Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 15:28:06
EUR 34.7667 15:28:06
USD 32.3633 15:28:06
ALTIN ONS $2360.4100 15:28:06

Grafiği gönderen: ASRN

ASRN ()
Gümüş
son durum bu şekilde "hepiniz hoşçakalın, dostçakalın" iyi haftasonları

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

fatih_90 ()

Alttan alamadım yükselmeye başladı yine :)

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam gümüş haftalık kapanış 24.25 lerde kpanis nasil

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam cal. Hocam gittimi ; ((

4BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Estağfurullah hocam
Calculator bilgi donanım tecrübesi ve teknik analiz sanatını doğru şekilde icra edebilmesi ile sitenin sayılı üyelerden biri onun eksikliği bizim kaybımız yeniden döneceğini umut ediyoruz dönmezse de biz yanına gideriz

Baki Kalan Bu Kubbede Hos Bir Sada imis deriz

Das_Spek için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_adana_0101 ()

Hocam emeğinize sağlık size eleştirenler olabilir burada siz kimseye al veya sat demiyorsunuz elinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

SALİSE008 ()

Asrn hocanın pek yanildigi yoktur

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Das_Spek ()

Sn. @ASRN üstadım,

Dün, borsa sayfasında tekniği önemsemeyen bir arkadaşın sözüne katıldığımı belirtirken aslında kendimi yanlış ifade ettim, bu durumu derhal farkedince de hemen arkasından bir mesaj daha yazdım ama sayfada çıkmadı, profilimde mesajlarımda durmaktadır. Belki buradan uzaklaşmanızda benim de yanlışlıkla bir katkım olmuştur diye sizden özür dilemek istedim. Kastım ülkemin piyasalarındaki "anormal tepkili" hareketlereydi. Aksi halde tekniği önemsememek, masal vs. demek bir mühendis olarak asla haddime değil. Kaldı ki üzerine yapılmış onbinlerce çalışma, yazılmış makale, kitap varken ve bunun istatistik sosyoloji psikolojiden oluşan karma bir bilim olduğunu bilirken..

Geri döneceğini umduğum çok kıymetli ve cafakar @Calculator58 üstadımızın ve yorumlarını okurken herkes gibi çokça faydalandığım zarif @Caney hocamızın uzaklaşmasına üzülmüşken, bir de listeye kendinizi ekletmeyin.

Şahsen ben bu zeka, onun ürünü olan derinlikli cümleler ve bu kişilikle aynı ortamda bulunmaktan büyük keyif almaktayım. Bir yere gitmeyin.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam Mevlâya gerçekten aşık olan Mevlâna gibi pervane olur Yunus gibi divane olur Leylaya aşık olan Mecnun olur.
Hayırlı huzurlu tatiller olsun İnşaALLAH

1BeğenmedimŞikayet

Hunlu1 ()

Bu yükselecek mi demek.

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bir Aksam yıldızı batıyor . Ne güzelde cıkmıştı . ytd

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Çizgi 10.58 gibi gördüm o yüzden rakam verdim. Allah razı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

çizgi kırılmadıkça

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Burada ons grafiginden farklı. 10.58 kırılmadan yön yukarı okunuyor doğru mu?

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Kısaca 12 olacak mı dedin.

Alir simdi herkes.

Aman sakin olun deseydin keske

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum