Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:57:49
EUR 34.9839 16:57:49
USD 32.2051 16:57:49
ALTIN ONS $2414.8350 16:57:49

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Dolar
Şu son 3 günlük mumu görüpte korkmayan var mı?

Üstüne basa basa söylüyorum 13.90 üzerinde 2 gün kapanışı yapmadığı sürece dolar alınmaz.

Yorumlar (136)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Engin_dmk ()

Kardeşim 17 kaçın dedigine itirazım yok yazdıklarımı lütfen okursanız söylemek istedigimi anlarsınız saygılar

POLAT24 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Eryaman42 ()

Galiba öyle abi

Sabancı74 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Telafi_ ()

hocam vitesten attın anlaşıldı ) biraz sakin olalım. Kırmaya kırılmaya gelmiyor. Bir gün hiç birimiz olmayacağız. Diğer arkadaşlarda meseleyi uzatmasa iyi olur. Herkes kendi tercihini yapıyor sonuçta. Tuşa kendisi basıyor. Madem güvenip işlem yaptınız kendi güveninizi neden sorgulamıyorsunuz? Etkileşim kaçınılmazdır tabi ki. Olumsuz etki olduğunu düşünüyorsanız o da bir tuşla çözülüyor. Herkese saygı dolu geceler dilerim

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Gerçek bilgi, öfke anında degerlidir
Sakin kalabilmek ve öfkeni yoruma dökmekte bir sanattır!

0BeğenmedimŞikayet

Engin_dmk ()

20 aralık sürecine kadar başarılı olabilrsiniz benim burda ankatmak istedigim o süreçten sonraki düşücek çabalarınız sadece tutarsızlıkla son buldu ve hala daha devam ediyor

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Abi boşver buraları traidingwiev mı ne orası var ya en garanti yer orası galiba baktım ben anlamadığım halde 13.85 görmüştüm orada Lusifer 13.84 görmüş

Eryaman42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engin_dmk ()

Hakaret hiç etmedim ama her yukarı her hareketten sonra yazılarını grafigini iddialarını görünce yazıyorum saygılar

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Sakin kardeş sakin. Ben senin 17 ler geldiğinde buralar kaçış yeri dediğine şahidim.

0BeğenmedimŞikayet

Engin_dmk ()

Düşücek sinyalini 21 aralıktan bu yana veriyorsun sen düşücek dediginden beri 11.50 den 14..00 gelmiş bi kur var 2.5 aydır hep yukarı hareket etti ama her yukarı hareket ettiginde düşücek diye burda onlarca yazın var lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Onlarca insan sayende kar ettim terste kalmaktan kurtuldum diye teşekkür mesajları yazarken. Sen bunlara palavra mı diyorsun? dolar ın düştüğü akşam daha düşmeden herkese satın diyen bendim. Dipteykende 17-20 arası boşaltın dedim. Aç oku tarih olarak eski mesajlarıma bak. Yüzün kalmaz belki palavra demeye

Engin_dmk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

dolar düşeli 2 ayı geçti. Ve herkes belkide tekrardan 18 in hayal olduğunu düşünüyor. Dolar 18 olduğunda ise insanlar 25 e kesin gözüyle bakıyordu. Ertesi gün 15 lerde olduğunda bedava bedava uçuyoruz kaçıyoruz diyenlerle doluydu sayfa. Sonra malum en iyi halimiz şu an 14.60 a kadar çıkabildi.. peki buraya kadar her şey berbat. Alan herkes öyle veya böyle içerde kaldı bu düşüşte dolarda yakalandı. Çoğuda satamadı. Peki buradan bir hamle ile 9-10 bandına gelmeyeceğine ne kadar eminsiniz? İnsanlar çeşitli ürünlerde aylarca terste bekliyor. E şimdi biz almadık. Hadi aldırmadım diyelim. Öyle veya böyle düştü 9 a? O zaman ne olacak? Sonuçta ne yeni bir zirve yaptı ben söyledikten sonra ne de düştü. Ortanında Altın dayız. Ya benim hedefim gelirse? Edilen hakaretler aşağılamalar geri mi alınacak?

0BeğenmedimŞikayet

Eryaman42 ()

Öyleymiş galiba abi her yerde farklı yazıyor ama

Sabancı74 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yanliz_kurt25 ()

Saygi çerçevesinde cvp vermek iyi dir kardeşim saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Evet ben demiştim size 13.85 gördüm diye :)

Eryaman42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engin_dmk ()

Okumaya Aciz olsam yaptıklarını yazdıgın palavraları okumamış olurdum

0BeğenmedimŞikayet

Eryaman42 ()

Anladım hocam bende 13,91 gösteriyor da onu söyledim sadece

0BeğenmedimŞikayet

Engin_dmk ()

Burası bi forum evet ama insan yazdıklarını söyledklerini unutmamalı sizi gale insanlar oldugunu unutmadan yorum yaparsan sorun olmaz 11.30 da 8 gelicek 9 dip olucak diye kesin konuşursan etkilenen olması dogal sonrada kalkıp 18.40 17.00 satın hikayesini anlatıyorsun

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Benim öfkem benimle dipten tepeye aynı yolculukta bulunmamış bunun üzerine kalkıp aklı sıra beni kötüleyen insanlara. Onlarca yorum geliyor. Yaptıklarımı yapmayıp yapmış gibi beni suçlayanlarla dolu sayfa. Bulaşmasınlar o halde. Şimdiye kadar hep güzellikle anlattım bitmiyorlar.

Yanliz_kurt25 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Forum kuralları gereği kayıt olurken burada verilen hiç bir analizin yatırım tavsiyesi taşımadığını kabul ediyorsun. Bunu kabul ettiğin için eleştirmek veya günah keçisi aramak kimsenin haddine değil. Çok eleştirmek veya suçlu aramak istiyorsa sayfa halkı verirler parasını fon yöneten bir şirkette düşük kazançları kabul ederek parasını çalıştırırlar.

Que için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yanliz_kurt25 ()

Kardeşim her zaman mutavazilik insan a kazandirir saygı ve alçak gonulluk birde ama hakaret sana yakismamis kardeşim lâf larimda gaf olduysa af ola saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

; )) Çok şükür güvendiğimiz insanlar var lakin burda ki olay başka. Neyse uzatmaya gerek yok. İyi geceler.
Bu arada ben 17 den 16 dan hiç dolar almadım :)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hikaye? 10 tane grafiğim var: dolar dipteykende bu hedefler vardı. Dolar 18 oluncada satın dediğim grafiklerim var. Bilmiyorsun. Araştırmıyorsun. Okumaya bile acizsin. Ama iş eleştirmeye gelince bol keseden salla :) yok öyle bir dünya

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Bi konuda hakli ama kimsenin lafiyla yatirim yapmayin… ama hakaret eder gibi uygun degil

BuNickTamYirmiHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Burası ne? Bir forum. Paylaşıma açık bir yer. İnsanlar analiz paylaşırlar. Nerede almak istediğini neyi yapacağını belirtirler. Kimseye ücret ödemiyorsun. Sende sana en uygun olanı yaparsın. Kar edince nasıl ortak olmuyorsan zarar ettiğinde de kalkıp kimseye laf söyleyemezsin. Ki ben gibi yapan takipçilerim karlarını cebine koydu bir daha trene nerden risksiz binilir diye düşünüyor ve bekliyor. Memnun olan kesim dolar ı ben gibi 17 üzeri satanlar. Memnun olmayanlar gidipte 17 de dolar alıp satmayanlar. İkisi arasında uçurumlar var.

0BeğenmedimŞikayet

Engin_dmk ()

Aynı hikayeyi anlatma kardeşim bu anlattıgın masaldan sonraki yaptıklarınıda anlatt

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

15ten al diyenlere de hesap soruyorlar dolar 10 a düsmüsken 7-8 gelcek diyenlere de

1BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Boş verin değmez. Aldığı ahh vebal bir ömür yeter ona

1BeğenmedimŞikayet

Engin_dmk ()

Grafigi atıyorsun eyvallah sonrasındada iddialarda bulunuyorsun bilmişlik yapıyorsun sonrada aynı masadamı yeeik içtik diye banamı sordun diye ukalalık yapıyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Siz gerçekten anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Ne kimseye alın dedim nede almayın. dolar ı biz 8 den alımları tamamladık. Malum gece herkese satın dedim 17-20 arası ne var ne yok satın dedim. Yüzlerce insandan teşekkür mesajı geldi farklı farklı mecralardan. Ben yeniden dolar almadım kazançtan bir kaybım yok. 2x den fazla kar ettiler benimle alıp satanlar.

Dolar 15 e düştüğünde alın buralar bedava diyenler neredeler? Gidin onlara hesap sorun. Ben ve beni takip edenler hallerinden memnunlar. Koyduk cebimize yüzde yüzden fazla karı. Doları 9 dan da alırız 15 den de alırız. Bir sıkıntımız yok. Satamayan satmayan 25 geliyor diyenlere inananlar düşünsün. Bunlarda kalkıp bana laf söyleyemezler. Malum geceden sonraki fişekçilere gidip hesap sorsunlar.

1BeğenmedimŞikayet

Que ()

Luci sakinin niye insanlara hakaret ediyosun sadece o mu burda bir suru kisiye aldrmadin 7-8 gelcek diye

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum