Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0644 04:20:06
EUR 34.6888 04:20:06
USD 32.5686 04:20:06
ALTIN ONS $2389.7050 04:20:06

Konu: Altın ons Gartley

Altın onsta yükselen kanal ve Gartley D noktası hedefi 1985 civarı ki bunu çok uzun zaman önce de yazmıştım.
Şimdilik yükselen kanal tepesi aşındırılıyor, 1950 direnç olarak yazdığım rakamlardan biriydi. Rs- Uk svşı piyasaya lokomotif oldu.ytd
Keşke svştn nemalanmasaydı oyun kurucular.

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Evet fark ettim dostum @BossVurguncu sabahki yazıyı takip ediyorum attık gerisinde nasip

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlısı sabah attığım alt grafikli yorumdaki seviyeler gelirse duruma göre parçalı girilebilir belki gelmezse de nasip kısmet. Bu teknikte çoğu teknikten daha uzmanlık sağladığım için çok fazla yanıltmadı beni şükür. Gerisi ağalara kalmış. ytd

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

İnş hocam alım yakalarız @boss

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

altın onsta sert hareketler izliyoruz fena kırmızı yaktı köpüğü alınmış oldu bakalım. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Teşekkür edeirm hayırlısı olsun İnşAllah ?

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani artık haftalık ya da aylık @By_tarafsız_adam gibi dostların grafikleri takip etmek gerek belki de. Ben uzun süredir diplerden beri hedefleri taşıdım günlük ve kısmen haftalık bazda ama fazlası olursa da nasip. Kar varsa önemli olan bu fırsat bitmez. Yine de bir miktar sabit parça ya da ekstra parça mantığı da kullanılabilir stratejik olarak yükselme ihtimaline karşı. Düşüş olursa da stop kullanmak kaydıyla tabi otomatik stop emri yok Manuel takip etmek gerekecek zarara düşmemesi için. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Valla o kadar belirsizki çıkış yaptım ama şu an yükseliş ivmesinde gibi @BossVurguncu bakalım napıcaz

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Emeğine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Altın ons 1 saatlikte 05.00-06.00 yutan ayı oluşumu görülmüştür teyit almamış gibi dursa da riskli bir oluşum olup Formasyonu D noktası hedefi geldiği için satıcılar baskın gelebilir. Her ne kadar Rs- Uk svş nedeniyle fiyatlanması biraz olağan dışı olsa da yine de temkinli olmak lazım teknik açıdan bakarsak. ytd
Bununla birlikte dolar TL de yukarı fiyatlamalar olması Gram altın da geri çekilmeleri kısıtlı kılmaktadır. ytd

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

altın ons için kanat hedef tamam fakat daha fazlası olursa bilemem tabi. Gümüş onsta beklenenlere de yaklaşıyoruz 21.40 lardan 26.15 lere taşıdık Allah'ın izniyle herkes umutsuzken bu bile iyiydi benim için. Nasip bakalım bu yolda her şey bundan sonrası. Çok teşekkür ederim üstat

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık kardeşim
Kelebek tamam ise
Elması sırada bekliyorum
Sımsıkı tutuyorum hala.
Bakalım haftaya kelebek ucar, elmas kırılır mı gann döngü dolunay
İyi ki varsın kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvaklah sağ ol dost. Biraz fazlasının gelmesi boğa tuzağı da olabilr. Daha fazla yürürse tekniğin dışında bişey olabilr bilemiyorum. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş esasen Altın onstan daha iyi ama gram olarak düzeltme durumunda ilk 11.64, 11.49, 11.43, 11.19, daha bir çok rakam var 10.99 a kadar ama bunlardann en mantıklısı 11.40 ve 11.20 civarı düzeltmeler. ytd
Ama kesin diye deniyorum olması durumunda bu destek seviyeleri bulunmakta. ytd

Serenad22 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Beğeniler dostumuza @BossVurguncu inş geri çekilmeler düzeltmeler olur risk alıp karı alıp düzeltmeyi beklemeye başladım

0BeğenmedimŞikayet

Serenad22 ()

@BossVurguncu eğer bir düzeltme gelirse gümüsun hedefi ne olur

8BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın herkese bereketli kazançlar. Altın ons çalışmamız D noktasına kanat almayı tamamlamış durumdadır. Teknik olarak bundan sonrası geri çekilme hedefleri olarak 1916-1890 ve 1864'tür. Ancak Rs- Uk svş fiyatlamaları ile daha yukarı seviyeler gelirse ya da geri çekilme hedefleri gelmezse ona yapacak bir şey yoktur.ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tıkır tıkır. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Hayırlı geceler @BossVurguncu

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel karar dostu. Yine değerlendiririz inşallah ben kaçtım. Sen destekleri unutma yeter şimdilik. Yükseliş sinyali olursa alım yapmak daha makul olur düşen bıçak tutulmaz. İyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Tamamdır kardeşim takipteyim @BossVurguncu Yarı yarıya beklemedeyim hamle için yükselişi mi bekliyim çünkü düşüşün dibi yok:)) bu arada dostum kişisel fıkrın Ukrayna sorunu kısa vadede çözülmeyecek diye düşünüyorum bu belirsizlik altını yükseltmez mi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

He bak bu alt yorum da alternatif önemli destek direnç takibi açısından @Hakantb

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok dost diğer yorumu da bulalım bi bakayım düştüyse

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

@BossVurguncu hocam ben burayı takip ediyorum değişen bir şey Yok değil mi

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Valla haklısın hayat yeterince zor hiçbir karın olmamasına rağmen burayla uğraşıyorsun . Gümüş yorumlarından altın yorumlarını kaçırmışım ama düzeltme gram TL bazında altın için konuşuyorum ne kadara tekabül eder @BossVurguncu

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnan ben de aşırı yoğundum ama sayfaya yardım ettim yine de onca işin arasında ve çok yorgunum bugün.
Gözlerim falan da iyi değil inşallah burada olduğum sürece devam

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Grafikte ve yorumlarda yazdım gün içinde de profilimde bir çok yorum var zaten dilersen bir oku farklı bir şey gördükçe de yazarım zaten önemli durumları

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Valla dua ederim biliyorum aslında ama seni takip etsem durum çok farklıydı (işten dolayı) @BossVurguncu takipteyim

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostum ekstra bir gözüme çarpan durum olursa etiketlerim inşallah pek fazla yapmadığım bir şey ama.

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Sevgili @BossVurguncu lütfen altın grafiği yorumlaması paylaşırsanız etiketleyiniz

0BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Yok attık ya @BossVurguncu valla ben çalışmıyom seni takip edim bu ne :/

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum