Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0745 19:36:54
EUR 34.6711 19:36:54
USD 32.2457 19:36:54
ALTIN ONS $2317.8650 19:36:54

Konu: Altın Ons

forexprajna ()
Ons

Yorumlar (77)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sellci ()

İşte bu yarısını nerden verecek.. yoksa bugün başladımi vermeye

forexprajna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sellci ()

Dipten sellde yakalandım bilerek yaptım onu .. ama tepeden buyda yakalanmadim..2075 ten düşerken 1800-1850 arası buylari bırakmıştım düştükçe düştü öyle kaldı . 1900 e kadar seller sıkıntı yaratmıyor oraya geleceğini zannetmiyorum zaten

Aydınlı_AYDIN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aydınlı_AYDIN ()

Dostum sende en tepeden buy.. en dipten sellde yakalaniyorsun anlaşılan:- ) pozisyonlar kucuk ise sıkıntı yok. Tez zamanda kurtulursun umarım:- ))

Sellci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sellci ()

2075 ten gelen düşüşun yarısı da 1840 gösteriyor oraya gelmeden dusermi bilmiyorum.. belkide 1832 yapmıştır bir kaç dolar sapma olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Alonerebel ()

ne yüzle yorum yapıyon attığın kazığı unutmadık

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

epey izledim... çokta begendım.. ellerına agzına saglık.. hem yeni bir dip bekleyeceğim.. hemde normal derin ve geniş bir düzeltme.. 1615 lerde temkınlı olmak adına ufak alıma geçilir daha da sarkar ise bır onceki alımların 2 katı eklemeler ıle pozısyonunu arttır dıyorsun anladığım kadarı ile.. saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

forexprajna ()

Evet kenarda beklemek yada ufak miktar sell denemesi doğru tercih şuan bence de.. Nihayetinde bir aşagi hareket olacak büyük ihtimalle ama ne şekilde olacagina göre değişir (motive dalga mı, düzeltme dalgası mı).. Beklentim düzeltme dalgası şeklinde yani 161x ten gelen yükselişin yarısını geri vermesi sonra alım için izlemek .. Bir şey kaçıracağımızı sanmıyorum izleyelim bakalım..

0BeğenmedimŞikayet

Sellci ()

1620 den seller var bende dostum ben hep bekleyeceğim :))

0BeğenmedimŞikayet

Aydınlı_AYDIN ()

Yeni tepe gelsin istiyorum şahsen:- ) çünkü kenardan izliyorum yeni tepe gelirse düşüş başlar. 1650 ye kadar sellde beklerim. 1650 den sonra izlemeye alır yükseliş başladığını dusundugum anda alima başlarım. Sizinde bahsettiginiz bu sanırım.

1BeğenmedimŞikayet

forexprajna ()

Abi evet o ihtimal de var fakat..
Bu yazdığım çok önemli;

yeni bir tepe gelirse dediğin olabilir ama düşüş burdan başlarsa yani 1833 teki tepeyi geçmeden başlarsa 161x dip demektir.. 100 dolar felan düşer sonra yeni dip gelmeden ralli yapar bu ihtimal daha yüksek..

Arkadaşlar yukarı tepe yapsın istiyorlar ama dua etsinler yeni tepe gelmesin..

ONS ALTIN TÜM ZAMANLAR ANALİZ VİDEOMU TEKRAR İZLE lütfen

Genel trend ve cycle ile ilgili düşüncelerimi biliyorsun hatırlarsan 2 sene önce sana dip 1616 demiştim (1.5 dolar yanılma payı) şimdilik aynı düşüncedeyim.. Saygılar..

Aztoler3954 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

pardon dıyorum ve duzeltıyorum rakam (yukselişin son yerı) 1848 olacağını duşunuyorum..

Aztoler3954 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

ustad son bır fake ıle belkı bi 50/70 dolar daha yukarı atarlar ama sonrası olmaz dıyorum..1615 270: 1875/1895 donuş başlar sanırım... ınanılmaz buyukk oyunlar goruyorum haftalık grafikte sen ne dersen, ne kadar ben analızıme bakarım dersen de! 1680 den 1730 a ılk yaptığı tepkıden sonra oyunu degiştirerek tum tahmınleri gecıktırerek akılları bulandırdılar. önce aşağıya salarak bir muddet kırıldı ızlenımı yarattılar ınsanları düşüş gösterip yukarı donduler,270 / 300 dolarlık düşüş bekleyen buyuk anlızcılere ders verırcesine tam aksi yonde 270 dolarlık işlem ve yon karmaşası yarattılar tabi ben gibi beklentısıne sadık oyuncular için sadece zaman kaybından oyalanmadan başka bir şey olmadı olmayacakta.. grafiğinin aksine ben verdiğim rakamlardan itibaren Altın a ( sel yonunde ) ne var ne yok gömulucem.. ve 3 sene en az düdşüşün devam edeceğini yataya sarıncada bir 3 seneden de fazlaca sabit sayılacak 1000-1200 bandında ınsanların ellerınde ne varsa alacaklarını düşünüyorum.. saygılarımla ustadım..!

1BeğenmedimŞikayet

forexprajna ()

@ARMAGEDDON_07 bunu çizdiğimizde de yenisi çizersin diyen ustalar vardı.. Yenisini çizecek bir gelişme yok şuan..

Orta uzun vade için ben sizden daha pozitifimdir büyük ihtimalle.. sadece kısa vade ocak ayında bir düzeltme tehlikesi görülüyor 1680 gelecek demiyorum zaten bunu bilemeyiz rakamın bir önemi yok, piyasanın yapısı böyle.. Kişisel görüşlerimdir..

1BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Destek oldu. ytd li

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Bende torun. o yok, benimde tadım yok.
Seni yalnız bıraktık sanırım:(

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

altın alacam borcum var diyordu
Selam olsun palammm

omubu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mesut abimi özledim :(

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Tek derdimiz o olsun. Başka derdimiz olmasın torun:)

0BeğenmedimŞikayet

forexprajna ()

Formasyon tamamladı görüşüm.. Altın da da alım yönlü düşünüyorum artık.. ytd..

0BeğenmedimŞikayet

Yozgat dert olacak mı

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Rasyo 86.100 takibimde.

0BeğenmedimŞikayet

altın aşağı çeker mi diye düşündüm de

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

İyi duruyor bakalım

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Bir dalga daha gelirse bebek sahile vururuz

0BeğenmedimŞikayet

Diğerinde durum ne olur bizim haylaz da

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Ons beni ilgilendirmiyor. max 1650 gelir gelirse. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ne olacak sence abi :)) bir dalga daha gelir mi

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Daş yokmu daş:)

0BeğenmedimŞikayet

Burdan döner miyiz üstad :)

0BeğenmedimŞikayet

Malice_d ()

Hadi inşallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum