Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0775 18:40:52
EUR 34.8355 18:40:52
USD 32.3085 18:40:52
ALTIN ONS $2324.3950 18:40:52

Konu: Altın Ons 1d

⭐⭐NİLSUDE ()
Gümüş

1846 Altın da gün kapanışları alır ise düşemeye devam edecektir.

EMA 20 ve EMA 200 bir sinyal verecek. Burada ki hareket yön konusunda rehber olacaktır bizlere. Nasıl takip edebiliriz peki. 1856 üzerinde kapanışlar alır ise yön olumlu devam edecektir.
Şu an ki durum olumsuz görünüyor.

Ve bende ki önemli rakam 189X halen geçerliliğini koruyor. Bu rakamı kırmadan yükseliş beklentim yok.

Yanılabilirim de.

YTD değildir. Saygılar.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

dogrusubende24 ()

emeğine sağlık @NİLSUDE

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Rica ederim Öznur Hanım.

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Selam @Hanım_Teyze pek girmiyorum öyle bakayım dedim seni gördüm :)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

selam @Öznurr_16 burada karşılaşmadığımız 100 yıl olmuştur gibi geliyor :)

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Emeğinize sağlık Nilsude hanım çok teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

tabiki kaçarmı acaba hocamdan, puanlamanıda kapatmışsın :((

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

gram platini gördün mü @NİLSUDE :) tabii ki gördün, ben de soru soruyorum he! :)

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Şimdi sattım abi ama gümüş çok zararda idi Altın biraz daha iyi gibiydi en azından tl olarak , aldığım rakamın üstünde idi. ben euro parite si yapmıştım öyle bakınca zaten zararda

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Bugün erken yazsan biraz mb pas geçince biraz yükselir diye cevaplardım bu sorunu

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Abi burdamısın. sana bisey sormam lazım. takip edemedim bugunki veriler nezaman senin tahminin ne yönde, benim acil gümüş satmam lazım tl lazım. zaten zarara satacagimda hiç değilse verilerle yükselirse bekliyim biraz üstten satayim

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Rica ederim.

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Emeğinize sağlık @NİLSUDE hocam

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık değerli kardeşim sayın @NİLSUDE hanım teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

dogrusubende24 ()

emegine saglık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum