Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:39:21
EUR 34.9839 21:39:21
USD 32.2051 21:39:21
ALTIN ONS $2414.8350 21:39:21

Grafiği gönderen: Yılmaz34

⭐⭐Yılmaz34 ()
Gümüş

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Paladyumu manupule ettiler platine göre demem o ki

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Mesela paladyum araç için katalizator olarak kullanılıyor 3400 onsu gördu platin geride kaldı nedeni ise dünya rezervinin %40 Rsyada paladyumun, platin ise Afrka taraflarında

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ben gecen 996 da ikrn aldim sonra bi dip yapti cikmaya basladi beni bekkiyormus meger :)sattim karla simdi oralar gelirse yine alim dusunuyorum ama hergun dusmesi moral bozucu bir de altin ons duserse o daha da duser :)

Roy14 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Sanal para üretiyor para kazanıyorlar ekran kartından araçlara çip kalmıyor araç üretimi yoksa platinede gerek yok gibi düşünün 1000 ons altı alınır demek istiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Yok anlamadınız araç üretiminde kullanılıyor platin araç üretmek içinde çip lazım peki çip yok olan çipide ekran kartı üreticileri kapıyor ekran kartınıda sanal paracılar kapıyor böylece araç üretimine kalmıyor

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

İyi de anlamadigim şu madem cip sorunu halen devam ediyor hammaddesi de platin neden fiati bu kadar dusuk ? talep artinca fiatkar da artmasi gerekmiyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Sanal para üretmek için ekran kartı lazım çip sorunu var platinde araçlara kullanılıyor. Gelen çipler sanal para yapmak için ekran karta alıyorlar hemen o yüzden araç üretiminde de sorun oluyor buda platini etkiliyor evet

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Sanal para üretmek için ekran kartı lazım çip sorunu var platinde araçlara kullanılıyor. Gelen çipler sanal para yapmak için ekran karta alıyorlar hemen o yüzden araç üretiminde de sorun oluyor buda platini etkiliyor

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Tedarikte sıkıntı yasanan cipler platinden mi yapiliyor?

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Sanal para için ekran kartı gerek ekran kartı için çip gerek

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Sanal para çip tedariki ekran kartı

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Yasaklı kelimelerden ötürü yorum çıkmıyor parça parça yazdım

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Sanal para ile platinin ne etkisi var?

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Sanal para yukselisi platinide etkilecektir çip sorunu giderildiğinde diye düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Ekran kartı ve sanal para

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Parça parça yazıyorum yorumları çıkartmıyor

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Çip sorunu

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

yasaklı kelimelere denk geliyorum :D

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Sanal para

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

btc oynlerin yükselişi ile oda yükselecektir

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Jetonların yükselişi ile oda yükselecektir

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Platin yorumunuzu alamadim?

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Ekran kartı üretimindeki sıkıntılar yüzünden jeton üretimi ve yükselisi ile platin değerlenecektir

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Yorumlar çıkmıyor yazımda sebebini yazıyorum fakat

1BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Platin diplerde olduğu için gümüş ve Altın alım için insan ikilemde kalıyor. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Platin ons da diplerde ne dersin ekmek yedirrir mi?

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

sterlin alt kanalı sıyırdı 1.30 lar güzeldi alan için, yükselişi olursa kanal tepesi 1.3350 1.35 arası kademeli çıkış yapılır.
Euro usd pandemiden evel 1.08 lerdi idi 1.10 Altın da oldukça alınabilir oda 1.1250 ve 1.13 ler için

0BeğenmedimŞikayet

gürcü8813 ()

Uygulamada öyle bişey yok. 1 gram için bir emir girebiliyorsunuz. Ben giriyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

parite lerde dolar dan hangi urune parite firsati var su siralar?

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Islem limiti kuveyt turkten girince var trade plusta yok ayrica emir gireceksiniz trade plusta 2000 lira olmali limit en az kuveyt turkten islem yaparsaniz 10.000 lira olmali limit emir tutarı diye gördüm

gürcü8813 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum