Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 09:19:14
EUR 34.8238 09:19:14
USD 32.3379 09:19:14
ALTIN ONS $2301.8900 09:19:14

Konu: Gümüş ons son durum 27.05.2022

22.18 üstü kapanış olumlu olur!
İnce çizgiler ara destek dirençler, bordo kalın olanlar normal destek dirençler, kısa da takip etmek isteyenler için...
Hayırlı akşamlar hayırlı hafta sonları...

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Fed faiz artışı yaptığı için işsizliğin olumsuz geleceğini düşünüyorum!
Bunu istihdam verileriyle ellerinden geldiğince dengelemeye çalışacaklardır! ytd
Sadece tahmin!

abdullah112 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Emeğinize sağlık verdiğiniz rakamlara katılmamak mümkün değil!
Bende 22.18 olan sizde 22.1
1960 aynı zaten
Platin bende görünen 1017
Ama ana trend içinde oluşan mini minör trendler oluşunca rakamlarda kısa alsatçılar için ufak değişikler yapıyorum!
Yoksa Kasıma kadar bakmasam ana destek ve direnç rakamları değişmez!
Ama şuanda ara direnç olarak 22.44 daha önemli hâle geldi!

Yeni oluşan duruma göre altta devam etmesi için 21.2, üstte devam etmesi için 21.68 gümüş ons...
Altın için altta 1818 üstte 1838 önemli kısada...

Ana trend için ise 22.18 ve 1860 önemli
Gümüş
26.2den düşmeye başladığından beri tepkisinin en az Gümüş ons da 23.13- 23.66 ve Altın ons da 1892-1919 arası beklentim dahilinde... ytd

Not:Benim belşrlediğim rakamlar ve hedefler Awensome. fibo ve ellilot araçlara göre tahminler...

Yorum ve katkı için teşekkür ederim
Hayırlı akşamlar bereketli kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Abe ne piki.
0.03 kuruş yükseldi

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

dolar pik yapti

1BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Cuma işsizlik ve istihdam verileri belirleyici olacak.
Bekleyelim görelim

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ons olarak hâlâ zayıf görünüyor haklısınız 974 den sonra 1004 ve 1017 rakamları benim grafikte de var!
Altta da ara destek olarak 953-935-905 var! platinde yine de 974 üstü olumlu olur diye düşünüyorum haftalık kapanışa göre...

1BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Ben de size bildiğim kadarıyla dirençleri yazayım affınıza sığınarak:)
Altın ons 1862, gümüş ons 22.10, platin ons 1020 Altın da kaldıkça düşmeye mahkumdur .
Sizin dediğiniz gibi yükselişe devam edebilmesi için bu dirençleri geçmeli.
2 adet 4h kapanışı bu seviyelerin üzerinde kapatırsa yola devam deyu girecem.
Şu an beklemedeyim.

1BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Yeterince uçmadı mı?
Artık geri geri salınır

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Sayfamda bugün yazdıklarımı okursanız sanırım kafanızdaki sorulara bir nebze olsun cevap bulabilirsiniz! yazdığım rakamları takip ederseniz kendi insiyatifinizde işlem açabilirsiniz!
Ama benim grafikler 4 h ve günlük olduğundan gelmesi biraz zaman alır! Ban kalardaki Bu makaslarla ancak zaten 4h ve günlük grafiğe göre işlem açılır...
Yazmıştım ama yine yazayım kısaca
Altın ons 1838, gümüş ons 21.68, platin ons 974 üstü kaldığı sürece yukarıya devam eder...
Destek dirençler grafiklerimde ve yorumlarımda mevcut...
Hayırlı akşamlar bereketli kazançlar dilerim.
Ytd

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sayın peridot sen bu isi anlıyorsun. Biraz gram gumus vardı. Sabah düşmeye başladığında dolar a geçtim. Asya ile bu tepki yükselişi devam edermi. Yarın avrupa alırmı. Daha didecek yeri varsa buralardan dolardan gümüşe parite yapılırmi.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

O zaman izlemeye devam hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bakalım platin fede rağmen uçabilecek mi:))
Ytd

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet tepki daha bitmedi:)
Ytd

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam bu grafiginizi daha önce görmemiştim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum