Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0714 12:45:06
EUR 34.7134 12:45:06
USD 32.3782 12:45:06
ALTIN ONS $2301.2200 12:45:06

Grafiği gönderen: REŞAT12

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Altın ons 1879,5 aşağı kırmadığı sürece yön yukarı 1650 seviyesinin aşağı kırılması zayıf bir ihtimal.
Bu gerçekleşirse Altın onsun uzun vade hedefi 30.000 usd

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Mal yüklüyorlarsa, o durumda epey uzunca bir süre taşıtacaklar size demektir. Herkesin yaptığında her zaman hayır olamayabilir.

Yatırım tavsiyesi de vermiyorum ona göre.

Dileyen dilediği kadar mal alsın, artık canımı da kimse için üzmeyeceğim.

Karar da sizin para da. Lütfen yazdıklarımdan etkilenmeyin.

poyraz_eksen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

poyraz_eksen ()

Ons için teyit geldi dediler yüklü miktarda giren tanıdıklarım var bende etkilenmeye başladım. Alanlar fiziki alıyor daha çok.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Cuma günü kendi haline bıraktılar aslında. Bu kenara geçip seyretmek oldu. Bizim gibi işe geç uyananlar da almaya ya da satmaya devam ettiler. Bu seviyeler alım için de satış için de (uzun vadeciler ve grafik okuyamayan KY) uygun değil. Neyse , dileyen dilediğini yapsın. Ben de artık düşerken çıkacak uçacak kaçacak diyeceğim, nasıl olsa sözümüzün ardında durmamıza SPK bizzat şşşttt çekiyor.

Yatırım Tavsiyesi Vermiyorum.

poyraz_eksen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

altın çalışmıyorum kıymetli kardeşim.

BuNickTamYirmiHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

poyraz_eksen ()

Üstad cuma günü düşüş bekledik gerçekleşmedi ne dersin bu duruma. Vaziyet nedir

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Hocam Altın ons destek direnç nereleri takip edelim senaryolar neler?

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Platin yorar, al sat mevsimine girince bankalar makası Ağrı Dağı kadar yapar. Ya satma ya bize çalış derler kısacası. Karar sizin elbette ama ben olsam Gümüşü önceler, Platine uzun vadede dokunmak istemeyeceğim parayı bağlardım.

doğruluk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xx1905lionkingxx ()

Yorumunuz için Allah razı olsun hocam.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@calculator58 arkadaşın sorusuna cevap verebilir misiniz benim çalışmam yok.

1BeğenmedimŞikayet

doğruluk ()

evet var hocam tek kalem platinle girmiştim. bundan sonraki sürec nasıl işler platinde bi fikriniz varmı? bundan sonra platin ve gümüşle aynı anda gidecem inş aynı zamanda parite yapacam.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şimdilik yok sizin platinle ilgili çalışmanız var mı?

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Selamlar @REŞAT12 hocam altın açılışta nasıl devam edecek bende de merak konusu olumlu bir haber gelirse geri çekilme olabilir olumsuz bir gerginliklere yukarıya gidebilir ama hangisi olacak normal şartlarda grafiklerde buralardan bir düzeltme beklerdim şimdi haber akışını takip ederek hareket etmekte fayda var.

1BeğenmedimŞikayet

doğruluk ()

hocam portföyünüzde platin yok mu?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Altın kritik noktada rasyo biraz daha aşağı inerse gümüş sıçrama yapabilir ama şu an % 40 gümüş % 30 Altın % 10 ar da NOk JPY AUD tercih ederim. Tabi kar görünce bir bölümünü satmak şartıyla öyle sabit beklemek bana doğru gelmiyor. Ytd

xx1905lionkingxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xx1905lionkingxx ()

Hocam gaybı Allahdan başkası bilemez. Benim 2 sene sonra düşündüğüm bir iş var. 2 yıl içerisin hedefiniz ney. Gümüşmü Altın mı bu sıkıntılı süreçte 2 yıl için değer kazanır sizce. Ytd olmadığını biliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu beş sene sonrada olabilir 30 sene de gaybı Allahtan başkası bilmez. Emekli olmak için insanlar 25 sene para ödüyor o parayla gümüş veya Altın almış olsalar aç grafiği geriye doğru bak 25 senede nereden nereye gelmiş. Şu ana kadar izlediği rotaya göre tahminim bu yanılabilirim. Ytd.

xx1905lionkingxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xx1905lionkingxx ()

Ne kadar uzun vadede hocam. Yüklü müktar tl deyim.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Grafiği unutmuşum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet yanlış olmuş 38.000 40.000 usd

muyavuz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muyavuz ()

Hocam 3,000$ olacaktı sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam 3000 diyeceltiniz herhalde 30.000 cok cok afaki olmadimi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Neden yanlış grafik çıkıyor anlamıyorum. Doğrusu bu.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum