Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0661 02:41:03
EUR 34.6458 02:41:03
USD 32.4761 02:41:03
ALTIN ONS $2321.8800 02:41:03

Konu: Altın ons Gartley

Altın onsta yükselen kanal ve Gartley D noktası hedefi 1985 civarı ki bunu çok uzun zaman önce de yazmıştım.
Şimdilik yükselen kanal tepesi aşındırılıyor, 1950 direnç olarak yazdığım rakamlardan biriydi. Rs- Uk svşı piyasaya lokomotif oldu.ytd
Keşke svştn nemalanmasaydı oyun kurucular.

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

1860-1850 ile 1830-1825 alta kırılmadıkça olumlu görünüm devam edebilir. Fırsat vermiş güç toplamış olabilecektir.

Gümüş için BossVurguncu
(6 gün önce)
Merhaba arkadaşlar. Altın onsta bakınca tamamlanmış veya tamamlanmak üzere olan bir Kelebek fm var. D kanadı noktası 1910 ve eğer durum daha da ileri giderse 1953 e kadar potansiyeli görünmekte ve sonrasında geri çekilme seviye hedefleri 1860-50 ila 1830-1825 olarak görünüyor. Bilgilerinize grafiği hazırlamadım lakin yorum olarak paylaşmak istedim sizlerle. ytd bereketli kazançlar.

https://altin.in/bossvurguncu/3

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

1860 düzeltmesi gelebilir diye düşünüyorum

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Arkadaşlar bu çalışmamdaki hedef neredeyse gelmiş sayılır. Ama tekrar yukarı denemesi olmayacağı demek değildir, yine de şimdiden yazalım geri çekilmelerde hedefleri ve destekleri yazalım.
1933, 1903, 1879, 1855 kısa vade çekilme ve destek noktaları fibo dan.
Uzun vade için ise 1910-1907, 1870-1865, 1838-1833, 1806-1799.
Ben yazana kadar 1920 Altın a sarktı bile. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_krç ()

Hocam emtiada mısınız sanki tl de bekliyor sunuz gibi anladım doğru mu anlamişim bu yükseliş nereye kadar gider destek direnç yok galiba full çıkıyor

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Nasip kısmet. Vardır bir hayır. Fırsat bitmez sabırlı olmak lazım. Ben bilinçli olarak yatırım yapmadım mesela. Etik bulmadım kendi adıma böyle bir vsvş ortamında. Her ne kadar teknikte olsa da. Yani keşke barış ortamı olsaydı da lekesiz bir şeyler kazansaydı dünya. Sözüm meclisten dışarı.

meleknur_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Evet hocam kısmet ne diyelim tekrar teşekkür ederim değerli bilgileriniz için

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Normalde teknik olarak yapması gerek ama Rs- Uk gerginliği oldukça izin vermiyor buna şimdilik. ytd

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Evet hocam 26-27 ons bekledgnizi söylemiştiniz grafiklerden anladığım ben almadıkça çıkıyor kısa vadede düzeltme yapsa girerim diyorum oda olmuyor kaldım TL de

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Anladım hocam Allah razı olsun sizide yoruyorum sorularımla teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teknik olarak her ikisi için de 'daha kısa vadede' geçerli ama gelişmeler ve daha ileri vadeler için yönü yukarı olacağını da çoklukla belirttim. Kısa vadedeki belirli kritik yerler kırılmadıkça teknik olarak elinde mal olmayanlara ve satanlara fırsat, elinde olanlar içinse dikkat etmesi gerekn bir durum olduğu için hatırlatıyorum. Lakin hber geliş meler de etkili olduğundan artık o kadarını temkinli takip gerektiğini ifade ediyorum.

https://altin.in/bossvurguncu

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teknik hedeflerim belli zaten önce ya da sonra gelir ya da yaklaşır orasına oyun kurucular karar verecek. Kısa vade dikkat daha ileri vade olumlu olduğumu notunu düşeyim. Fikirlerim değişirse paylaşırım zaten ve hala değişmedi. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Her şey olabilr 2 Mart Yeni Ay döngüsüne kadar yükseliş de olabilr o zamana kadar geri çekilme olup sonrasında da yükseliş olabilr. Bir taraftan FED bir taraftan svş haberleri vs bir de yaklaşan 21 Mart 2022 mevsimsel döngüsü var ki asıl o tarihten sonra ne olacaksa olacağı kanaatindeyim. İzlemek lazım kısaca.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

2, 3 parça halinde aktarmayı deneyeceğim

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Hayır hocam görünmüyor tekrar deneseniz size zahmet

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yorum yazdım ama sayfaya düşmemiş sanırım. Bilmiyorum profilimde görünüyor mu

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teknik olarak her ikisi için de "daha kısa vadede" geçerli ama gelişmeler ve daha ileri vadeler için yönü yukarı olacağını da çoklukla belirttim. Kısa vadedeki belirli kritik yerler kırılmadıkça teknik olarak elinde olmayanlara ve satanlara fırsat, elinde olanlar içinse dikkat etmesi gerekn bir durum olduğu için hatırlatıyorum. Ama haber gelişmeler de etkili olduğundan artık o kadarına temkinli takip gerektiğini ifade ediyorum. Her şey olabilr 2 Mart Yeni Ay döngüsüne kadar yükseliş de olabilr o zamana kadar geri çekilme olup sonrasında da yükseliş olabilr. Bir taraftan FED bir taraftan svş haberleri vs bir de yaklaşan 21 Mart 2022 mevsimsel döngüsü var ki asıl o tarihten sonra ne olacaksa olacağı kanaatindeyim. İzlemek lazım kısaca.
Teknik hedeflerim belli zaten önce ya da sonra gelir ya da yaklaşır orasına oyun kurucular karar verecek. Kısa vade dikkat daha ileri vade olumlu olduğumu notunu düşeyim. Fikirlerim değişirse paylaşırım zaten ve hala değişmedi. ytd

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Hocam Altın ons beklediğiniz bu geri çekilme gümüş ons içinde geçerli mi birde şuna anlamadım 2 marta kadar düşer mi yoksa 2 Mart ve sonrasıyla beraber düşüş mu olur

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet şimdi o yorumları da çıkarmak zor bulursak ekleriz gayet başarılı oldu hepsi de. Bereketi olsun inşallah

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim bilmukabele, dua alabildiysek yeter en azından insanların gülümsemesi bile benim için önemli. Az bişey mutlu olmaları dahi. Sıkıntıda koymasın Rabbim hiçbirimizi.

hkaratas için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@Fatih001 ve diğer tüm arkadaşlar.

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Yeni aya kadar
2 mart
Bende bekliyorum
Hatırlarsın yazışmıştık

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş için BossVurguncu
(6 gün önce)
Merhaba arkadaşlar. Altın onsta bakınca tamamlanmış veya tamamlanmak üzere olan bir Kelebek fm var. D kanadı noktası 1910 ve eğer durum daha da ileri giderse 1953 e kadar potansiyeli görünmekte ve sonrasında geri çekilme seviye hedefleri 1860-50 ila 1830-1825 olarak görünüyor. Bilgilerinize grafiği hazırlamadım lakin yorum olarak paylaşmak istedim sizlerle. ytd bereketli kazançlar.

Gümüş için BossVurguncu
(6 gün önce)
Kapanışa göre bir bakmak lazım ama zaten 1903 falan geldi bjk gibi. Yükselen kanal trend tepesi de 1910-1920 falan. Yani çok büyük bir fark yok önce aşağıya da gidebilir uzarsa 1950 ye kadar da dirençler var ama potansiyeli bu yani ondan sonra da gidebilir. Biraz veri ve haber akışına iştirak edecek sanırım

Bu yorumları da hatırlatayım, dikkat ederseniz grafikte altın ons gartley den önce sağdaki küçük kelebeği tamamladı. O daha kısa vade olduğu için üst yorum geçerli. Tabiki gelişme ve haberler tekniği daha farklı boyutlara taşıyabilir hep belirttiğim gibi. ytd

Ayrıca gümüşte de kaç zamandır 25-25.15 sınırlarını çizdim ve bugün geldi. Artık önce düzeltme mi olur direkt mi 26 27 lere gider kelebek yarasa gibi grafiklerimde ki, onu da gelişmeler gösterecek gibi yine. Temkinli olmakta fayda var ama bakalım Yeni Ay döngüsüne kadar izlemeye devam. ytd

1BeğenmedimŞikayet

hkaratas ()

Hocam teşekkürler hersek için. Her daim varolun

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah abi teşekkür ederim, doğal olarak gümüş onsta 26-27 biliyorsun o civarlar gümüş elmas kelebek yarasa vs grafiklerimde mevcut, birlikte olduğunu düşünmek kaçınılmaz. ytd

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Kardeşim emeğine sağlık
Masaallah
1980 deki hedef
Gümüşte 27 mi oluyor
Bi bakar mısın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum