Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 02:43:05
EUR 34.8238 02:43:05
USD 32.3379 02:43:05
ALTIN ONS $2301.8900 02:43:05

Konu: Gümüş ons günlükte durumlar

Değerli dostlar gümüş onsta buralarda artık bir dip olması muhtemel görünüp dönme ihtimalini daha yüksek olarak değerlendirebiliriz bu harmonik formasyon ve rsi sönmesi nedeniyle inşallah diyelim. En azından tepkiler ve hedefleri 23.70 ve 24.65 olmakla birlikte özellikle 24.20 civarları da kuvvetli dirençler teşkil ediyor desek yanlış olmayacaktır diye düşünüyorum. Diğer taraftan 06 Mayıs 2022 ve 02 Haziran 2022 önüme önemli günler olarak çıkmaktadır grafikte. Gerçekten daha da kötü gitmezse inşallah diyelim.ytd
Bereketli kazançlar

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani gümüşe tepki gelmesi gerekli öncelikle diye düşünüyorum ama bakalım inşallah. Hayırlı bayramlar çok teşekkürler

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Tamam dostum sen gümüşle düşür diyorsun hayırlı bayramlar @BossVurguncu saygılar sevgiler

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani inşallah elimden geldiğince tabiki çok teşekkürler :) ben de sayfayı ve siz değerli dostları sevdiğimden uzak kalamadım daha fazla :)

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kaçıyor bazen dostum ama erken hareket etmek lazım az zararla kapatabilecekken yine inşallah düzelir mutlaka. Bu ortamda sudan ucuz bu fiyatlar ama yine de yapıyorlar işte. dolar da ben çok oldu yükseliş beklentim tabi yükseldi ama daha yükselmesini bekledim kadar çıkmadı. Evet bir kısa vadeli yükseliş olması muhtemel gibi bence de. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Valla karı kaçırdım normalde bu hataları yapmazdım tamamen hata bende yarısını cıkıcaktım kaçırdım dolar için koşa vade yükseliş bekleyen çok sen ne dusunuyorsun

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler avcılar dostum

avcilar34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim abi sağ olasın senin grafiği inceleyeceğim ben de

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hoşbulduk kardeşim iyi bayramlar inşallah. Aslında ben olmasam da sayfada çok değerli dostlar ustalar var ama piyasa işleri işte. Niye o kadar çok girdin bilemedim ama inşallah düzelir fazla uzak demek doğru olmaz hele gümüşte bazen 1 günlük mesela. Yani eğer hala nakit varsa buralardan parça ile ortalama düşürmek mantıklı olabilr gümüşte, dolar euro şimdilik stabil görünüyor daha detaylı bakalım inşallah fırsat oldukça. ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@deniz88 bu @BossVurguncu kardeşin bayram hediyesi . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

@BossVurguncu dostum hoşgeldin sen yokken ben çok yanlışlar yaptım 26 kilo 11,85 tersteyim
100 bin TL var uzun zamandır seni takip eden biri olarak yokluğunu çok aradım fed öncesi napmamı tavsiyem edersin gümüşe mi grim dolar euro mu

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Bayram şekeri bize böyle kelebek, yarasa fm lerle gel arayada değerli muhabbetini kat ki hep beraber hayata gülümseyelim yoksa bu piyasa çekilmez valla :))

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aaa bunu görmemiştim... ters çanağı atarken. Ellerine sağlık ablacım. Hadi bakalım hayırlısı..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum