Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 17:10:31
EUR 34.9839 17:10:31
USD 32.2051 17:10:31
ALTIN ONS $2414.8350 17:10:31

Grafiği gönderen: ntmen_x

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Kral idolum waves gaz kolu takılı kalmış roket kontrolden çıktı:)
28.00 stoplu elimde son alimlar ekside inerse takviye yaparım 11usdt :) dün 33 gelebilir dedim yanılttı 31.50 den inişe gecti sağlık olsun umarım 35 yapar biraz kar ederim :)

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Salla kral idolum zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış Allah herkese gönlüne göre versin 1 in 1000 olsun paradan önce sağlık sıhhat versin Allah gerisi kolay roketler park yerinde bekliyor sırayla uçururuz inş. )

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Ben sadece kasama bakıyom abi:))

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Engelli kişilerin yazdıkları:) engelle engelle 19 k tayfası bitmiyor eğlensin bebeler 11 usd t 22 olunca onlara balon alıcam oynasınlar:))

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Tek islemim kaldı long da boşta sayilirim

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

27.34 lig rakamım ekledikce 26.20 ye inerse artık stop yaparım fed öncesi bircsey almamak lazımdı girdik bi kere short işlem yapsak yukari roketler :))
@Mat__analiz işlem tavsiyesi veremem sıfırlama riski var teknik grafik takibi yok ise futures kaldıraç asla tavsiye etmem

Nightmare116 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Ne tayfası abi. abi kardeş dost arkadaşız hepimiz hlyatirimda miktar az veya çok kendi kararıdır

Kimse kimsenin muhasebecisi deil:)))

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Kral ıdolum izlemedeyim anlık dalicam açıklama açılımına gore:))

Roketler çift başlıklı hazir

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Yapıştır kral idolum 11 usd t ile tayfan olarak peşindeyim:)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Yürü be balina ardından takipteyim bi hamsi olarak:)))

Yolun yolumuz:)))

0BeğenmedimŞikayet

Mat__analiz ()

Long hangisinden açabilirim

0BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Size de bereketli olsun.

Nerden dönerki bu waves? Düştükçe düşüyor. Bı long girelim

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Bereketli olsun ben sadece long yapıyorum diğeri saçma geliyor bana ; ) ben yükseliş odakliyim sürekli yeterince dip yaşadım altta denk gelen grafik olarak sıkıntı olmayan gireni çarpmayan coinler denk gelirse bir müddet long takılırım

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Beam den tvk al stoplu ; )) idolum aksam yüklü btc alımı yapicam balina olmak istiyorum btc yerine altcoin alicam :)) 11 ussdt lik 4 parca alim nakit elde bekliyorum:)
Btc inecek diyenler içinden desin ayar etmeyin milleti son btc grafigi güncel sayılır
Waveste ekside takipteyim:) roket ucarsa ekran atarım gereksiz grafik paylaşımına girmesin ekside iken 1 tane attım yeterli dir nazarlık olsun; ))

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Teşekkür ederim Beyfendi kesenize bereket:)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Idolum markete gidiyom

Gelince bisiler yapalum:)))

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Emrah bey nasılsınız

Kahveniz verildi:))

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

2.40 ları konustugumuz ftm 1.75 altı günlük yükseliş trendini bozar diye cok kez uyarmıstık. Üstüne ceo olayı 1.05 lere getirdi.
Be. da. va günleri başladı $ftm de...

Sakın ola cok düş. tü illaki cıkar düşüncesinde olmasın kimse. Liderini kaybeden ta. kım kolay to. parlanamaz geri...

0BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

30 civarından vardı kapattım %45 gibi x15 idi.

Şimdi ufak miktarla long- short

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Ftm de 1.02 aşağısı sıkıntı yoksa % 50 inmiş durumda burada almayıp 2.10 üzerinde mi alalım; ) stoplara dikkat yinede ceo sıkıntısı varmış @LostPassenger ustad uyardi sağolsun

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Yo bence gayet mutevazi hatta inmişken 8 den 4 yapsın daha güzel olur ; )) short açtıysan dikkat et 41 gecerse 80 bile olur waves sıralamada iyi yerde sadece bu ara hacim fazla değil
Bende 10 mu 20 mi btc alsam karar veremedim :))

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Abi bende sana ftm sorucaktim isabet oldu aldım takibe:))

0BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

8 lerden X4 yapmış insin yarısına da zararı kapatalım. cok mu şey istedim :)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Wavesin suçu yok 17 lerden itibaren alıp sattim ; ) kafayı kırdı yazık onada sert kayaya rastladı hiç acımam kar varsa alırım; ) spotta yeterince taş yedim ben karnim tok ; ))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

A. slm sıkıntı yok hocam saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Hep çıkmasın zaten biz taş mı yiyelim :)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Kral idolum @Roketci_1234 46 bin gelse ne güzel olur btc de waveste terste kaldım; )) ftm incelemede 1.02 aşağısı olmadıkça kıvamda gibi duruyur 1.18 yada 1.15 aşağısı olmadıkça takibimde avax ile uğraşamam ona pek güvenmedim; )
Başka uçuş hatti bulmam lazım)

0BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

Çok teşekkür ettim emeğinize sağlık hocam :))

1BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Bereketli olsun abi, selam vermek için bahane olarak yazdım:)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Gr için 4 gün önce yazmıştım
btc icin 1 h grafik güzel 38600 aşağısı olmadıkça yükselişe gecerse bence gr da 700 lere iniş bence çok zor 1060 ve 1200 lere odaklanın bence
Gram için biraz iniş oldu yazdığım rakamlara tam olmasada ons 1960 aşağısı olmadıkça gram artmaya devam eder
Dolar da 14.40 aşağısı 13.90 lara iniş yapmazsa gr tl 910 aşağısı stoplu olur eğer inis olmazsa gr için yükseliş bandi başlar varsa elinizde dikat edin ufak inislerde parcali olarak belki satılabilir kolay gelsin bol şanslar

https://altin.in/ntmen_x/4

Derinn_35 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum