Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0718 04:21:52
EUR 34.8924 04:21:52
USD 32.5315 04:21:52
ALTIN ONS $2325.7850 04:21:52

Grafiği gönderen: super_conqueror

AVAXUSD

Bugün toparlnma bekliyorum.Bitcoin ile birlikte.

Yorumlar (105)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

hayırlısı olur inş üstadım izleyelim bakalım

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

1 dolar ve üzerinde alanlar için birşeyler yapabilirler. Sonra belki yakım yaparlar. Alttan bol sıfırla alnların ki de yakılabilir.

son_veda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

1 lira olsa bile en azındna altan alanlar ortalamaları düşer şuan ben 1 dolar senaryoları hikaye 1 lira olsun sabit dursun önce güven kazanması lazım buda cz devreye gireceğini düşünüyorum . inş olacaktır.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Yani ortada çok söylenti var. Umarım gerçekler açıklanır ve bir kurtarma planı ortaya çıkar. Zamana yayılan bir yakım bile olsa işe yarayabilir.

1BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

cz bu operasyonu çekti diğer malları düşürmek için insanların %90 mevcut elisindeki coinleri satıp luna aldılar eski yahudi inancında bi gunah işledikleirinde keçi alıp uçurumdan aşağı atarlardı cz gunah keçisi olarak luna yı anlaşmalı şekilde yaptıklarını düşünüyorum . bazıları abartmıyorsa %70 lik bi yakım dan bahsedenler de var bakalım inş . biraz zamana yayabilirler. ytd

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Birşeyler olacak ama ne olacak? Ama bu duruma nasıl düşüldü asıl bu sorgulanmalı. Nasıl bu kadar arza izin verildi... vs
Bugün yarın bie gelişmeler olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Luna cz ve binance de benim kanaatim bakalım neler olacak biraz daha kurban toplayıp bi vurgun daha yaparlarsa şaşmam

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

üstadım 08 lerden ufak bişi bende almışım tepkinli olacağız inş bi şekilde şişireceklerdir bakalım cz yakıma gidilmesi gerektiğini söyleid twit atmıştı dün bakalım bu işte parmağı olduğu kesin.

0BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

o balina kimdir . cz olasılığı çok yüksektir. kişisle fikrim yada kendileridir.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Kesinlikle halil abim

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bu yaşananlar Herkes için bir ders olsun. Bilinçli yapıldıgını düşünüyorum.

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Haklisin git gel yapıyor zaten halil abim :))

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Luna nın %80 i tek balina da bir yerde not kalsın. Balinanın insafına kalmış.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

luna da grafik işlemez artık. Hatta digerlerine bile şüphe eder oldum ::)

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bilmiyorum ama avaxdan da uzak durmak lazım.

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Neler olacak görecegiz. Hayırlsı. Coin piyasası çok olumsuz etkilenecek. Herkes dikkatli olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

halil abim hepimize geçmiş olsun ; fakir ve gururlu olmak yerine zengin ve böbürlü olmayı seçmenin bedelini ödüyorum; sağlık olsun

0BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Benimde yüklü servetim eridi

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Kardeş bide elimde yüklü var. Para eridi bitti.

lehfi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Kardes ben 98 usd t den kaldım avaxda şaka gibi

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hocam bende avaxdaa içerde kaldım. Maliyet 78 . Napcam

1BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

Ustadim kafam almiyor belki ama dun askiya aldigini deyip silinen bi urunu tekrar satisa cikarmasi arkasinda farkli bisi vardir yarin cikar der satin almisim sasirmamak lazim. El. degisirse kismen olsa belki rahatlama saglatabilir ilerleyen zamanda isim. degisikligide mumkun olabilir baska turlu saun olabilecek bisi degil . Zaman alacaktir yinede bi umut cz geri askiya aldigi urunu actiysa mutlaka bisi yapmaya calisacaktir oyunu kuran kendisidir o para cekimleri onayi olmadan olmaz gunah kecisini secti. kendi ne yapacak bakalim.

1BeğenmedimŞikayet

Kramer77 ()

Üstadım canını sıkma desem de, Zor bir durum, Allah sabır versin. Bence mümkün se hiç ekrana bakma. Uzaklaş sevdiklerinle vakit geçir. Baska bir meşguliyet bul.
Bu hayat bir sınav ise, bugün bu işe girenler en büyük sınavı veriyorlar.
Kimi eşinden habersiz girdi. Kimi son kalan parasını batırdı.
Ama sadece para kazanmaya odaklı bir hayat olmamalı insanın ki.
Ne yazık ki şu an dünyanın ve insanlığın hali son dönemde sadece maddiyat odaklı oldu.
Bence biraz maneviyata ağırlık ver, yapabilirsen.
Senin yorumlarından faydalandık ama şimdi kendin için maddiyat ı hiç bir zaman yapmadigin kadar ikinci plana atman lazım

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Yani 30 dolar dan luna 30x15=450 TL yapar kanıp alsan 1000 tane 450000 TL yapar 40 benjo olacaktı ya eee kaldı sana cikolata parası aman Yarabbi

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umut2121 ()

Hepımız tersteyız sabırla beklıycez. Başka çaresi yok..

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Zaten o ekip bayadir bı algı peşindeydi dalarken sattiriyorlar uçarken aldiriyorlar trader olacak diye yapmadıkları yok tosuncukla yumurtası aklıma geliyor onları görünce :)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Sagolun. Bekleyecegiz. Yapacak birşey yok.
@ferit1919

Umut2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet hayırlısı.

1BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Geçmis olsun hocam. Tez zamanda kurtarmaniz dilegiyle...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum