Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0859 08:25:18
EUR 35.0582 08:25:18
USD 32.2631 08:25:18
ALTIN ONS $2379.9850 08:25:18

Konu: Waves

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Uçuşlar devam lost ; )) roketci idolum )

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Para nereye biz oraya...
Ape ile uğraş dostum. Hızlı hızlı al ver..

Yarın binance da diğer alsat çiftleri de açılıyor

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

[grafik d=321969_GR2022p07dt9.jpg][/grafik]

Operasyon tamamlandi:))

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Kral ıdolum bi roket olarak iyi uçuşlar dilerim:))

Bereketin daim ola abi

Yapistirrr:))

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Hocam ful nakitim şu an. Gala dikkatimi çekiyor ne dersiniz ? Yada stoplu başka öneriniz var mı majörler den

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Müllit ()

neden bu kadar saldırgansın. yorumum da seni incitecek bişey mi var ? sorduğum sorunun sonuna gülücük emojisi değil soru işareti koymuştum. Dalga geçme ile gerçeği ayırt edemeyecek kadar sinirli ve ogoluysanız burada yorum yapmayınız. Lünfen sizi saygıya davet ediyorum!

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

17 lerde iken alıp sattim 1 hafta önceki yorumlarda yada grafikler bölümünde yazıyor

Eskitakipçi03 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

ben bunu kötü bir niyetle yazmıyorum,
burda ben dahil çok zararda olan var
demem oki sağlam iradesi olmayan bu işe girebilir

çok iyi teknik bilmek gerek bunun için

kesinlikle kişiye karşı yazılan bir deyim deildir yazdığım

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Spotta çok zarar ettim burada daha once bistte de zarar ettiğimi yazdım vadeli marjin ve futures olarak farklı şekilde ve tehlikeli tavsiye etmem grafik teknik bilen kişileri bile zorlar altyapısı olmayan kimse girmesin ayrıca kişisel goruslerde yaptığım tüm tavsiyeler küçük miktar için geçerlidir fazla parası olanlar bu işi yapan profesyonel yasal aracı kurumlar var gitsin onlarla görüşsün zaten coinlere yüksek miktar girmek riskli alım satım yaptığımız yer de bi sorun olsa hakkımızı nerde ararız ? bunlari bilmeyip yüksek miktar giren varsa cesaretine hayran olurum sadece

MikaHakkinen22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

2 ay önce 76dan aldığım Avax hala 76.. bu 2 ayın çoğu zamanını da 76altında geçirdi. Bu da kumar o zaman senin deyiminle...

Seni severim polemik istemiyorum yazmış olmak için yazma lütfen.
Bol kazanclar

Adaletsiz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MikaHakkinen22 ()

Dostum, kimsenin zoruna gitmiyor tabii ama bunları gören acemi arkadaşlar fomoya kapılıp ben neden kazanamıyorum deyip vadeliye dalacaktır.. Arkadaş da kötü niyetle yazmıyor muhtemelen.. Bol kazançlar.

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

-2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Beni takip etsen bu soruları sormazdjn 11 sdt ni mi risk edemiyorsun boş boş yazmayin laf olsun diye fazla miktar grafik teknik bilmeyen kişiler için risklidir diye defalarca yazdım
magazin sayfasi mi burası ne atalım
Zoruna mı gitti birinin kar etmesi

0BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

MARJİN kumardır
bildiğiniz kendinize

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Sanane ? 1$ yada farklı miktar seni niye ilgilendiriyor ki
bir haftadır waves iniş yükseliş rakamı yazdim şakamisinız siz tutmuş 1 $ mi bastin diyorsun 100 k $ bastım dekont istermisin kardeş

Müllit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Burda herkes spotmu almak zorunda?
Ya da spot alınca kazanma garantisi mi var ?

Belki vadeli işlem yapıp takip edenler var. Herkes bilmediği herşeye at. lamasın değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

Eskitakipçi03 ()

Ne zaman yükseldi Waves o kadar acaba

-1BeğenmedimŞikayet

Müllit ()

1 usd t mi bastın

0BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

hayırlı olsun da vadeli işlemleri sayfaya atmanızın sebebi nedir

bu görselleri gören acemi bir yatırımcının vadeli ye girmesimi?

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

rokete devam diyorsun. Bereketini gör.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum