stratejiyi gösterdim

cihannüma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

Tşk. hocam elinize sağlık. sanırım daha al da kesişmemiş, 10,35 kadar düşebilir gözüküyor, tabikji dolar sabit kalırsa mı? :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum