Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 22:21:50
EUR 34.8238 22:21:50
USD 32.3379 22:21:50
ALTIN ONS $2301.8900 22:21:50

Konu: BTC Grafik 22.02.2022

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

Ağır ve zor piyasa koşullarında piyasaya nakit girişinin en asgari kısacası kıt olduğu ve şuan ki gibi zaman diliminde sadece en yüksek beklentiyi oluşturmuş olanlar ayakta kalırlar ve bozuk piyasada her proje maalesef kendine pay bulamaz.. btc önderliğinde şimdilik altkoinlerinde ne kadar etkilendiğini açıkça görebiliyorsunuz.. Kötünün kötüsünün ve daha kötüsü şimdilik yaşanıyor gibi ve tüm dünyada savaş belirsizliği ve gerilimi gibi - FED faiz artışı beklentisi gibi konular v.s.. Piyasalarda bu belirsizliği fiyatlıyor ve bu dönemden çıkıldığında güzel günlerin de çok çabuk gelmesi sözkonusu olacaktır.. Şuanda da BTC açısından ve altkoinlere odaklı özellikle net konuşmak pek mümkün olmasa da görüldüğü gibi ve açıkçası kritik ve politik gelişmeler çerçevesinde pozitif bir açıklama geldiği gibi yeşil mumlar, olumsuz bir haberde de aşağı yönlü kırmızı mumların her an gelebiliyor olduğunu bilmemiz gerektiğini ve bu yüzden ortam en azından netleşene kadar risklerinizi de minimum seviyede tutmanız çokça önemlidir..

BTC'de dün alçalan trend çizgisinin üstüne çıkamadığı gibi bu sabahta en düşük şimdilik 36368.99$ seviyesine kadar risklerini uzattığı göze çarpıyor dün ifade ettiğim gibi 3 Şubat'ta test edilen 36264.55$ seviyesine yakındır ve umarım burası bir dip olur ve dünkü en yüksek seviye ise grafiktede gözüken 39494.11$'dır kısacası dik4gen kutusu bölgesine de yakındır.. BTC'nin şuan saatlik grafik akışında ise 20-50-100-200 SMA gibi tüm önemli HO'ların Altın da ve nötr bir görünüme sahiptir..

BTC'de şuanda % 0.236 FiB seviyesinin üstünde atması, tutunması ve bu FiB oranın üstünde kapanışlar yaptığı takdirde kısa vadede % 0.382 FiB seviyesi ve kısacası saatlik MA20'ye de yakındır ve adım adım 37974.18$ seviyesinin üstüne çıkması sözkonusu olacaktır ve ardından 50 SMA mavi HO ve alçalan trend çizgisinin üstüne çıkmaya çalışacaktır.. Her birisinin üstünde net kapanışlar yapıp, tutunması önemli olduğu gibi dikkatle ve önemle şimdilik takip edilmelidir..

BTC trend desteğinin üstüne çıkarsa şayet dünde ifade ettiğim gibi dik4gen kutusu bölgesi içinde kapanışlar yapması (39.5K$-39.6K$) civarı yukarı yönlü seyrin devamı niteliğinde ilerlemesi şeklinde beklenilebilir olacağını gösterecektir.. Aşağı yönde ise bu sabah test edilen 36368.99$ seviyesinin altında kapanışlar yaparsa şayet, 35.5K$ seviyesi ve bölgesi kısa vadede takip edilmelidir.. Saatlik MACD şimdilik düşüş bölgesinde ve nötr bir durumda olduğu, RSI ise 50 seviyesinin altında o da nötr bir konuma sahiptir..
Şimdilik herkese bol kazançlar..

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Yeliz_ben ()

Çok teşekkür ederim hocam şükürler olsun zararım bana dokunacak miktar değildi iki gündür toparladım onu da. İlginize teşekkür ederim emeğinize sağlık olsun

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

İnsanlarımızın sorunu genelde ihtiyaç olan meblağ ile yatırım yapmasıdır.. Bu da ister istemez kislerde strese sebep olur, endişe yaratır ve psikolojiyi alt üst eder.. Sağlığınız için öncelikle zararınız çok ise ekrandan uzaklaşmanız size önerimdir..

Yeliz_ben için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yeliz_ben ()

Günaydın hocam teşekkür ederim dün zarar demeden satsam iyi olurmuş bu sabah berbat bir ekrana bakıyorum

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Yapabilir ama öncelikle adım adım ve genel olarak temel gelişen olayları sentezlemek sabah ki attığım grafiği ve seviyeleri takip etmeniz sözkonusudur ve orada ifade ettiğim gibi alçalan trend çizgisi üstünde öncelikle kapanışlar yaparsa dik4gen kutusu bölgesine kadar çıkışlar yapması illa ki sözkonusu olacaktır..

@durgunates23 tşkler değerli kardeşim, sana da bol kazançlar..

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

Seviyoruz seni hocam. iyiki varsiniz

1BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Hocam yukarı tepki bi 39-40 yapabiltimi sizce?

8BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Birçok altkoin genel anlamda ve grafikte ki nerdeyse 24 Ocak'ta ki dip seviyelerini test ettiler, şimdilik btc önderliğinde ve 36368.99$ seviyesi kısa vadede takip edilmelidir burası kırılırsa şayet 35.5K$'dan sonrası altkoinler için özellikle daha da alt noktalara gelmesi sözkonusu olacaktır ve asıl bundan sonra olacaklar daha da önemlidir.. Piyasa tepkisi olarak bu bölgeler korunmalıdır ve piyasanın artık tepki vermesi gerekiyor ve aksi durumda ise son dip noktaları aşağı yönlü kırıldığı takdirde düşüşlerin daha fazla derinleşebilir olduğunu bilelim ve aşama aşama kademeli bir şekilde ilerlemek daha sağlıklı olacağını bilelim..

@Yeliz_ben tşkler adım adım ve stratejinize göre her daim ve genel çerçeveden şimdilik takip edelim..

Bol kazançlar..

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

oralar zor zor. ha gelirse sevinirim kısmen. ama yok.

Burakgold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burakgold ()

Hocam 10 bine düşerse bütün dünya alır neredeyse :)
az biraz teknolojiden anlayan :)

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

günaydın melis. 10 bine düşer ise 4 ila 6 arası btc alırım. hatta bizim lostracı hüseyin abiye de söylerim o da alır. kasabın cıragı mahiri de unutmayalım. 2 tane de o alabilir şartları zorlarsa :) gayet acık bir cevap olmuştur bence :)

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

@ANK82 için söylemiştim ama. demek ki çıkmamış.

emek36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Hangi etiket, görünmüyor bişey

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Hocam günaydın:) 20 binler 10 binler konuşuluyo okadar inmez dimi?

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

geldi mi etiketler? izleyeyim şimdi onu ben :)

ANK82 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Eline saglik abi ful nakit bekliyom neler yapa bilcek izliyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Yeliz_ben ()

Emeğinize yüreğinize sağlık olsun ekonomi dergisi okumuş gibiyim; ) çok çok teşekkür ediyorum

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın Ayhan,

Genel çerçeveden bakıldığında her ne kadar teknik açıdan şimdilik zor olsa da, şuan piyasaların olumlu/olumsuz temel habere odaklı bir tepki verdiğini ve dünya piyasaları da satış yerken kriptolarında bundan epeyce ve şimdilik nasibini aldığını görüyoruz tam bir ayrışma yok gibi ama bu düşüşleri ileri dönemde alım fırsatı olarak görebilir olduğunuda varsayabiliriz..

Ama ne kadar ileride peki diyebiliriz bunu zaman gösterecek ve şimdilik piyasalarda anlık takip edilmeler sözkonusu olsun.. Şu anda tüm dünyada siyasi, askeri gerilimlerde üst ve had safhada ve finansal tüm araçlar satılıyor görünüyor ve emtialara geçişler yoğunluk kazanmış gibi ve krizin devamında ise tüm enstrümanları da etkileyecek olması bundan kısacası btc ve altkoinlerinde etkisi maalesef görülecektir ve böyle bir ortamda bir müddet daha dışarıdan izlenmesi ve ufak adımlarla ilerlemek daha sağlıklıdır diyelim..
Bol kazançlar, iyi günler..

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Nasip bazen kendi yaptiklarinizdir. Birazdan sizi bir kac eski gonderiye etiketleyecegim.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Evet. Ustelik piyango sizin urune vuracak mi? O da belirsiz.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli @Cyrpto_0 iyi günler bol kazançlar..

Cyrpto_0 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Emeğine sağlık abi

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Savaş senaryoların olduğu kriz zamanlarında teknik analiz biraz daha geri planda kalıyor olsa da, olası bir uzlaşmada ise piyasa yukarı giderken tersi senaryoda ise düşüşler maalesef anlık gelebiliyor.. Haberlerde bu zamanda aslında anlık takip edilmelidir ve bu dönemde kısacası biraz daha dikkatli ve tedbirli özellikle dikkatli olunmalıdır, parçalı/kademeli şeklinde riskinize göre adım atmanız sözkonusu olabilir..

Her alanda olduğu gibi para kolay kazanılan birşey değildir.. 1 ay boyunca asgari ücrete çalışırız ama 1 günde 1 ayda para kazanamadığımız için isyan bayraklarını da çekeriz.. Kolay yada zor diye birşey yoktur aslında ve BİLMEK ve BİLMEMEK vardır diyelim..

Bilgi herzaman güçtür ve her işin üstesinden de gelecektir.. Bu piyasada böyle yatırdığı meblağı bekletmeye birkaç aydan fazla dayanamayan kişilerin de avcılığını yapmaktadır ve bunu bilenlerde uzun süre dokunmayacağı para ile giriyor olduğunu da az çok bilelim..

İnsanların hatası ise; hayal peşinde koşmaktan kaynaklıdır ve reel piyasalarda çok acımasızdır.. Realist düşünmeye başlayıpta, kendimizi bu belirsiz ortamda az çok geliştirdiğimiz zaman diliminde de kazanacağımız paralarda güzel günler de sizi bekliyor olacaktır.. Boş hayallerde yaşadığımız sürece sadece kaybedeceğiz..

Cenker04 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Bakin korkmamanizi anliyorum ancak kripto yatirimi boyle olmaz. Sizleri, iyi niyetli arkadaslari sunu al sunu sat buradan al burdan sat diye yönlendirmek yerine dogru yatırımı ogretmek benim amacim. Ondan sonra ne almak satmak isterseniz onu yapınız. Anliyorum cesursunuz. Ama siz piyasaya 200 ile girdiyseniz bu simdi 120 oldu ise siz piyasaya 120 ile basliyorsunuz demektir. Minimum 170 180 ile girmek varken..

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Ben biraz biraz ucundan biraktim :) gunaydin bu arada

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum