Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 05:26:33
EUR 37.6173 05:26:33
USD 34.2604 05:26:33
ALTIN ONS $2653.7800 05:26:33

Konu: Çanak. Fincan kulp.

⭐⭐Uslanmaz_35 ()
Gümüş
Klasik bayrak içerisinde haber akışı ve verilerle yukarı aşağı yapıyor. Sonra ki durak 24 ons olur mu ? powel ile neden olmasın veya bir olumlu haber akışı. bu ara da 25.57 rakamı tanıdık geldi mi ? bugün tepe noktası olan rakam :)

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yurt_turan ()

Selamun aleyküm hayırlı geceler nerelerdesin ustam sana bir kaç sorum olacaktı ytd

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Inş bakalım 2 ay daha beklerim ıyi geceler (

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

bak verılerı attım toparlamaya gecmıs. yrıca baska yerden acısını cıkarırız merak etme.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

once 3.48 sonra 3.82 sonra 4.06 daha sonra 4.70 den sonra yukarı devam edecek.

3.10 da sarkma bıttı artık yavas yavas toparlamalara gecmıs.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yüzde 50 oran önemli miktar değil zoruma gidiyor nasıl neden bu kadar beklettik başka alsak şimdi 300 lottu

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

selda 100 lotta ne zarar olabılır.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bugünlük yarınlik değil 6.85 aldım düşüş başladı 3 lerde halen 5 bile demedi 1 sene olacak keşke ilk düştüğünde çok acemiydim sat o zararı başka hissede çıkaralım deseydiniz kaldı gitti ıyi geceler 5 olsun kurtulucam

0BeğenmedimŞikayet

Yurt_turan ()

Bekliyor olacağım sizden bu hisseleri teşekkürler. iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

ayrı ayrı calısmam gerekıyor. gercek verılere ulasmam ıcın. yarın endeks teknıge gore ıyı acması gerekıyor. acılıslar hıc bellı olmuyor. kımsede tahmın edemez acıldıgı an neler yapar gorebılıyorum.

Yurt_turan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

selda borsa coktugu ıcın oldu at bır kenara yok farzet. nasıl olsa kucuk rakkam kurtulur. baksana borsa bır gun ıyı 5 gun felaket. kagıtlar yerlerde surunuyor. neyse yarın ıyı olması gerekıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Yurt_turan ()

Gördüm şimdi teşekkürker. Sasa ereğli ttrak kardemir d bu hisseleri de beğeniyorum. temettu veren hisseler bunlar hakkında bir bilgimiz var mıdır ytd

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bunu 1 yıldır niye söylemediniz hocam sizi dinleyip aldım satamadım kaldım biliyorsunuz hiç sormadınız da aşk olsun; )) ciddi göndereyim ama nasıl

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

sımdı attım. burdan

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

UDA THY OLACAK OLANLAR. TAKIPE ALIN.

7 saat önce) Cevap Yaz
1 mart thy ılerıye donuk yol harıtası.

25.20 dıp yapmıs.
once 25 .36 kırması gerekıyor 25.68 noktasıda yukselme baslar,
26.74 uzerıne atması yukselme kanalının ıcıne gırıyor.
27.1 den sonra onu acılıyor.
27.5 kırabılırse yukselmeler devam

tabıı bunlar bırden bıre olmıyacak. endeks cok onemlı yukarı devamı ıle bır bır olur.

verdıgım noktalarda kıramaz ıze sarkmalar gorunur sonra toparlar ve yola devam eder.

bu yakın vade ıcın yuzde yuz olacaklardır.

https://altin.in/borsafinans

0BeğenmedimŞikayet

Yurt_turan ()

O sayfada yokum. buaraya atabilir misiniz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

sımdı borsa sayfasına attım.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

gonder 100 lotu bır ay sonra 10.000 lot yapar gerı atarım sana

0BeğenmedimŞikayet

Yurt_turan ()

Borsada thyao hissesine bir rahat vermediler hep bir açığa satış var. ileriye dönük bir analiziniz var mı ytd

-1BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Hayırlısı ve nasip diyorum. Olumlu haber akışı gelmedikce ve dolar a müdehale olmadıkca bugün avrupa enflasyon verisi var elbette 11.41 yukarı kıracaktır. Ancak unutmamakta fayda var ki zelensky 2. tur müzakere öncesinde ate. şkeş istiyordu müzakere öncesi ate. şkes olursa satıp müzakere sonucunu beklemekte fayda görüyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam şu 100 lotu size atayım az ama olmayınca aranıyor siz belini doğrultun valla dert oldu 685 340 larda :))

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

11.41 kırması cok cok ıyı olur yukselme noktası baslangıcıdır.

https://altin.in/bildirim/16461728398 05

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

11.41 kırması cok cok ıyı olur yukselme noktası baslangıcıdır.

https://altin.in/bildirim/16461728398 05

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Pardon 6.85 den

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

:))) sen mevzuyu bilmiyorsun boşver 8.65 den bjk aldırıp aylarca arkasını dönen hocalara sitemim kendisini bilir; ))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

46 beklesem 10 kuruş kar gidecek 08 beklesem arada hicbir rakam vermemişsiniz 20lerden hop döner anlamadan 08 beklerken acil teknik kursu varsa canlı gitmem lazım:))

1BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Ayıp ediyorsun biz de varız. platinde 2-3 defa al sat yaparak gram arttırdık, platinde 1127 den dönecek dedim döndü bu Gram altın gram gümüş için de geçerliydi nokta atışı, Cuma gümüş 10.60 iken alacaktım fakat makas 30 kuruş olmuş alamadım dedim ve oradan buralara gelen gümüş gördük. Abd 3 gün satar 4. gün alır dedim nokta atışı, 11.44 yarın beklentim dedim bugün geldi nokta atışı. Daha napalım ? :)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

teknıgı cok ıyı kavrayan kımsenın temel bılgılere ıhtıyacı olmaz. herseyı teknıkten cıkarır.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

demekkı sana bır hafta onceden attıgım gumus verılerını grafıkte ıncelememıssın. bu verılerde yukselme noktlarını kırılma noktalarını sarkma noktlarını verdım. ıstersen ıncele sana attım.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

kardesım sayfama gıdeceksın gerıye donuk ınceleyeceksın. ne yazıyorsam noktasına vırgulune kadar cıkar. bınlerce verı verdım. temellede hıc ugrasmam. pekı nasıl oluyorda verıler sasmıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bjk yüzde 50 den fazla zararda halen satıp alsaydık şimdiye o zarar çıkardı ama işte sizin gibi yol gösteren hocalarımız yok; ))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum