Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0850 04:44:48
EUR 34.9578 04:44:48
USD 32.1979 04:44:48
ALTIN ONS $2420.0300 04:44:48

Konu: Londra Gezisi işe yaramış galiba

Sabancı74 ()
Dolar

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

yıley ()

46. yaşındasın ve Böyle pahalılık görmedin ? böyle berbatlık görmedin ? Demekki o zaman çok zenginmişsin ki. sana teğet geçmiş ilk 25 sene ::)) gülemmi ağlayammı. Aynı yaştayız ::))

Carli1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Ne kast etmişim

honda_nc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

ben bizzat yaşadım.. kast ettiğinizin ilgisi yok

Sabancı74 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

kaç 20 yıl... yüzde 127 zammı kabullenen bir kesim var... ana muhalefet liderine rize den kandil göndermişler... "kandil ışığında otur"... diye

1BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

46 yaşındasınız ama 90 ları yaşamadan atlamışsınız o zaman yada yurt dışında yaşıyorsanız o zamanlarda bir şey diyemem

2BeğenmedimŞikayet

Carli1 ()

46 yaşındayım böyle ekonominin berbat böyle pahalılık görmedim. bence 20 yıl geriye götürdüler ülkeyi

1BeğenmedimŞikayet

adaufuk ()

Ayakta ülke ama neler satıldı neler ne ayrıcalıklar ne tavizler verildi zor alınır geri , hatta imkansız

0BeğenmedimŞikayet

Battlestone ()

benim icin kotu yazildigi zamanda bi anlami yoktu 2021 de kotu diyorlardi batik diyorlardi eger son 3,4 ay dusuk faiz diye piyasaya sacma bi tez konulmasa dolar 9 lira civari takiliyordu kendi halinde o zamanda berbat diyordu bu kuruluslar yani bunlarin aciklamalarini hep yok hukmunde goruyorum ben bunlarin isi gucu spekuletorluk ve manipulasyon @Sabancı74 ki yine eger batik degili bi basari goruyorsaniz 20 yildir bi arpa boyu yol almamisiz demektir.

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Açık konuş işinize(! )ne demek benim niye işime gelecek kardeşim adamlar bu tarz şey yazmazdı ne olduda yazdılar diyorum

erkanv8 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Niye önemi yok bunu durup dururken para versen yandıramazsın bu adamlara ona dikkat cekmek icin paylaştım ama diyorsan ki ülke ekonomisi için kötü şeyler yazıldığı zaman var, iyi yazıldığı için yok diyorsanız oda size kalmış

Battlestone için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erkanv8 ()

ancak bu finans kuruluşları kötü açıklama yapınca biz onları dikkate almıyoruz onlar dış güçler oluyordu şimdi işinize gelen açıklama olunca fikirler değişti mi?

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Ya bunlar böyle bir açıklama yaptı diye uçacağız kaçacağız rahatladık demiyorum ben dikkat çekmek istediğim bu adamlar bizimle ilgili böyle açıklama yapmazdılar durup dururken ne olduda fikirleri değişti bunların

gncaslan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gncaslan_ ()

Bu ülkenin saglam olmasını güçlü ekonomiye sahip olmasını inanın bende çok istiyorum ama tahribat 1 yıllık 2 yıllık degil ki, bir kuruluşun açıklaması içimi çok rahatlattı tamam artık ucabiliriz kendimizi kandirmayalim hocam oz kaynaklar ile bu güne geldi bu ülke ne kaldı geriye ben ekomiyi cebimden bilirim çarşıdan pazardan bilirim.
Bu aciklama ile alakalı size yazacam nasip olursa

0BeğenmedimŞikayet

Battlestone ()

bu aciklamalarin bi onemi yok ki , ortada sevinilicek bi meesajda goremedim ulkemizin ekonomisi zaten devamli kor topal olsada yolunu bulmustur 90 larda batmadi bu ulke yine batmaz zaten mesele buysa eger batmadigimiz icin mutlu oluyorsak yazik ulkeye demek ki 20 senedir bi arpa boyu yol almamasiz @Sabancı74

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Araştırınca bizede bilgi verirsen sevinirim yalnız daha bir iki gün önceye kadar bunun tam tersi açıklamalar yapıyordu bu tür finans kuruluşları

0BeğenmedimŞikayet

gncaslan_ ()

Ekonomimiz ayakta ama kime göre ayakta bunu arastiracam kim yapmış nu açıklamayı ve neye dayanarak yapmış bu 2000 lira çıktım marketten ve bugün 1 daha gittim onceden 800tl idi bu oran financal times başka ülkeden bahsediyor olmasin

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Adam yazmamış daha önce böyle bir açıklama gördün mü hiç Financial Times den

0BeğenmedimŞikayet

gncaslan_ ()

Bu adam kahin mi abi yarının ne olacağını biliyor mu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum