Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 07:24:40
EUR 37.6173 07:24:40
USD 34.2604 07:24:40
ALTIN ONS $2653.7800 07:24:40

Konu: Çanak. Fincan kulp.

⭐⭐Uslanmaz_35 ()
Gümüş
Klasik bayrak içerisinde haber akışı ve verilerle yukarı aşağı yapıyor. Sonra ki durak 24 ons olur mu ? powel ile neden olmasın veya bir olumlu haber akışı. bu ara da 25.57 rakamı tanıdık geldi mi ? bugün tepe noktası olan rakam :)

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

rıca ederım ıyı kazanclar. tepe noktalarını takıp et kıramaz ıse sarkmalar baslar sarkmalar nerde tehlıke yaratı hepsı var.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Yani şimdi sen bana verdiğin değerleri şimdi şu gelir sonra bu gelir diyemiyorsan ve temele bakmak zorundasın demektir. Al satcılar veya terste olanlar nasıl kurtulacak ? sadece teknik zor. Teknikte üst seviyelerin gözükmesi orta vade de zaten normal yatırımcı enflasyonların yükselişlerinden ve dolar ın durumundan yükseleceğini bildiğinden teknik meknik bakmaz karı cebe koyar. Değerleri görürsün ancak sonra ki gelecek değeri temel ile belirlersin ve nereden döneceğinide teknikle çözersin. ANsızın ani dolara müdehaleleride teknik gösteriyor mu ? :)

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Peki teşekkürler:)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

teknıgı cok cok kavrıyabılırsen hatasız yoluna devam edebılırsın hıcbır seye ıhtıyacın olmadan. teknıgı ıyı okumak sanattır donanımdır tecrubedır.

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sizin de çok çok iyi ki 3 yıldızınız var hocam)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

onu verılerı takıp ederek gorebılırsın. acık net hersey var burda,

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam biliyorum borsada bjk halen duruyor da o değil gümüş ortada şimdi 11.33 de değil 11.42 de değil alalım mı bekleyelim mi yön nereye gider sabah sizce

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

gunluk alım satımları ancak cok cok ıyı teknık bılgısı olan yapabılır. onuda bu sayfada asla bulamazsın. verdıgım verılerı ılerı donuk takıpe alan her zaman kazancla cıkar. kaybetme luksu olmaz. her ssey cok acık nettır,

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

ben bu verılerı sızler ıcın calısarak cıkarıyorum ben borsada gırıp cıkarım. bunlarla ısım olmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

ben hayatımda temel ıle ılgılenmedım bınlarce verı attım hepsı noktasına kadar calıstı. oyle olsaydı bazı verılerı 30 gun onceden attım nasıl oluyorda bınlerce temel degısık olmasına ragmen teknıgımı bozamadı.

zaten her sey olmadan once teknıge bakınca dırek gorebılıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Şu an nereye kıracağı belli mı yarın ya da 3 4 saat sonra yani sizler kadar grafik teknik bilsek günlük alır satarız :))

2BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Bir ateşkes , sert powel yorumu veya antlaşma olursa 10.60 gelir zaten. Tersi olması durumunda 11.83 gelir. Bak yine temel belirleyecek durumu :). Tekniğe bakıp noktaları görüyoruz ve temel takibi ile al sat yapıyoruz. Olay bu. Değerler verilir ancak kısa da yön akışları önemlidir biliyorsun. Ek olarak temel değerleri alt üst verilir her ihtimalde bildik olmaması için temelide kullanmanı şiddetle tavsiye ediyorum ki asıl bildik olması için.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

bende tesekkur ederım.

Çetinn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çetinn_ ()

Tşk ederiz

2BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

onunuzde verıler olunca hem takıpı zevklı hemde her an nerde oldugunuzu gorebılıyorsunuz. cok acık net herkesın anlıyabılecegı dılde yazıyorum.
tehlıke nerelerde baslıyor onlarda var. hatta kırılmaa yerlerı bıle var,

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Ben teşekkürler ederim

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

Çetinn_ ()

3 beğeni size benden

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

sagol tesekkur ederım.

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

SIMDI BUNLARI IZLEMEYE AL.

1 mart gumusun ılerıye donuk yol harıtasıdır. sat 23 de cıkarılan verıdır. gumus 11.36 da

onunde 11.46 cok cok onemlı dırenc var. buraya geldıgınde kıramaz ıse sarkmalar baslar kırdıgı anda hızlı yukselısler baslar.

kırabılırse 11.64 var yıne cok guclu dırenc kıramaz ıse sarkma yapar.
gecerse 11.83 e kadar onu acılır.
s

arkma durumunda once 11.08 cok cok onemlı bunun Altın a atarsa devamı olur
sonnra 10.95.10.80
10.6 altı sakat olur.

https://altin.in/bildirim

5BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

1 mart gumusun ılerıye donuk yol harıtasıdır. sat 23 de cıkarılan verıdır. gumus 11.36 da

onunde 11.46 cok cok onemlı dırenc var. buraya geldıgınde kıramaz ıse sarkmalar baslar kırdıgı anda hızlı yukselısler baslar.

kırabılırse 11.64 var yıne cok guclu dırenc kıramaz ıse sarkma yapar.
gecerse 11.83 e kadar onu acılır.
s

arkma durumunda once 11.08 cok cok onemlı bunun Altın a atarsa devamı olur
sonnra 10.95.10.80
10.6 altı sakat olur.

https://altin.in/bildirim

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Cuma akşamı 10.7850 görmüştü ve 10.79 üzerine hemen atıp orada nefes alırken ve düşemediğini görünce almayı denedim ancak makas 25-30 kuruş abartılıydı nasip olmamıştı. Verdiğin değerler doğru bilgiler ve nokta atışı değerler. Diğer yorurmum sayfaya düşmedi.

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Suan geri dönüş içinde yazarmisiniz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

26 subat gumus gramın yol harıtası.

10.79 uarınde kalıcılıgı ve 10.87 uzerıne yerlesmesı yukarı devamının cok guclu sınyalıdır.
sonrakı hedefı 10.97 dırencını kırmak,
11.09 yukselme kanalı baslangıcıdır.
11,20 ve daha sonra 11,31 kırmaya calısacak. burdan hedefı 11,46 burası kırılabılrse yoluna devam eder.

https://altin.in/borsafinans/3

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

bak daha oncekını atayım grafıkte ıncele.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

sen teknıkcısın dımı lutfen verdıgım noktalara bakarmısın tam bu noktalarda yukselıslere gectı. sasıracaksın.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

teknık varken sakın temele takılm. temel olsaydı ben nasıl olurda bır ay once buraya gelecegını yazabılırdım.

terknık fınansın kıralıdır.

0BeğenmedimŞikayet

svedrif ()

grafik okuyan yorumlayan ustalara saygımız sonsuz.. ben şuna inanırım son karar yatırım yapan kişiye aittir.. canınızı sıkana konfor tuşu bırakın diğer üyeler yorumlarınıza bakabilsin.. xag Altın ons

1BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Sen 11.46 demişsin ben ise 11.44 demiştim. 11.45 den dönmüş aşağı. Orta yolu bulmuş :) şimdilik yukarı kıramadı ancak temel de haber akışı ile kırabilir durumu da var. Yine de bi kulp bekliyorum bu temelle mi olur teknikle mi bakalım. ytd

1BeğenmedimŞikayet

KISMETM ()

Sizin de like ınız verildi dostum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum