Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0757 17:34:25
EUR 34.8182 17:34:25
USD 32.3453 17:34:25
ALTIN ONS $2284.9250 17:34:25

Konu: Bddk tokatlamış bankaları

Müşterisini gelişi güzel sömürürsen tokadı yersin bakalım şimdi ne yapıcaklar ya müşteri kaybını göze alıcaklar yada marjları tıpış tıpış düşürecekler

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim eğer ki vade sorununuz yoksa beklemenizi tavsiye ederim çünkü piyasada sanki dolar hiç düşmeyecek gibi bir izlenim var şuan burdan dolara geçtiniz varsayalım o esnada dolarda beklenmedik bir düşüş yaşandı o vakit zarar x2 olucak o yüzden şuanki makaslar sizi düşündürmesin düzeltmeye gidicektir muhakak o vakit önümüzdeki ay ın ortalarına doğru platin güzel yerlerde olası bir beklenti elinizdeki ürünü en azından değerinden satmış olursunuz şahsi düşüncem beklemenizi öneririrm yine de son karar sizlerindir

Ahmetguzel için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Hocam sizi uzun zamandır yıllardır platin sayfasından bilrim takip ederim. Samimiyetinize inanıyorum. Size birsey danışmak istiyorum. Yaklaşık bir ay olacak bütün eorumu platin parite etmek gibi bir hata ettim. 29.90lardqn planının durumunu biliyoruz . suan makaslarda degsiik . Bana ne önerirsiniz ytd tabiki ama önümü göremiyorum doalra mi geçsem yerimde mi kalsam

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Artık yavaş yavaş sanki fedinde bir hükmü kalmıyor gibi piyasada son olarak üyelere emtia yasağı geldiğinden beri pek piyasa fedi önemsemiyor gibi

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Bencede değmez hocam. bidahaki fede kadar yukarıya gidecek gibi ne dersinz

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bu şartlarla değmez kardeşim alış satış yazık günah

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Şuan parite dışında işlem yapılamıyor hocam hepsini. Makası yüksek sadece parite 09

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam ağın 20si yazmışsınız yanlismi yazdınız daha 25gun var oralara . şimdi biz satışı ne zaman yapacağız. :)yoksa hiç karismayalimmi

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Abd yi görmek lazım ama sattığını bu marjlarla tekrar alamazsınız ki kardeşim zarar olasılığı çok yüksek

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bugün kapanışa yakın belli eder ama henüz aşağı fren çekmedi yani bu çıkış bir çentik şeklinde bu arada 3 4 arası inişi bitirip çıkışa geçecektir lakin detaylı incelediğimde ayın 20 sinde bir formasyon veya manipülasyon olma ihtimali çok yüksek dikkatli olmak lazım

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam satış için 28, i demistiniz ne durumdayız suan

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Vade sıkıntınız yoksa vede sabırlıysanız parçalı alınabilir ancak bugün aldınız haftaya bu hiç çıkmıyor diyecekseniz katiyyen tavsiye etmiyorum yine de son karar alıcıya aittir bol kazançlar

Sarı_gri için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam çıkış için devammi sizce . düşüş beklentiniz varmı?

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Sorunuzu tam bir platinzedeye sordunuz:)Bu sorunuzu biraz daha açarak(ilk kez mi alacaksınız tl mi var dolar mı gibi) @Kzılhafiye1 Hocamıza sorabilirsiniz. Hayırlı kazançlar dilerim.

Sarı_gri için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sarı_gri ()

Platin yapmak için uygun bir zaman mı sizce bende yapmak istiyorum

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

İnş hedefinizdeki rakamları bir an önce yakalarsınız hayırlısıyla elinizdeki tlye sahip çıkın inş daha çok fırsatlar gelir soru sormanızda sıkıntı yok ancak kendinize sıkıntı ettikçe ve sağdan soldan gelen rakamlara okudukça yanlış işlem yapma olasılığınız çok yüksektir onun için sabırla sesizce beklemenizi tavsiye ediyorum dediğim gibi çoğu gitti azı kaldı inş daha sonrada belki çoğu kişi platin alamaya çalışacak ancak alamıyacak ani atak yaptığı için buna çok şahit olduk hakkınızda hayırlısı inş bol kazançlar hocam

1BeğenmedimŞikayet

Yoksulll ()

Teşekkürler Hocam. İnşallah

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Bu sitede bu sayfadaki varlığınız çok kıymetli Hocam 1090 gelirse inşaAllah kısa zamanda ben platinden siz benim sorularımdan kurtulacaksınız ama birşeyler alıp değerlendiremezsem paramı sizi çok sıkmadan daha az sorup daha doğru işlemler yaparım diye umuyorum herşey için teşekkür ederim Hayırlı kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hayırlı günler hocam herkes bir rakam bekler lakin herkesin beklediği rakam lar gelmez nacizane tavsiyem sabırlı olun yukarı trende başladığı taktirde 3 aylık mesafeyi 1 haftada alacağından emin olun elinizdeki ürünü asla ucuza vermeye kalkmayın unutmayın rüzgar hep aşağı yönlü esmez illaki yukarıda esecektir o vakit hedefler hemen 1200 1500 1800 olur onun için beklentilere fazla kulak asmayın kendi bütcenizin menfaatlerini öncelikli tutun şurada en fazla 1 hafta bilemediniz 2 hafta sonra yukarı hareketli ortamlara girer platin inş

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Hayırlı günler hocam o kalan azı bekleyeceğim inşaAllah zarar etmeden çıkacağımız günler gelir platin için herkes çok olumsuz 7××onslar bile bekleyenler var umarım oralara gitmeden platinde olup bu stresi yaşayan tüm dostlarla beraber kurtuluruz

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim anlık beklentilerim yok daha önceki beklentim devam ediyor saatlik beklentilere ayak uyduramayız zati bununda kimseye faydası olmaz yalnız çoğu gitti azı kaldı inş

Esenle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Düzeltirler hocam buna mecburlar yoksa çok müşteri kaybı yaşıyacaklar biraz sabırlı olunursa panik le hareket edilmezse avantajlı şekilde kur lar düzenlenir bu kadar insanın yaptığı şikayetleri hep görmezden geliniyordu illaki bdd k ya da başvuranlar vardır bu marjlardan dolayı bankalar fx adı Altın da marjları anlık düzenleyip müşterileri sömürüyordu şimdi bakalım ne yapıcaklar 1 tl alım olarak tuşa basıyorsunuz dekonta bakıyorsunuz 1.05 vermiş elimize şikayet ediyoruz yahu ben 1 tl de bastım tuşa ne diyorlar kurlar anlık değiştiği için o anki kurla verilmiş size halbuki alakası yok kendilerine perde oluşturmuşlardı bu yöntemle bakalım süreç nasıl olucak bekleyelim görelim

Yoksulll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Platin beklentiniz nedir hocam

1BeğenmedimŞikayet

Yoksulll ()

Hocam duzeltirlermi makasları. Yani lehimemizemi olur. Ne dersiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum