Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 08:12:09
EUR 34.9307 08:12:09
USD 32.5539 08:12:09
ALTIN ONS $2335.9200 08:12:09

Konu: pariteler

euro usd

USD JPY

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

De_Ville ()

parite 50 günlük hareketli ortalama üzerinde bir kapanışı yapmak üzere. 1.0799 doğal direnç seviyesine yoklamaların ilki gerçekleşiyor.

Mayıs ortasındaki haftalık izole dip oluşumu ardından gelen bu ikinci sinyal piyasanın parite konusunda düne göre daha cesur olmasını sağlayacaktır. Kişisel yorumum budur.

De_Ville için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

gökyüzümavisi ()

Emeğiniz için teşekkürler hocam.

Ekranı kapattım arada bakıyorum bugün ne olmuş diye. parite önemli bir konu bunun detaylarını yıllar önce sizden öğrendim. Emeğiniz çok.

Allah razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

Ben şüphe ile yaklasip uzak durmayi tercih ediyorum. Bana göre bir kişinin hayatina son verdirecek kadar oynak olan ürünleri(kripto, foreks, bistteki bazi hisseler, usdtry) alip satmak... Tam size kriptoyu sordugum zamanlar genç bir kişinin haberini okudum, vazgeçtim. Ama :)
Btcusd 45 binlerde iken gözucuyla bakmistim. Bir OBO olusmutu ve hedefi 20 bin dolar di. 20 bin dolarda bir zamanlarin tepesi simdinin destegi. Fiyat 20 bin dolara yaklastikca trenin yolculari artacak. Muhtemelen 20 bin olmadan(belki iğne atar) yukari hareket başlayacak gibi gelmisti.

0BeğenmedimŞikayet

TheNight ()

Forex şirketi kaldı mi ülkede, kalmadı diye biliyorum ben? Varsa da eski kaldıraçlar yok sanırım, yanılıyor muyum?
@De_Ville

50_ot_dalgalar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

De_Ville ()

Kriptoya eğiliyorum.
Ben eğilip yakından baktıkça o dibe gitti.
Koyacağım sepete, gerçi daha borsasına bile üye olmadım ama uygulamayı indirdim telefona.

0BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

Bir İstanbul beyfendisi vardi bir zamanlar. Zekasi ve tokadı kuvvetliydi. Ondan öncekiler gibi Hilal yolundaydi. Bir üyeye ipucu olsun musadenizle :) Arada bir üyelik kaldı hatırlatmadıgım, o üyelik ismine birsey uyduramiyorum :)
Bu sitede parite olayi genelde zayıf hocam. Önceden 1 kaybediyorduk foreksten sonra 10 kaybeder olduk yetmedi birde sanal para cikti. Kim bakar usd jpy :)

0BeğenmedimŞikayet

De_Ville ()

Biraz vakit biraz sabır meselesi bu parite . Esasında dibi zirvesi belli ama adım atmak en zoru oluyor yatırımcı için. O arada dolar Altın al sat yapılabildi mi acaba bu makaslarla? Elindeki ürünü satan alabildi mi bilmiyorum. Kaos zamanlarının limanı oysa parite işlemler. TL kaybından etkilenmez hele bir de doğru ata oynadıysan iki kere rafine.

Çok kişinin ilgisini çekmedi ilk günden beri. Diğeri de öyle. Artık biz çıkarız başkası yerimizi alır günü gelince. =)

1BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

Kara Kara düşündürtmeye başlamadan güzel bir Cambazlik ile yönü aşagıya çevir di gibi bakalim.. Elinize saglik

2BeğenmedimŞikayet

De_Ville ()

dün birini hazırlamıştım, bu ise diğeri.

0BeğenmedimŞikayet

De_Ville ()

Beklerim.
Vaktim var.

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Eline saglik ustaf 1.03 dip yapmış ancak 1.09 geçilmeden euro ya rahat yok

2BeğenmedimŞikayet

De_Ville ()

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

eline sağlık hocam yolun sonuna gelinmiş

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum