Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0707 17:12:17
EUR 34.7639 17:12:17
USD 32.4442 17:12:17
ALTIN ONS $2339.7100 17:12:17

Grafiği gönderen: ASRN

ASRN ()
Gümüş
grafiğimize yansayan güncel durum

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

@ASRN eyvallah üstadım. görmeyenler için de zihin yenileme olsun diye buraya etiketleyerek cevap yazdım size

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Hocam hayırlı kandiller
Takipteyim TL'ler için
Saygılar. Acele etmiyorum
@BuNickTamYirmiHarfli

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Das_Spek ()

Sağolun hocam, 2 gün sonra herşey netletmis olur, hep birlikte bir fikir alışverişi yaparsak memnun olurum. Şu sıralar temel olaylar yön tayininde ağırlıklı gibi görünüyor.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

altın ons kritik seviye 1918 gümüş ons 24.86

krmeylmz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

krmeylmz34 ()

onslar aşağı döndü mü

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

hocam sene başında beklentiler 50 olabileceği yönünde idi taa ki ru sya gerginliği çıkana kadar muhtemelen 25 ile başlayacak ve önümüzdeki aya ilişkin ipuclarını açıkalamalrda arayacaz (bilanç k, enfasyon)

Das_Spek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Das_Spek ()

Evet hocam o grafiği biliyorum incelemiştim. Ben daha küresel çaptaki olaylara bakarak öyle düşündüm.
Piyasa 25 baz puanı fiyatladı sanırım ama dün bir uzman ısrarla 50 baz puan artıracak diyordu anlayamadım neye dayanıyor. Öyle olursa onslar kısa vadede biraz daha geri çekilir sanki, ama uzun sürmez sonuçta metal metaldir. Hiç değilse çıkarıp işleme maliyetleri arttı.
Yazınızı okuyacağım.
Teşekkür ediyorum vakit ayırdığınız için.

1BeğenmedimŞikayet

OMERG ()

maşallah ya ne güzel bir çalışma olmuş. elinize sağlık görsel şov resmen

1BeğenmedimŞikayet

svedrif ()

teşekkürler başarılar dilerim.. xag

0BeğenmedimŞikayet

Yeşil_vadi ()

Tekrar düşer dıyorsun

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

rub lenin kuyruğunu doğrultma çabaları boşa

Yeşil_vadi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Emeğinize sağlık hocam en sevilen en güzel anlatılan grafik lerden biriydi takipteyiz selamlar saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Umutöz ()

Ben de Kuveyt de 0.15 gorunuyor

Acemşahı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemşahı ()

Bende neden 14 TL gözüküyordu anlamadim

0BeğenmedimŞikayet

altininn ()

sanırım ben grafiği yanlış yorumladım, kırılım eski ve 1075 donusu olmuş vaziyette değil mi şu an yani yön aşağı diyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

altininn ()

boğa yoruldu ise ayı baskın çıkar, fed enflasyonu bastıracak ise onslar erir ve savaş bitecekse risk azalır yine onslar erir diye yorumluyordum yani kırılım aşağı olur diye yorumladım ama sizin grafiğiniz yukarı kırılım yapacak gibi göstermiş.

2BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Sevdalısı ()

Hocam yine hodri meydan demişsiniz cok guzel layklarim size gelsin

2BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Sayın @ASRN yine her zaman olduğu gibi konuşturmuşunuz grafiği. Bize de beğenmek düşer.
Elinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

daha önce fed'in 1980 lerden başlayan faiz artırımı ile ons'un tepkisini anlatan bir grafik paylaşmıştım 12 faiz artırımı ve 6 sında güçlü çıkan ons

şimdi fed faiz artırımı beklenen bir durum (satın alınan beklenti) açıklamalar önem arz ediyor
bilançolarda küçültmeye gidilmesi ne zaman olacak ve ne hızda
sene içerisnde kaç artış yapılacak
enf. mücadele için neler açıklanacak
sadece %25 lik bir faiz artırımı onsların düşmesinde etkili olmaz
uzun bir maraton var profile eklemeye çalısayım

Das_Spek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşil_vadi ()

Kuveyt 0.1117 den alındı

Acemşahı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

biraz tl elime geçti ne almamı önerirsin size zahmet

0BeğenmedimŞikayet

Acemşahı ()

Rubleyi hangi bankadan kaça aldinz

0BeğenmedimŞikayet

Yeşil_vadi ()

S. a. hocam bu ruble için ne düşünüyorsunuz. 100 bin ruble var ne yapalım.

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Sayın asrn dolar dan gumuse gectigimizde tl fiyatını nasil hesaplıyorum gumusun biliyormusunuz

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

kısa al sat için değerli metaller dolar k ralice sepetde mevcut / orta uzun için henüz başlamadım nedenlerini az önce yazdım

Funda_bjk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Teşekkürler hocam kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Alim yaptnz mi hocam yada yapınca sayfaya yazarmsnz

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

düzeltmeler tamamlansın/ dolar ın üstündeki köpük henüz gitmedi yaklaşık 1 tl köpük oluşmuştu yavaş yavaş gidiyor / acele etmiyoruz / perşembe izleyecez / ve döngülerin etkisini görelim (16-23)

BuNickTamYirmiHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ali_can01 ()

Varol hocam buyuksun

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

öyle bişe demedim bu eski bir grafik temel olayların grafik üzerinde fiyatlara etkisinin güncel durumunu gösterdim

ali_can01 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum