Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 11:21:40
EUR 34.7339 11:21:40
USD 32.5072 11:21:40
ALTIN ONS $2392.1450 11:21:40

Grafiği gönderen: ASRN

ASRN ()
Gümüş

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Size ışık tutması adına ne olursa ne olabilir(Fed faiz tutanaklar resesyon hak. ) çok güzel analiz etmiş özetlemişler Barani krishnan ve darrell delamaide makalelerini okuyun

MyLoVeS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MyLoVeS ()

Çarşamba ve Cuma sonrasında olabilecek durumları beni de etiketleyerek paylaşırsanız sevinirim hocam. (Olayları takip edemediğim için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum) Hayırlı akşamlar hocam.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"Sadece Sesli düşünüyorum " ben son alımlarımı (elde hâlâ nakit bırakarak) tutanaklar (Çarşamba) ve cuma verileri sonrasına bırakırım

0BeğenmedimŞikayet

MyLoVeS ()

10.80 de onun demesiyle aldım. Piramit alım yap demişti.

medalist46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Combative_woman ()

Alınmayacak yerler değil alması normal hele buralar çok ucuz

medalist46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MyLoVeS ()

Sayın ASRN hocam senden Allah razı olsun (: Özellikle bu yorumuna yazayım dedim (: Hocam 11.40 10.80 den 2 kez gümüş gram aldım. Son kez nerden girsem mantıklı olur. Teknikten anlamıyorum hocam lütfen açık yaz ((: Gram altın konusunda 905 lerde aldıklarım duruyor. Saygılar sayın hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Ellerinize sağlık hocam 10,50 kademe giriş yada parite için uygundur. dolar endeksi iyi takip etmek gerekiyor işin rengi o zaman belli olur. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Klavye hatası:) haklısınız buradan döner diye düşünmekten yine geç kaldım kapanışı ve düşüncelerinizi takipteyim hocam teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Gümüş alım yaparken bu dediğini bir türlü yapamadım. Full girer full çıkardım. Ne kadar doğruymuş dediğiniz kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Bence bu şekilde sigorta düşünürüz sonrasında bakalım

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Ben girmem gari.

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Myıldız her senaryo çalışıyor. Döndü diyelim bir kilo aldık hedef 14 örneğin. bu yolculukta üzerine koyarken endeks kızardığında değerlendirmek yanlış mı olur.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Alımlarınızı Piramit şeklinde yaparsanız sorun yaşamazsınız ins.

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Yok yok almam

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Hee iyi. Aman panik oldum yazılmıyorda bişey paylaşan alınıyor.

1BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Hey MaşaAllah kardeşime harika gerçekten. Allah razı olsun. Çok şey öğreniyoruz senden. Ayağına taş değmesin inşaAllah.

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Yok ya sadece öğrenmek için sordum. Ne alması

1BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Sağolun öğretilerinizle sabrı öğrendik öncelikle

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

@Halilibo06 alt yorum. Birden kazanalım diye full işlem yok. Bilmediğimiz kağıtlara yeni arz da olsa girmek yok

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Asrn hocam 3/1 kadar gumus aldım kucuk miktarda altin gumus 11.08 10.96 tl de var stop yeri neresi belirlemeliyim yoksa düştükçe eklemelimiyim ytd

0BeğenmedimŞikayet

MyLoVeS ()

Ağzınıza sağlık hocam.

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bı like ta sana dost sistem içeri alıp verdiğini almasınıda biliyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Spot :) olmaktan neden korkuyorsunuz ve umuda kapılıyorsunuz

Stop olmak ; sermayemizi korur, işlemde gereksiz yere beklemekten korur, başka avantajlı işlemleri değerlendirmemizi sağlar

20.14 son Kale Kapanışta belli olacak

meleknur_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Gerçekten mükemmel bir tespit

7BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Kanaatten nasibi olmayanı, dünya zengin edemezmiş :)

Piyasada işlem yapmak, ne zaman mallanıp ne zaman nakite geçeceğini bilip uygulamaktan ibaret

Birde Steve p. der ki; Ayda %10 kazanabiliyorsan bir süper starsın. Bu bir tür temel kural. Bundan fazlası gerçekte uzun ömürlü olmayacaktır. Evet, ayda %100 kazanabilirsin. Evet, hatta ayda %200 kazanabilirsin. Ama bunu 5, 10, 20 yıl boyunca tekrar tekrar yapabilecek misin? Hayır."

0BeğenmedimŞikayet

MyLoVeS ()

Anladım hocam hırsa gerek yok, ya nasip. Teşekkürler hocam. İyiki varsınız. Hayırlı akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Hocam ben spot olamadım yine tersteyim biraz ekleme yapmayı düşünüyorum ons 20.14 aşağısı gelebilir mi en son o seviyeyi söylemiştiniz

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Full girerseniz manevra alanınız kalmaz, yarın gümüş 10 Altın a düşse bile elinizde yeniden alacak para kalmalı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum