Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 04:54:00
EUR 34.8924 04:54:00
USD 32.5256 04:54:00
ALTIN ONS $2327.1600 04:54:00

Konu: Gümüş Gr

⭐⭐NİLSUDE ()
Gümüş

Küçük resim gmş gr durumu nedir?

10.65 üzerine kalıcı olur ise ancak 11.14 direncine uğrar.
10.65 aşağısında 10.35 riski hep mevcut olacaktır.
Aşağıda 10.35 karar yeri yukarda 11.14 karar yeri.

Trend düşüş, aşağı inen bir bulut ve 2 ortalama henüz bu durumu destekliyor. Ne zaman ki 10.60 üzerinde kalıcı olur destek bulamaz o zaman.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Saygılar.

Yorumlar (242)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

musti3636 ()

dolar da gelmezmi

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Düzeltme gelebilir onsta

REST_IN_PEACEE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hayırlı olsun kardesım ons bazlı olsa daha ıyı olurdu bu yukselıs ben de full dolar dayım ama sevınemıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Herneyse boşver çizgıyı falan . beklentin nedir gümüşte?

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Özetlediğin durumu yanlış anlamışsın sen biraz kendini sorgula burda yanlış bişey olunca zaten hocalar birbirlerini düzeltiyorlar ama senin uslubunla ve aşağılayıcı tavrınla değil sen girişi yanlış yerden yaptın tepki ondan yoksa yanlış düzeltilmesinden değil

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bak dostum benım ıcın önce ınsanlık ve insana emeğe saygı gelır . sen öyle bodozlama daldın ki üslubun tepki cekti sadece. hıcbıseyın garantısı yok çok bilenler de terse düşüyor ve gerektıgınde zarar kes yapıyorlar. o ayrı mevzu . ayrıca @NİLSUDE hanımın grafıklerı Çin beğeniyorum aen begenmeyebılırsın ama çamur atma mesele o zaten ınsallah anlatmak ıstedıgımı anlatabılmısımdır senı de goruslerını de grafıklerını de görmek ısterız saygılı olmak şartıyla…

0BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

Yanılabilir abi hepimiz insanız gözden kaçırdığı birşey olmuştur fedin 50puanı hesap etmemiştir belki ben gümüşte çok dikkat ettim yüzde verdi ve yüzdeleri tuttu çıkışta inişte dolar ı sayfasında gördüm tutturamamış sonradan

Kartal3232 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Duelloyu ve ıddıalasmayı sevıyorsun anlaşılan teknık her türlü tartış herkesle fukrın görüşün varsa payla kı herkes ıstıfade etsın ama kımseye sataşma gele satastıgın kişi burada saygı verdıgımiz kişiyse herkesi krsında görürsün . burada çoğu kişi terste ve morali bozuk kımse sataşmalarla gergınlıklerle uğraşamaz

0BeğenmedimŞikayet

Kartal3232 ()

Oda dolar konusunda güzel sıktıydı ama en son 14 altını getirecekti 16ya gidiyo :):):)hdhd
Eyvallah gümüşte helal olsun güzel tahminleri vardı ama tek hanelerde gelirse tam 12den vurmuş olacak

Ali_osman37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tabiki yanlış olabilir . kimse kusursuz degil . Biraz dikkatli kibar bir üslup kullanmak gerekir veya başka bir cizim yaparsın . atarsın dikkat cekersin . bu sayede eleştirini bilginle birleştirmiş olursun . kimse kırılmaz uzülmez . daha kolay olmaz mı?

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Aynen birde birine sataşmadan gel fikrini söyle niye başkalarını kırıyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Mankind_traderxxl_2023 ()

9.70 gelse full girerdim yatırım tavsiyesi değildir ytd :) bende inanmıyorum ama yinede bakalım ne olacak ytd piyasa bu bilinmez ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

12lerde nerdeymiş 11lerde nerdeymiş 10.20ler gelmiş 9.58diyor:) komedi ya gelseydin buraya @EfsaneAbi gibi 11.78lerde deseydin bunu ya

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Arkadaşlar burda çeşitli paylaşımlar yaparak gumuş için yon bulmaya para kazanmaya çalışıyoruz oyuzden her turlu bilginin önemli olduğunu dusunuyorum . formda bulunma amacımız goremedigimiz bir durum varsa diger arkadaşlar sayesinde görerek işlem yapmayı saglamak.

Bazen bir cizgi bazen bir nokta bazen bir formasyon bazen bir mum bize cok sey anlatabilir . bu yüzden bunlardan faydalanmaya bakmak lazım .

Burda birinin cizgisi birinin yazısını eleştiri yaparak veya birine hakaret etmek amacımız degildir . bu kazanc sağlanmaz. bizlere faydada saglamaz . Oyuzden bu tur muhabbetlere girilmesini yanlış bulmaktayım. bilgisi olan arkadaşlardan da en iyi sekilde faydalanmayı amac edindim . ve düsünceleri okumaktan keyif almaktayım . iyi kazanclar.

1BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Gelebilir tabi onda sıkıntı yok sanki çok bilinmeyen bişey söylemiş gibi tavrıya ben ona ironi yaptım herkesin fikrine saygımız var dediğiniz gibi uslup önemli

2BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Evet @Kartal3232 e katılıyorum nereden döner söyle de herkese faydan olsun bu arada profılınde altın simülatörlerde baaarısız gözüküyorsun simülatörde bıle başarısız gözüken nasıl aydınlatacak bozu merak edıyorum

3BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

9.58 gelebilir abi önemli olan o değil havadan konuşmalar uslup bilgiside olabilir önce insanlık önemli buraya tek haneler gelecek diyen arkadaş da grafik attı kimseyi kırmadan selamını verdi grafiğini attı arada gelip yine atıyorgrafik ama tavrı insanca. Kimse ona sen niye tek haneleri attın demedi oda kimseye bunlar grafikmi demedi

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Tamam bız cıcek böcekle devam edıyoruz sen de kavgacı tavırlarında devam et sana başarılar tehdit etmıyorum sıtenın kurallarından biri sataşmak yasaktır bilesın…

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Sorar m. yıldız hocam senin süt muhabbetinden daha iyiydi okadar basit değildi:))) neyse sana mumlarınla iyi eğlenceler 9.58 gelmesse ziyaretine gelirim yada burdan kulaklarını çınlatırım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum