Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0747 21:41:09
EUR 34.7017 21:41:09
USD 32.2668 21:41:09
ALTIN ONS $2313.8950 21:41:09

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Dolar
Şu son 3 günlük mumu görüpte korkmayan var mı?

Üstüne basa basa söylüyorum 13.90 üzerinde 2 gün kapanışı yapmadığı sürece dolar alınmaz.

Yorumlar (136)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Boskalsin ()

Tamamdr hocm

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Şunun için sordum burada eskiden çok değerli arkadaşlarımız vardı eleştiriler yüzünden gittiler ve şimdi orada onbinlerce takipçisi olanlar var keşke küsüp gitmeselerdi buradaki arkadaşlara çok faydaları olurdu

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

01.00 diye biliyorum

Pol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

kapanış 00:00 mı yoksa 01:00 mı

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Evet var bir çok insanla görüşüyorum orada.

Sabancı74 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xx1905lionkingxx ()

Tabi çelik hocamında faydadısı oldu ondandan Allah razı olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Evet ne yazık ki öyle. Ama bunun kimseye faydası yok. Giden geri gelmiyor. Kayıplarda öyle. Birde üstüne kalp kırıyoruz

anti_faşist için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Engin_dmk ()

Süper .. günün sözü olsun

POLAT24 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Beni bu kadar ağır eleştirenler varken lütfen denk geldikçe bunu hatırlayın hocam. Allah razı olsun yalnız bırakmadığınız için.

xx1905lionkingxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eryaman42 ()

Aynen öyle abi bakalım hakkımızda en hayırlısı olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

anti_faşist ()

Dostum bu ülkede türkçe yi dahi düzgün konuşamayan 8 dil bilen fatih sultan mehmeti eleştiren onlarca insana rastladım bu memlekette. Seni eleştirenler böyleleri işte daha iyisini yapsalar laf söyleyemeyiz cebindeki 3 kurusun hesabını fatih sultan mehmetten sorar bunlar ?

0BeğenmedimŞikayet

xx1905lionkingxx ()

Allah razı olsun 17.83 den bozdum sayende. Yüklü miktar kar ettim.

1BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Tamam öyle olsun neyse yine oralara düşerse takviye yaparız bizde en son 13.90 dan almıştım bende satmadım

Eryaman42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Yunus Emre ne güzel demiş:

Gelin tanış olalım, işi kolay kılalım,
Sevelim sevilelim, dünya kimseye kalmaz!

Engin_dmk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eryaman42 ()

Yok be abi çok kâr olmuyor öyle beklerim eninde sonunda tekrar gelir zaten çok fazla almamıştım

1BeğenmedimŞikayet

Engin_dmk ()

Maksadım tartışmak asla deqil bilgi paylaşılırsa güzeldir tşkkürler

1BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Sen de çok inatsın bugün 14.10 üzerini gördü birazını sallasaydın ya:)

4BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Taş olsa yerimde çatlardı şimdiye. Bir çok yabancı analist onlarca hataya rağmen kimseden tepki almıyor. Ama bizim insanımız uçan kuşa küfrediyor. Bu hak değil.

Mennan_usta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Engin_dmk ()

Haklısınız kesinlikle

report için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

boşver her yoruma cevap vermek zorunda değilsin

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Saygılar bizden değerli kardeşim. Okudum sadece bu konuyu çok uzatmaya gerek yoktur. Tartşmayla hiç birşey düzelmiyor.

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Haklısınız. Kelimelerime dikkat edip o tuşuda kullanacağım.

Telafi_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Engin_dmk ()

Eyvallah daha sözüm yoktur

report için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bu goy goy değil hocam. Her bildirime cevap vermiyorum. Adamın bekle merhabası bile yok kalkıp onlarca hakaret ediyor. Her gün her gün bu muhabbeti çekiyorum. Taş olsa çatlar inanın.

Pol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eryaman42 ()

Ben sanmam abi ilk 14,25 denemesi gelmesi lazım elimdekileri çıkartayım ondan sonra gelsin oralara :) 13,87 den almıştım kâr etmemek olmaz

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

E şimdi buradan kaçmayıp beni dinlemeyen daha aşağı bir değer verdiğimde senin yüzünden alamadık kaybettik diyor. Bu bana hak mı?

2BeğenmedimŞikayet

report ()

Karışmayım diyorum da..
Narsist insan b. o. ş insandır.
O ve muadillerini engelle geç kardeşim, zaman ka. ybı.
Iyice kabak tadı verdiler yüzsüzler.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Düşecek algısını ben 17 de oluşturdum. 8-87-10.01 hedefini tepedeyken verdim. Yeni düşüş başlayınca değil . Yeni bir zirve yapmadığına göre hedefim hala geçerlidir. Zamansal bazda bir çalışmam yok ne yazık ki hangi gün veya hangi ay olacağını teknik açıdan şimdilik söyleyemem. İnsanların bunu bilip ona göre konuşması gerekir. Emeğe saygı gerekir.

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

kimseye zorla aldırmadın düşünceni paylaştın alan aldı satan sattı boşver goy goy yapıyoz burda

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

O değilde yarın gece 12 de 13.90 nin Altın da olup 1 de 14 olursa 2 gün üst üste kapatmış olmayacak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum