Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:56:59
EUR 34.8238 17:56:59
USD 32.3379 17:56:59
ALTIN ONS $2301.8900 17:56:59

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (73)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sports07 ()

Anladım, sağolun kolay gelsin.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

dolar o seviyeye gelirse gümüşü dolara parite yapmak doğru olur mu peki hocam

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

önce düşüş durmalı sanki

sports07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

benim takıldığım iki basit kriter var 1. uslup 2. eleştirinin analiz yorumlar yerine kişilik analizine yapılması

Delifisek006 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

gerilen taraftan gelen olumlu haberlerle birlikte salar

Hunlu1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

dolar tl 13.68 gider 13.90 kırılırsa

meleknur_06 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

13.90 Altın a çekilirse dolar
peşine gümüşleri takar

nımesay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

1884-1920 23.98 - 24.41 tepki fırsatıydı geçti / şuan belirgin bir fırsat göremiyorum

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sports07 ()

Merhaba, nasılsınız. Yeniden gmş almak için haftayı beklemek daha mı mantıklı olur. Tşkler bilgi için...

0BeğenmedimŞikayet

Hunlu1 ()

dolar daha salar mı? Şu bankaya bir ders veriyim :)

0BeğenmedimŞikayet

Delifisek006 ()

Hocam Allah razı olsun sizden . Siz hep iyi niyetlisiniz . Asla şüphe etmiyorum . Kötü yorum yapanlar mutlaka oluyor . Lutfen umursamayın . Iyi ki varsınız

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@Delifisek006 grafikte işaretlediğim siyah çizgi gözüken dip seviyesi bu hergeçen gün yükselelir mavi trend kırılırsa fiyat ve çizginin keşiştiği yer orta uzun vadeli ideal alım yeri olur diye düşünüyorum mali değeri yoktur

0BeğenmedimŞikayet

MyLoVeS ()

17.00 de NATO toplantı varmış hocam o da etkiler akşam fiyatını. Düştükçe gireceğim artık. Parça parça.

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

hocam mrh parite için bi öngörün yapabilirmisin size zahmet

0BeğenmedimŞikayet

Mevt ()

Allah razı olsun hocam sizden.
Alım yaparsanız bir isaret verebilir misiniz. teşekkürler :)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Sayın asrn düşmemiş hali mi bu'((

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

teveccüh göstermişsiniz sağolun eksik olmayın

LOVEROSE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Delifisek006 ()

Hocam orta vade için bu rakamlar uzer mi . Ytd olmadan fikrinizi alabilirmiyim @ASRN

fatih_90 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

yandık desenize :(

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Asrın hayırlı cumalar gumusteki son durumu degerlendirirmisiniz

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

ne yükselttiyse yine o düşürür

fatih_90 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

10.90 Altın da kaldıkça 10.50 gider

Mevt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fatih_90 ()

hocam iki taraf da müzakere demeye başladı olası bir anlaşmada düşüş olmaz mı onslarda

1BeğenmedimŞikayet

LOVEROSE ()

Siz ne güzel bir insansınız bilginizi paylaşmaktan insanları sakinlestirmekten hak gözetmeniz ve kullandığınız uslubunuz bu sayfa için çok değerlisiniz iyi ki varsınız Allah ne muradiniz varsa versin elimden sadece bu geliyor zira sizin gibi donanımlı değilim hayirli günler diliyorum bizleri kendinizden mahrum bırakmayınız lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Hocam mrb baya düştü gümüş terste kaldık yine çıkıp alttan alsam diyorum nereye kadar gidebileceğini bilemiyorum daha çok düşer mi sizce hangi seviyeler gelebilir

0BeğenmedimŞikayet

Mevt ()

Selamlar saygılar Hocam. Gümüste Bugün ortalama düşürmek için alınır mı? Almak için kaçları bekleyelim?

0BeğenmedimŞikayet

krmeylmz34 ()

@ASRN benim yazı geliyor mu

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Tamam hocam full değildi alttan alacağım kadar var. Teşekkür ederim. Beklemede kalacağım

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

sakin olun hocam şimdi sizin alım satımınıza müdahil olursam diğer arkadaşlarınkinede olmazsak olmaz işleminiz full değilse endişe etmeyin fazla uzun süre kalmazsınız

BuNickTamYirmiHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Hocam düşüş derinleşecek mi napmalıyım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum