Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 22:28:49
EUR 34.6737 22:28:49
USD 32.2497 22:28:49
ALTIN ONS $2310.0950 22:28:49

Grafiği gönderen: super_conqueror

ONS ALTIN yakın vade Destekler

Yorumlar (359)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

İscoin ()

Nasdaq iyi açıyo düşüyo kötü açıyo
Düşüyor, cz bırak yakamızı be

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

rica ederim. sana yakışan da buydu.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Özür dilerim.

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

neyse uzatmaya gerek yok. bu arada karakter kelimesini kullanmanıda sana yakıştıramadım.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Neyse bu sayede başkalarıda faydalanabilir belki :)

IGASSAL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

IGASSAL ()

Halil müdür, boşver. Git çiçeğe böceğe anlat dile gelir muhabbet eder. Ama bu uğraşın boşa :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ya işte fed veri haber bunların hepsini tahmin edebilen astro göstergelerden bahsediyorum. Teknik grafik degil. Biz'im fedi haberleri verileri yorumlayacak bilgimiz yok. Hem bu veriler haberlerin ne zaman fiyatlanacını Kimse bilemez. Bu kadar bilinmzelik içinde Kimse ye öyle FED İle mal yedirmezler.

Astro analizlere yeni yeni aşinayız. Ama ben'im ilk test ettigim zaman dilimleri çok isabetli oldu.

2 nisanda düşüş başlayacak.9 mayısda dip yapacak dedi. Şimdi bunu bir kenara atıp bilinmezliklerle ugraşabilir miyiz?

Gidersa kırarsa yaparsa söylerse bu soruların cevabına göre Sana işlem yaptırılarlar mı?

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

bence karekter i işin içine karıştırarak. küçümsemen senin ayıbın. benim senin grafiğine bu güne kadar bir yorum yazdığımı gördün mü? yok göremesin, bende diyorum artık gtafikler destek direnç günü birlik al sat haricinde önemli değil. piyasa tamamen fed e kilitlenmiş. fed ara verse fazi artışlarına ve bilanço daraltmasına btc uçar. yoksa gidebileceği yer ve zaman sınırlı.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

İster inan ister inanma. Sen'in inanıp inanmaman önemli degil. Ama böyle tahmini küçümsemen de çok normal. Karakter meselesi.

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

he bu hareketler astro ya göre oluyor. grafikçiler neden zengin değil. fed olmasaydı kurumsallar btc satarmıydı. senin grafik suyla mı çalışıyor.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Grafiklerini paylaştım. Göremiyor musun? Ons Altın grafigi bile paylaştım. Astro grafikler.

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

bak şimdi yaptığın ayıp, bana söyle sen neye göre mayısta dip bekliyordun.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hadi ya çok akıllısın :)
FED den Kimse 50 baz puan beklemiyoru degil mi?

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

neye göre mayısta dip fed e göre kendi kendinizi kandırmayın fed 0.50 yapıp sıkılaştırmaya gideceğini söylemeseydi dip olabilir miydi. az akılcı olun.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

FED filan hikaye. Ben mayısta dip olacagını aylar önce söyledim.
@Şahmeran_2525

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Ben korkmam hocam metal almaktan çok korkarım ben dakikalık ta alır satarım. siz bana bakmayın benim tek derdim. al yatcilar zarar etmesin

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bir ay bugünü bekledik. Bu bir iki gün silkeleme yapabilirler. Korkmayın.
@Şahmeran_2525

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

İnşallah 1 ay değil 2 haftasını yeşil yeşil kapatsak altlar sırayla pump pump pumplasa o da yeter.

4BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet beklendigi gibi tren döndü. Şimdi en az 1 ay sürecek bir yükseliş dalgası Biz'i bekliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Çaycı_____ ()

Eyvallah, konu başlığı ons yazıyodu, pardon

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

bitcoin için söylemiştim.

Çaycı_____ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaycı_____ ()

Tşk bilgi icin. ben Mayıs sonuna kadar dip bekliyorum. lakin dolar yükseleceği için bizde gram da düşüş sınırlı kalacak gibi Duruyor. BENCE

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

1832.56 ya ne dersin.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Mayıs 5-15 arası dip zamanı.

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Zamanı gelmediyse hiçbirşey düşmez yada yükselmez.

1BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Tebrikler kaptan.

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hem Altın hemde bitcoin beraber düşüyorlar. Bunun olacagını söylemiştim.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

BİTCOİN
Mayısa kadar bekleyecegiz. Mayıs ayında dip yapıp yükselişe başlayacak.

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Şimdi Sen yaptıgın analiz ile ons Altın 1965 e düşse bilmiş olacak. Ben ise 1880 e düşse yanılmış olacagım. Bunu ise kendine has yöntem vesaatlerce çalışmanın bir sonucu olarak açıklayacaksın. İşte aramazıdaki fark bu.

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum