Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0895 03:14:45
EUR 35.0710 03:14:45
USD 32.1668 03:14:45
ALTIN ONS $2392.8300 03:14:45

Konu: Gümüş Gr

⭐⭐NİLSUDE ()
Gümüş

Küçük resim gmş gr durumu nedir?

10.65 üzerine kalıcı olur ise ancak 11.14 direncine uğrar.
10.65 aşağısında 10.35 riski hep mevcut olacaktır.
Aşağıda 10.35 karar yeri yukarda 11.14 karar yeri.

Trend düşüş, aşağı inen bir bulut ve 2 ortalama henüz bu durumu destekliyor. Ne zaman ki 10.60 üzerinde kalıcı olur destek bulamaz o zaman.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Saygılar.

Yorumlar (242)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

4BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Arkadaşım derdın ne senın anlamadım? @NİLSUDE hanım burada hıcbır çıkar gözetmeden yardımcı olmaya çalışan ıyınıyetli bır dostumuz. sevilen ınsanlara laf etmesen ıyı edersın . Saldırmana gerek yoktu ayıp ettın özür borçlusun ne alıp veremedıgın var bılemıyorum Nil hanımla ama yaptığın hiç hoş değil senın grafıkelrıne kımsenın ıhtıyacı yok bızde önce saygı gelir

REST_IN_PEACEE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

Canın sağolsun kardeşim sende bu tarzı benimsemişsin onada eyvallah en iyi sensin tamam.

1BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Komiksin haa hala süt espirisi yapan birileri var:))) hadi mumları söndürde uyu uykun gelmiş senin:)))

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Kaç saattir yorum yazıyorsunuz bir tane faydalı yorum göremedik hep eleştiri çizgiler sizi terse düşürmüş belli:)))

2BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

En iyi siz mi biliyorsunuz onu ispat etmeye mi geldiniz burdaki kimse bilmiyor ben daha iyi biliyorum mu ne yani olayın usta. Burda herkes fikrini görüşünü grafiğini paylaşıyor herkes işlem açarken kendi kararını veriyor iki çizgi çizip buraya atana da almayın diyenin alın diyeninde fikrine saygı duymak lazım sende yaz 2 çizgi olmaz ben 5 çizgi çizerim de yada grafik öyle çizilmez böyle çizilir de at buraya niye bukadar birbirimize karşı havadan konuşuyoruz anlamadım

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hocam bosverın emeğe saygısı olmayan insanlarla küçük gören kibirli insanlarla bizim işimiz yok.

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Birşey üretmeye falan çalıştığım yok. Siz yazdınız hatırlatırım Gann görmüşsünüzdür diye.
Yok anlayacağınız sizin.
Sizi bilenlerle başarılar dilerim size.

3BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Size aslında gerek yok söylemeye ama. Madem öyle Gann çalışmamda vardır.
Ne sizin vaktiniz rahatlığınız beni ilgilendirir ne benim vaktim rahatlığım sizi ilgilendirir.
Herkes istediğini takip eder ya da etmez. Kişinin tercihidir bu.
Tarzınız ve yaklaşımınız hiç hoş olmadı.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

Usta sen bildiklerinden bahset ozaman aydınlanalım tecrübemiz olsun sayende onların çizgileriyle olmuyorsa senin mumlarını anlamaya çalışalım sendebir katkı ile destek ol olmazmı

1BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Herşey çizgi değil ben eksikliğimi biliyorum hiçbir iddiamda yok zaten sen biliyorsan söyle millet faydalansın bana laf yetiştirmeklede olmuyor emeğini gördüğün sevdiğin saydığın insanlar savunulur senin bilmediğin bişey bu heralde hadi iyi geceler

2BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Şimdi profilinizde ki grafiklere baktım. Sizin çizgileriniz adı ne . Hani benim ki çizgi ya. Merakımdan soruyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Bende vitamin çok sen meraklanma benim için bence sen git çalış kendini çok biliyorum sanıyorsunya millete faydan dokunsun biraz birilerine sataşacağına yardımcı ol

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

:))) eminim

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Bi düz çizgide sizden alalım yada siz söyleyin biliyorsanız

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

@NİLSUDE hocamda birçok hoca gibi çok değerli ve emek veriyor sonuçta müneccim değiller grafik yorumluyorlar siz takip edersiniz etmessiniz size kalmış biz faydalanıyoruz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum