Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0883 00:56:30
EUR 35.1406 00:56:30
USD 32.2784 00:56:30
ALTIN ONS $2376.8000 00:56:30

Konu: Kkm hesabının TL teminat sayılmasına koşullu

Akan_Deniz ()
Dolar

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

KONYASP0R ()

Deniz hanım ben yeniyim valla bilmiyorum direk yazmayı nasıl yapacağım

Akan_Deniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Siz daha iyi bilirsiniz. baska hesaptan gelmek size yakışmaz.

KONYASP0R için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KONYASP0R ()

Günaydın deniz hanım nasılsınız bu gün alım fırsatı verimmi?

0BeğenmedimŞikayet

Melek0263 ()

Doğrudur teşekkür ederim emeklerinize sağlık birde bir hisse için yorumunuzu almam mümkün mü acaba

1BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Piyasa gostergeleei sabiti fiyatladi. Burasi Türkiye bir kişinin kararlarına bakıyoruz yinede takip edilmeli.

Melek0263 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melek0263 ()

Sizce ne yönde olur Ya deniz hanım birde benim mesajlarım size iletilmiyor sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

TL de gecelik faizdeyim. Borsa dayim

Lordbey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lordbey ()

Kkm de misin

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Yarın faiz kararı var

Melek0263 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melek0263 ()

dolar sürekli aynı yerde takılıyor

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

13.80 üstü boş 20 e kadar. Hazirana kadar Bi tepe daha olacak ama kkm ler den çıkış olur ise.

sefa23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Evet logo.

altınlogo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Bisi olmaz devam yatay. dolar damisin

sefa23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

4401 ()

kesinlikle dolar da ezdi

Pol için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

cahit_043 ()

ben de beklemedeyim fırsat gelir diye, ama pek ümit vermiyor malum. ufak tefek Altın aldım sattım ama o da boş beklememek için. çok mutlu etmiyor yani.. sevindim bu arada iyi olmana :)

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

dolar da bekleyenlerde enflasyona ezilmiş oldu 3 ay yerinde sayıyor

4401 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Sıra ile önce dolar yükseldi sonra enflasyon bu bir döngü.

1BeğenmedimŞikayet

4401 ()

kkm çıkışları dolar farkı dahi alsa enflasyon Altın da kalmış oldu. Gösterilen 48 ama gerçek faizin ne olduğunu insanlar hissediyor. enflasyon koruyamadığı için para dolara kaçabilir tekrar

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Bi yukari bırakmak isteyebilirler mi . kkm ise yaradı kısa vade .14 ve 24 mart önemli vade uzatmaları için cazip gösterecekler sırf ödeme yapmamak için. tombul parmak kkm den çıkarsa iş değişir.

0BeğenmedimŞikayet

4401 ()

çok zor akşam 6 dan sonra kamu bankaları üzerinden satış yiyor sürekli

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

13.80 üstü iş değişir günlük kapanislar gorursem

cahit_043 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Cahit merhaba borsada takılıyorum dolar için nakitte fırsat bekliyorum 14-24 mart önemli. yarin faiz sabit beklenti. keyifler süper. sen nasılsın bakem?

cahit_043 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

cahit_043 ()

günaydın deniz, nasılsın keyifler yerinde mi. tl'de beklemeye devam mı?

1BeğenmedimŞikayet

Burak_Şenol ()

Şimdi özel okullarda öğrenci disiplin suçu işler ama okuldan atamazsın neden çünkü para getiriyor bizim strateji de bu oldu kurala uygun oynasın hiç problem değil her türlü gevşetiriz

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

ayın 17 siden sonra riskler azalır mı dövizin yukarı yönlü hareketi hızlanabilir mi tam tersi mi olur bir öngörü var mı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum