Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 11:54:08
EUR 35.0408 11:54:08
USD 32.2883 11:54:08
ALTIN ONS $2383.7350 11:54:08

Konu: btc gap boşlukları

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Şu gap boşluklarını çizeyim de tam anlamıyla bilgi kirliliği oluşmasın...

Şuan birisini ziyaret ettik ama tam dolmadı...

Grafiğin alt kısmı

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Öncekiler var bugün almadım valla

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

gene mi aldın?

lehfi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

@Şahmeran_2525 günlüğe göre apeye stopu kaça atayım kardeşim bir bakabilir misin?

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

düşüş bekliyorum, daha istediğim rakam gelmedi.

Mustafa_d51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bu ortamda yüzde 25 30 risk alınabilir bence uzun soluklu bekleyişler genelde yanıltıcı olur kriptoda son 2 yılda takip ettiğim kadarı ile sonuç bu

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Biz buna risk diyoruz, kendi riskini kendin yönetip, planlı gitmek gerek 30k altı %80 alım yaptım %25 zarardayim bahse konu olan rakamlar için nakit var ve nakit ayar lıyorum kimse kusura bakmasın ama bu seviyelerde full nakitte kalmak bana mantıklı gelmiyor.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_d51 ()

Hocam girdiğinizde bilgi verebilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kanmaksa bile bile sağlıksız zemin üstüne koyacak paran çoksa olur tabi neden olmasın masanın sakat ayagi kırılınca paralar altta ateş çukurunda yanar kül olur

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bir sonraki soruya geçip boş bırakabilirsin:)

1BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Teşekkür ederim, gördüğüm sonuç şuan nakit iyidir, yada down

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Boşluklari boş birakabilirmiyiz hocam :)

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yeşil çizgiler arası boşluklar ve Rakamlar sağda yazıyor..

Bu günceldir hala doldurmadı oradaki boşluğu

Kahve_rengi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ordan burdan duyduklarını yazıp cok değişik sorular soruyorsun:) ve cok saçma alakasız şeyler haberin olsun...

Bunlarla boşa zaman kaybetmek yerine az grafik öğrenip haberleri takip etmelisin.

-1BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Üstad, birisi 24.000 de var demişti, busd olarak 25500 civarı doldurmuş olabilirmi, yoksa arada kalan 1000 1500 k için geri gelirmi

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Soğuk cüzdanda dolaşıma hazır token miktarı da çok onları alan olursa daha çok düşer değil mi

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Sand sınırlı sayıda...

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Kurbana lazım demekki:)

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Grafiklere bakmadığın cok belli..
Açıp baksan bunu demezsin:)
11k ve 9k da ki var orda bak

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hocam daha asagilardada gap boşlukları var 2020 den kalma. şimdi yazarm yanlış anlarlar arkadaşlar. 18bin aşağısında çok gap boşlukları var.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sand için ftm için olabilir btc kanal içi hareketlerinde küçük tepkileri al diyor

Mustafa_zanat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

örneğin 30 dakika içerisnde 500- ile 1000 usd arasında kırılım olacak

Mustafa_zanat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Aynen öyle kısa al satlar ekran başında anlık takip bunların ne zaman keskin ani bizi dibe çekeceği belirsiz

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_zanat ()

Nasıl alıp satacazki alır almaz içeri alıyorlar hocam

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

ona bakarsan eterum da da sınırsız arz var nasıl olacak, sana şunu söyleyeyim dönem sepet dönemi değil, yapabiliyorsan alıp satacaksın, yapamıyorsan nakitte bekleyeceksin.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ben de onu diyorum şu an cüzdanda varsa eritir diyorum bende sand var 33 den terste diyorum o kabarık soğuk cüzdanlar ateşe tutulsa benim sand da 0 lar diyorum understand me:)

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

ne alaka soğuk cüzdanlarda bekletiliyor. asıl onlar dolaşıma girdiğinde fiyatı daha da düşer.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam aradaki fark yani dolaşımda ama piyasaya düşmemiş alım satıma girmemiş token ne kadar fazla ise risk o kadar büyük demek değil midir

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

sağ tarafta toplam arz maksimum arz var

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

1.800 milyar adet baskıda piyasaya sürülmemiş token var yani

TarikAbi için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum