Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0880 01:10:04
EUR 35.0682 01:10:04
USD 32.2220 01:10:04
ALTIN ONS $2418.7850 01:10:04

Grafiği gönderen: super_conqueror

ONS ALTIN yakın vade Destekler

Yorumlar (359)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Çetinn_ ()

Yani hocam al satla fazla uğraşmadığım için soruyorum
25 güne kadar ihtiyaç yok yani basgz yaklaşık 15 kar var

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

kar aldinmi bugune kadar kagitlardan

Çetinn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

kac kagit var elinde birde calisama bitsin yazarim sana

0BeğenmedimŞikayet

Çetinn_ ()

100 daha almayı düşünüyorum
Basgz almıyım mı şimdi

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

cetin verdigim kagitlarin alis yerleri harika oldugu icin asla sikinti yaratmaz. tatmin edici karlar gordugunde cikis yap sarktigi yerden dal alacagi cok yol var onlarin.

0BeğenmedimŞikayet

Çetinn_ ()

Çok şükür iyiyiz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Çetinn_ ()

Neyse hocam keyfine bak cvp bile verme
Şimdi ki sorum olacak eğer çıkışa devam edecekse yarın 100 daha almayı düşünüyorum?

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

neyse iyimisn sikintin varmi isimize bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

bunlar sadece tenkit yaparlar . teknige geldiginde dunyadan haberleri yok. kafalarina gore hocalar ya.

-1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

yaa senin kafana uysalardi ciksalardi ne olacakti simdi buralarda kalamazdin topa tutarlardi seni. sayfaya giremezdin bile.

iyiki ben yazdimda cikmadilar
senide kurtardim farkindamisin. ?

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çetinn_ ()

Hocam sende ona yarın bir kağıt söylede alsın :)))

-1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

simdi yazdim kendine tam bir aydir dusecek diyor, bende yukselecek kimseyi yanlyma dedim. agrina gidiyor.

-1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

ya sana yaziyorum binlerce insan faydalaniyor sen bana ne laf anlamaz diye yazabiliyorsun.
Kendini sorgula biraz.

bak 8 ayda takip nerdeyse 4000 bu altin inde rekor biliyormusun nedenn acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Çetinn_ ()

Hocam kimseye laf yetiştirme gerek yok size bir yorum attım

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

binlerce kisiyi cikarmadim ben bu verileri aktarmasaydim coktaan cikmislardi hep dedim panik yapmayin cikmayin yukselmeler devam edecek diyerek bugune geldiler hala cikmayin daha gerisi var diyorum. buna ne diyeceksin.
dusunebiliyormusun kazanclarini.

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ne laf anlamaz Adamsın. Pes vallaha...

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

senin haricinde 1000 lerce insan takip etttigine gore vede allah razi olsun abi dediklerine gore demekki cok faydalaniyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

onu soylemek cok cok basit ben zaten aylar onceden goruyorum olacaklari onlara haftalik adim adim neler olacagini veriyorum.

zaten insanlarin memnunuyetinden belli

yuzlerce allah razi olsun diyen var. niye acaba\?

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Anlamıyormusun. Sen'in verdigin yüzlerce rakam içinde yanılma payın yok. Bak Ben ne diyorum ons Altın 1800 lere gelecek. Gelmezse yanılırım. Bu kadar basit. Sen bu arada yüzlerce rakam yazar ve buna da teknik dersin.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

tamamda ben binlerce veri atiyorum coin dahil parite ler rasyolar bist ve digerleri ben neden hic yznilmiyorum ne dersem noktasina kadar cikiyor. sen degerlendir.
istersen sayfalarda sorabilirsin.
ayrica gir bak neler yaziyorlar yuzlerce kisi.

3BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

sen bir yadir dusecek diye feveran ettin ben ne dedim yukselecek. ne oldu buralara kadar geldi dahada devami var diyorum sen hala dusecek diyorsun. iste farklar burda cok acik.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

o veriler sayesinde gram sayfasinda ihya oldular istersen herkese sorabilirsin.

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet teknik olarak yanılabilirim. Bu çok normal. Verdigim rakamlar da gelmeyebilir. Ama Sen'in gibi 50 tane rakam yazıp Ben bildim diyemem. Kusura bakma. Sen Kendi dünyanda hayal aleminde yaşamaya devam et.

2BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

binlerce kisin gramdan cikmasini engeledim bana guvenerek kaldilar hala devam ediyorlar. bunu biliyormusun. istersen gir sayfaya sor.
ayrica git borsa sayfasina insanlarin para bastigina sahit ol.

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

sen sozde teknikcisin
biliyormusun birak bir rakkamini teknikte 000.1 ile trent degistigin farkinda degilsin.

teknik o kadar hasstir,
dahabundan haberin yok.

al grafigi onune bak bakalim verdigim o cok hasas noktalarda nasil yukselmeler yapmis gozlerinle sahit ol.

git incele o noktalari tam o noktalarda saha kaltiginin bile farkinda degilsin.

7BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Sen'in tahmin filan yaptıgın yok. Çocuk gibisin.1968 geçerse 1970 i görür tarzında yaptıgın analizlerin hepsi çöp. Boşuna Kendini paralama. Herkes farkında ama Sen hayal alemindesin.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

tamam sana soyledim sakin cikma demekki hareket basladi bakarim simdi sana soylerim hareket basladiysa uzun sure yukselecek demek cok iyi karla cikacaksin. simdi bakiyorum sana soylerim neler olacak.

Turgutlu45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgutlu45 ()

Konya sabah tan 936 gördü çıkmadım yükselişe geçti diye ama geri 910 düştü.. sizce ne olur

-1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

kac kere sana soyledim cok beklersin. 1970 uzerine yerlesen ons ne ypar daha senin ondan haberin yok.
bir aydir ayni seyleri soyluyorsun. \Bende seninki ruya yukselecek dedim.

ne oldu 1970 uzerinde oldugu surece yukselmeler devam edecek dedim.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Geçebilir elbette. Ama Ben ons altını 1800 lerde bekliyorum.

Metizm01 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum