Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 07:12:50
EUR 34.7667 07:12:50
USD 32.3633 07:12:50
ALTIN ONS $2360.4100 07:12:50

Grafiği gönderen: ASRN

ASRN ()
Gümüş
son durum bu şekilde "hepiniz hoşçakalın, dostçakalın" iyi haftasonları

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Amin hocam inşallah.

İbrahim_ozdemir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

In? allah hafta sonu için hoscakalin dediniz. Sizin gibi değerleri kaybetmekten korkar olduk. Sessiz izleyip bilgi ve tecrübenizden fayda gören çok insan var hakkınız çok zaman ve emek harcadığınız için.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

:) pazartesi belli olacak hocam

0BeğenmedimŞikayet

SALİSE008 ()

Hocam çok doğru söylüyorsunuz fakat burda çok eski olupta yıllardır yaptığı yorumlara ters düşen arkadaşlarda var iki aydır sürekli düşecek deyip 9.60 kardan 11.80 çıktı sonra düştü çıkıp ben demedim mi diyerek günah çıkaranlar oldu bu arada o şahısları takip eden bir çok kişi TL de kalarak zarar etti mutevazilik bir erdemdir cokmu zor yanıldım arkadaşlar demek

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Kâr a geçmedim demeyin

BuNickTamYirmiHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_ozdemir ()

En yakin zamanda kaara gecmenizi umut ediyorum insallah

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Hocam sosyal. Medya var mı sizde

1BeğenmedimŞikayet

Bican ()

Çok yazık hocam
Paraları ceplerine kalsın diye gece gündüz uğraş veren insanları bir bir kaybediyoruz kendi egoları İçin neleri harcadıklarının ve kaç kişinin yatırımını kaybetmesinin farkında olsalar keşke üzülmem her şeyi değiştirse keşke iyi geceler dilerim

7BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Benim yıllardır şahit olduğum birşey var nice donanımlı faydalı birikimli üyelere yapılan haksızlıklar edepsizlikler var ve en acısıda bunlara sahip çıkılmaması tepkinin verilmemesi

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SALİSE008 ()

Ben biraz erken girdim bu gün elimde vardı bugünde 11.12 den 20k daha ilave yaptım beklemek varmış ama nasip artık p. tesi belli olacak yön

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hayırlı gecelr hocam.

fatih_90 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam @cal. Hocam cokca dile getirirdi peyzajci dunku karindan carsi pazar garip guraba isini halletmis deyin her zamanki gibi sevinir belki bizlere kazandiran sizlerde bunlara vesile olmus oluyorsunuz rabbim sizlerdende razi oldun sevabini sizlerede versin ins.

0BeğenmedimŞikayet

fatih_90 ()

Ben gümüşe odaklanıyorum hocam kafa karışıyor sonra bunu zor yapıyoruz acemyizi :) pazartesiye artık hayırlı geceler makaslar açıldı biz kaçar :)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

parite ile 600dolar artirmiskm evet TL olarak zarardayim ama en azından dolar artıyor hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Durdugunuz kabahat hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Umudumuz her daim var hocam o olmazsa yaşamda zorlaşır. iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_ozdemir ()

Su parite yi ogrenmem laZim tl de beklemekden se direk gecis yaparim :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hayırlısı hocam Altın onsta alabirsiniz hocam. o düşük kaldı şimdiki gümüş onsa nazaram ondada dolar çıkınca fark atıyor:)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

O kırmızı yapmayacaktı hocam o bizi de yaktı :)))

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_krç ()

Kapaniş nasıl üstadım mutlu hafta sonları

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Yapılan edepsizliği, burda hiçbir üye haketmiyor

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fatih_90 ()

Tüh keşke emir verseydim 7760 dan var bende bir parça bekleriz :)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Umut bu diyardan gitmedi demek

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Anlık değil hocam durdu yani elimdeki son 400dolar vardı onunla bile aldım 768idi parite .

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam allah rizasi icin ikna edin geri dondurun sizler olmadan bu sitede cok oksus kalir

0BeğenmedimŞikayet

fatih_90 ()

Anlık mı indi görmedim Ya bakmadım bir ara baya :)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Dostunu kaybetmiş kolay değil. İnsan kendi haline kalmak ister. Toparlanacak ve aramıza dönecek inşallah.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Birden çok anlamı var kırılmazsa ve kırılırsa diye ikiye ayrılan

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Niye alamadın 23.80lere kadar indi

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Bir cok kez ben su rakami gordum kapanislarda bu gun de olacakmi bakalim 24.2290

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum