Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 06:28:13
EUR 34.6776 06:28:13
USD 32.3184 06:28:13
ALTIN ONS $2319.5500 06:28:13

Konu: Waves

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Uçuşlar devam lost ; )) roketci idolum )

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

Ahahahaha :)

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Amin cumlemize inslh mslh

DELTA_FORCE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

Allah sağlık sıhhat versin aga

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Yaşlandık be hocam. zeki murenden ıkimizinde saçlarında ak dinliyorum:((

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Dostum bu fanlara ne oluk hepsi kızarmış banvit piliç gibi

0BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

Balye ile geldi ise gönder bari hesaba

0BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

Evet Yakışıklığım doğrudur der gibi oldu bu :)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Gönder longluyum onu:))

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Öyle çeşitli söylentiler var:))

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Na. mlu bi. dona formasyonu var btc de. Doğal olarak $ftmde de:))
As. kere gidenler bilir:)

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Bitcoya slm rokete devam:))

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

Ben anlamıyorum ya bu futures ten ama acayip para kaldırıyorlar ha

1BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

Güzel düşünelim güzel olsun her şey hocam :))

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Spota nayır long short nevet:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Kral sende 10 tane var ben 2 coin alsam birinde roket sanayide aliyir soluğu ftm incele 1.54 stop destek 1inc de fena değil long yada spot )

1BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

Uç süpermen :)

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Yapustur ıdolum yapustur zaman kaybıyla işimiz yok:))

O konusan değirmene gidebilir çok laf degirmende:))

Cat cut yapmayı biraksinda işlem yönetsin. yatirim tavsiyesidir:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Tayfan biziz tabiki sen vereceksin ben ne anlarım:)) saygısız egolu biri olarak
ftm kıvamda gibi kral hocam 1.16 aşağısı 1.04 gelirse bakarım yoksa 1.25 uzeri kalırsa 2.10 da duraklar

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Onu yazan kişi biliyor olmadığını zaten ben zaten yüksek miktar olsa bile fazla girmem kriptolara defalarca yazdım yine yazarım hepsi sabun köpüğü gibi o kadar riske atacak param yok ; )
Bilmeyenler için hatırlatma yapalim yinede spotta en düşük işlem 11 usd t ile yapılıyor futures te coine göre değişir bazen 2 $ bile ekler satarsin bazılarında işlem limiti var spotta tada oluyur kp3r hiç bir zaman full satamadim hep kırıntı bıraktı şimdi 352 ye inmiş kral idolume 820 aşağısı stopla demiştim

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Öyle işte. Halbuki cok gaz. veren olsa @ntmen_x hocam ben sürekli uçarım:) habire ben veriyorum i. tekliyorum bu ekibi:) @Roketci_1234

1BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

İlahi yaaa :)

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Lıke verdim!
10usdtlik islem yok bu arada cok muhterem az gaz. veren @ntmen_x hocam öyle kibarlık yapıyor 10usdt diye:)

Derinn_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Onemli değil hocam saygısız ve egolu olan benim zaten bundan sonra ne yapayım sayfada yorum yapmayayım mi bu kadar ego lu saygısız biri olarak bence adminin @admin beni atması lazım siteden inanın mutlu olucam gerçekten sayfada değişik degisik kişiler var biri özel hayata girer biri saygıya davet eder biri olmayacak şeyler yazar biz para artırma derdindeyiz ustalık yada ustadlik iddiam yok hiç olmadı olazda bunlar kasıtlı yazan huzur bozan üyeler 1 dolar diyip gülücük atmış bende hata anlamamışım beni 100 $ im olsa kime ne 100 bin olsa kime ne önemli olan para ve miktarı mi?

Derinn_35 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

Önce kışkırtıyor sonra sizi saygıya davet ediyor… Bence herkes kalbinin ekmeğini yer şuan bu durumda on usd bile güzel para hocam.. emeğinize sağlık berektli olsun

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

1 $ alim mi yapıyorsun diye dalga geçen sensin miktar mi önemli kazanma yüzdesi mi sen önce orayı algıla sonra bana tavsiye ver olur seni kırmam hemen istifa ederim saygıda kusur ettiysek affola başka bi isteğin varmi

Müllit için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Helal kral idolum burada 1 hafta önce waves dedik mi dedik
Roket ucuna bitcoya slm uçuşa devam yazicam da roket yine kayboldu; )) gaz kolu takili kalıyor arızalı sankim :)) klima kapattım uçarken rampada yağ gibi akıyor mübarek Bana misin demiyor:))radara girdi 9 kez

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum