Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0697 10:02:47
EUR 34.8656 10:02:47
USD 32.5712 10:02:47
ALTIN ONS $2324.3650 10:02:47

Konu: Gsdho

Nasıl görünüyor acaba? Grafiğin üstündeki çiziklerle ilgili hiçbir iddiam yoktur arz ederim, grafik çalışırken çiziktiriyorum öyle kendime göre.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Storm1453 ()

Bu donguyu kacirdim ben abi hangi tarihler arasi olacak. Zarardan cikamadim bi turlu en azindan donguyu takip edeyim

calculator58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator58 ()

Ben Fed falan bakmıyorum. Bugün dolunaydı. Fiyat düşmedi ise döngü uzaması olur. Yeni ay ya da dolunay görevini yapmaz ise bu görevi Yarım aylar yapar. Benim döngü analizime göre yarım aya kadar az çok düşüşler olabilir. Bu benim kendi yorumum. Her gün işlem açacağım ama teknik kurallara uygun olarak. Kırılım gelirse alırım ve stop yerimi belirlerim. Fiyat stobuma inerse satarım.

Storm1453 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Storm1453 ()

Komutanim selam nasilsin. Vadeliler kirmizi bugun fed karari bugun mu acaba bilgi bulamadim ?

0BeğenmedimŞikayet

calculator58 ()

Bunlar yeter de artar bile. Ama diğerlerine de bakınız. Sizin hoşuna giden başka indikatörler olursa kullanabilirsiniz. Kıvanç Özbilgiç hocanın videolarını izleyin

faas_fakir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

faas_fakir ()

İndikatör ile alakalı derslere geçtikçe bakacağım profilinizde yazmistiniz notlarım arasında @Coşkundan indikatör sormustunuz sabah üst yorumdakiler yetiyormus :)

1BeğenmedimŞikayet

calculator58 ()

PC ye geçince bakayım hocam

Literatür için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Literatür ()

@calculator58 hocam selvada durum nedir.15.43 te kapattı. Düşüş mü olur yarın. Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

calculator hoca da iltifat etti bir miktar, şimdi de siz, bu kadarını kaldıramıycam, bayılıcam galiba. elimin tersini alnıma koyarak kanepeye yığılmayı düşünüyorum, en sevdiğim :D

teşekkür ederim, var olun..

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam maşallah maşallah yol doğru güzel yakalamışsınız teyitlerine ve hedeflerine birazda vakit ayırdığınız zaman tamam :)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator58 ()

rsi, macd, Bbant, ichimoku, supertrend, ATR, sar indikatörleri yeter de artar bile. Ben çok nadir bakarım indikatörlere Kıvanç Özbilgiç izle hocam, bir çok indikatör anlatmış ve trade işlemleri bile veriyor. Çok indikatöre gerek yok

0BeğenmedimŞikayet

calculator58 ()

Rsı , uyumsuzluklar ( pu, nu) bakılır. Ben bunların yanında formasyonda çizerim üstüne , trendler çizerim , bir hissede farklı zaman diliminde fiyat hangi rsi tepe ve dip değerlerinden dönmüş onlara bakarım genelde.

0BeğenmedimŞikayet

faas_fakir ()

Rsi (O kadar video izledim ki şuan emin olamadım) trend yönünü teyit için kullanılıyordu değil mi hocam?

1BeğenmedimŞikayet

calculator58 ()

3,08 aşılırsa ve üstünde kalırsa çanak aktif olur

1BeğenmedimŞikayet

calculator58 ()

Emeğinize sağlık hocam, ilk çizime göre başarılı. Benim ilk çizimim çok kötüydü. Çizdikçe göz aşinalığı daha çok artacak daha iyi çizimler olacaktır. Trend çizerken ( Yükselen ve düşen fark etmez) en az iki mumun iğnesine değecek şekilde çizmeye dikkat ediyoruz. En az iki mumun iğnelerine dokunmalı trendler.
Not: rsı üzerine grafiklerdeki gibi trendler çizebilirsiniz. Bu şekilde yaparsanız hem grafik üzerinden hem rsi üzerinden trendleri takip edebilirsiniz.
Daha güzel grafikleri çok kısa zamanda bizlerle buluşturacağınıza inanıyorum. Tebrikler. Benim ilk çizmeye başladığım grafiklerden daha başarılı olmuş.

Sn. @faas_fakir ve Sn. @Coşkundan rsi için yazdıklarımdan dolayı etiketliyorum sizi

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

@calculator58 @ASRN hocam üst yorum; gsdho nasıl görünüyor acaba? Kendi kendime çalışırken dikkatimi çekti.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum