Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0770 02:21:36
EUR 34.8281 02:21:36
USD 32.3842 02:21:36
ALTIN ONS $2308.9950 02:21:36

Grafiği gönderen: sadecebirdost

ONS Altın gann fanıma göre ayı piyasasında 4/1 ile 8/1 arasında sürünüyor, g ü m ü ş deseniz yine aynı şekilde ayı modunda 4/1 ile 8/1 arasında sürünüyor. Ama gelin görün ki d o l a r ın saçma yükselişi ile kazandırmaya çalışıyor.

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Bakicaz kirve

Team35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

gram full alma ama kirve @Ayhan601 ben hic almadim daha biraz daha beklicez gibi

Ayhan601 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Gram aldim da platin bakmak lazım

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

ne aldin kirve @Ayhan601

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

ne aldin kirve hayirli olsun soraydin alirken :) gram mi aldin platin milatin mi alsak ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Burdan aldim bi parça kirve napim daha fullemek riskli. burdan düşerse çıkarsa yukarıdan aliriz gerekirse

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

illa birsey almana gerek yok tl de iyidir kirve:) grami birazdaha zorlarlarsa alinacak gibi

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Burdayım @N_TESLA_ hep buradayım takipteyim ama ne alacağım bilmiyom xd

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

aynen hocam baya detayli bu isler ogrenmek lazim:)

sadecebirdost için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadecebirdost ()

:) neler var neler, hangi birini anlatalım :)

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

senin yine iyi hocam birde astrocu hocalari gorcen grafikte yukardan yagmurlar falan yagiyordu dedim ne oluyor yav:)

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

heh hocam saka yaptim ha gan fani biliyorum oyle aklima geldi yoksa cok iyidir isi bilene:)

0BeğenmedimŞikayet

sadecebirdost ()

Gann fanına tek gözle bakarsanız öyle düşünürsünüz, ilave eklediklerimi size anlatamam üzgünüm :) Ben bu şekilde çok kişiye gereken mesajı gönderiyorum, alan alır alacağını :)

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

seker toplamaya gutmis bro :) @Ayhan601

N_TESLA_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

N_TESLA_ ()

Hakikaten nerede o kara batak @Ayhan601

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

hocam menemen yapcam kac yimırta kirayim:) @Ayhan601

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

gan fani şahin dogan fani:)

0BeğenmedimŞikayet

N_TESLA_ ()

Hocam birinin şöyle bir yorumunu duymuştum ceyrek Altın işçilik yapınca altın düşer diye siz nedersiniz

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

clvr ()

Anladım hocam teşekkürler

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

kardes eve beton dok. dolaba da sahte Çeyrek koy. iştamam.

clvr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

clvr ()

Fiziki yi saklamak sorun diye bankadan almaya başlamıştım ama birşeyler dönüyor evet

Tako197333 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Alıs 983 satıs 987 suan carsıda dolar da yüksek Altın işcilik yapıyor alan cok satan yok

0BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

bu arada ben kuyumcu değilim. piyasayı mümkün olduğunca iyi takip ederim. bak biri sanal biri gerçek unutma.

0BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

rafineri çıkış fiyatı farklı olduğundan. rafineri sanala bakmaz kardesim.

0BeğenmedimŞikayet

clvr ()

Bir ay öncesine kadar kur 965 se 975 ten fiziki gram alabiliyordum şimdi niye 40 50 lira üstüne koyuyorlar bir kuyumcu olarak size de sormuş olsam @MaSTeR_AyFoX

Tako197333 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

bak sana ornek suan fazla fark yok gram 2000 gordugunde sanal en fazla 1500 civarı. ytd

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

1 gram 995 5-10-20 992den 50-100 987den

0BeğenmedimŞikayet

N_TESLA_ ()

Bunu bir kaç arkadaş daha dile getirdi amaç yatırımcıyı fiziki Altın dan uzaklaştırmak sizin amacınız da fırsat buldukça fiziki sahibi olmak olsun bilerek makasları artırıyorlar

0BeğenmedimŞikayet

clvr ()

Hocam kapalı çarşıda fiziki 1 gr 24 ayar altını 1000 liradan aşağı veren yok neden bu kadar fark var kurla arasında

0BeğenmedimŞikayet

N_TESLA_ ()

Pivot seviyesi 1741 teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum