Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 14:53:49
EUR 34.6850 14:53:49
USD 32.2611 14:53:49
ALTIN ONS $2314.2150 14:53:49

Grafiği gönderen: ntmen_x

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Imx seni hiç gözüm tutmadı:) etc yi örnek al kendine etc son parcalar satıldı

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Şuan cok araftayım.
Dünkü Unı gibi yanlıs kararlar verebilirim.
İçsel hislerim piyasanın döneceğini yada mini bir ralli yaşayacağımızı söylüyor.
Ama bunu istediğim için mi söylüyor gerçekten mi böyle karar veremiyorum...

Niagara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Eyvallah kral istifa edince like lar bozdur bozdur harca hesabı olur ))

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Niagara ()

Doğu spot bir şey alırsan haber verir misin.

Teşekkürler
İyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

mazar ()

teşekkürler

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

4 h grafikte 0.216 aşağısı 0.180 lere iniş olabilir diyor shib güzel yükseldi ve kar satışı yedi stop seviyelerinde elde tutmamak ve hareketi bitince ugrasılmamasi gereken doge ve shib den ben mümkün oldukça uzak duruyorum
0.261 üzerinde kalırsa stop rakamı belirlerip izleyebilirsiniz 0354 den inmiş en son belki oraya çıkabilir

Erzurum2516 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Avax icin cok arafta kaldım bende. Terste de kalmak istemiyorum..

C98 gördüm hatta bende hazırladım da ama retest yapmadı...

bleskepe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erzurum2516 ()

Bu shiba nolcak yayaya bağladı yukseliş olur mu

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

147 den inmedikce 180 ve 235 ordan 288 lere gidebilir idex
@By$hero2 imx de ufak miktar lig oldum intikam almam lazım; ) uyurken yakalamış hacimsiz ve boş coin alınca iniş yapar almasak artar :) 2.04 aşağısı olmadıkça ugrasicam onunla ; )
Hive 1 h da flama bayrak var terse inmezse yani 0.96 aşağısı yapmazsa 1.28 lere artabilir tabi btc 41800 leree inip artmaya baslarsa yine iniş yer çoğu altcoin btc ve total para girişi de takip etmek lazım

Tokeerr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yasemn ()

Alsat tavsiyesi istemiyorum sadece alınca şuradan aldım deyin
Altınada ytd yazın olmaz mı:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Ada fazla hacimli yoğun ilgi gören coinlerden olduğu için yükselişı nazlı olur 4 $ larda iken olumsuz haberler yada btc inişi ile dibe indi zaten 0.69 lara inmiş dibin dibinde çoğu qltcoin gibi sırası gelince ben buradayım der o düşeni zaten iyi kırıp dip yapmış 0.99 aşağısı iniş yapmazsa yavaş yavaş artar

mazar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Grafik bölümünü takip edin al sat tavsiyesi veremem sadece stop ve start rakamlarını iyi algilayin yeterli stop olan yani inişe geçeni fazla zorlamayın benim işlemler düşük miktar ile kişisel görüşlerde de belirttim yüksek miktarlarda kaldıraç fena zarar yazar

Yasemn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tokeerr ()

Üstad idex için drenc destek neresi

0BeğenmedimŞikayet

bleskepe ()

usta avax ne yaptın senin al emri gelmedi benimde sol gelmedi elimde olanla 105.75 devam diyorum ne dersin erkenmi bide c 98 ze taktım bi 100 aldım ama yürümicek gibi duruyo bi grafık atsan dicemde yorurmıyım seni ytd

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Lıke hakkım bitmiş kral.
Etc icin eline sağlık:)

1BeğenmedimŞikayet

Yasemn ()

Keşke alım yaparken yazsanız bende alsam

1BeğenmedimŞikayet

mazar ()

selamlar
iyi olduğunuzu umarım
bu gün bir dostumuz ADA ile ilgili trendi kırdı diye
bir grafik yayınladı
bana göre güzel bir haberdi
siz hiç ilgilendiniz mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum