Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0868 13:51:44
EUR 35.0182 13:51:44
USD 32.1987 13:51:44
ALTIN ONS $2419.6400 13:51:44

Konu: Londra Gezisi işe yaramış galiba

Sabancı74 ()
Dolar

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

ilgisi yok... rize'deki olayı kast ettim...

Sabancı74 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GaziantepLee ()

Açlıktan kimse ölmez bu ülkede merak etme sen terste kalmışsın bir tarafın şey oluyor ondan anlıyorum seni

tuncay59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Still ()

Boş yapan sensin, akşamüstleri pazar yerlerine çık atılmış çürük sebze toplayanları gör, sonra konuş aslında en hayırlısı sonsuza dek susman

DarkDragon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Beni mi kast ettiniz:)

honda_nc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tuncay59 ()

Nasıl soru bu? Dolaş bakalım kenar semtleri , asgari ücretlileri.. Yıkıntı evler 2000 tl den başlıyor. Ne yiyecek bu insanlar?

DarkDragon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İzmir_35_5 ()

İnsanları tarafsız olarak bir inceleyin ülke insanlarını sömürüp açlığa mahkum ettiler.

yıley için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

STEVEN_SEAGAL ()

Haklısınız

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Yaşadık biz kardeşim sizi bilemem çok daha kötülerini gördük

1BeğenmedimŞikayet

DarkDragon ()

Açlıktan kırılıyor mu ? Çok boş yapıyorsun saçmalıyorsun kim açlıktan ölüyor söyle bir hele?

-1BeğenmedimŞikayet

tuncay59 ()

Batıda daha pahalı lafını duyunca sinir oluyorum. Batıda asgari ücret 20 bin tl üstünde

STEVEN_SEAGAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erişim ()

Yazar kasa fırlatan esnaf olsada konuşsa burada:)

0BeğenmedimŞikayet

murat_babasaad ()

olum git kafa açma milletin sazı yanık senı marızlerler

0BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

ne garip... elektrik fahiş zammını eleştiren eleştiriliyor..

0BeğenmedimŞikayet

İzmir_35_5 ()

Kira gibi elektirik, doğalgaz faturası geliyor ve hala ekonomi iyi falan filan lafları edebiliyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

yıley ()

Bir örnek verin ! neyi yaparken şimdi yapamıyorsunuz?

İzmir_35_5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

STEVEN_SEAGAL ()

Size katılıyorum insanlar gerçekten çok kötü durumda.

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Konu o değil ama hala aynı şeye takıldınız ben refah düzeyimiz arttı demedim adamların yazısına vurgu yaptım

Battlestone için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tuncay59 ()

Emin olun bundan kötüsü yaşanmadı hocam!

0BeğenmedimŞikayet

İzmir_35_5 ()

Keşke 20 yıl olsa 50 yol geriye gitti ülke; ben 52 yaşındayım ama böyle bir yokluk yoksulluk görmedim!

Carli1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Ben söylemedim arkadaş görmedim dedi bende daha kötülerinize gördük dedim ayrıca o günün şartlarıydı bu günü değerlendirmek yanlış olur şu anda eksta masrafları oluyor insanımızın

0BeğenmedimŞikayet

tuncay59 ()

Açlıktan ölecek durumdayız. Kira doğal gaz elektrik ulaşım bitti maaş ne yiyecek bu insanlar?

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Inşaallah düzelir kardeşim

Arifinoglu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

STEVEN_SEAGAL ()

Doksanlarda böyle bir şey yaşanmadı kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

tuncay59 ()

Eskiyi söyleyerek şimdiyi normal saymak aklı da nedir? Kaldı ki 90 lı yıllarda bu yaşamsal sıkıntılar yoktu. Bu gün insanlar açlıktan kırılıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Aynen arkadaşım sanki biz yaşamadık o yılları 48 yaşındayım bende

0BeğenmedimŞikayet

Arifinoglu ()

2003-2015arası fena degildi, kenara bikac kuruş atabiliyordum..

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

:) Degilmiy di

honda_nc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Battlestone ()

90 larida yasadim 2000 inide gordum bugunude yasiyorum ekonomik olarak hic bir fark yok fakir hala fakir belkide daha fakir zengin yine zengin arada kaybolan orta gelir kazanan insanlarin sayisinda ki dusus ekonomik olarak ben fark gormuyorum o zamanda asgari ucret 250,300 dolar arasiydi hala ayni o zaman 20 yilda gelisen hic bir sey olmamistir ben refahin artidigini boyle olcuyorum siz nasil olcuyorsunuz bilmem @Sabancı74

0BeğenmedimŞikayet

Carli1 ()

90larda türkiyede yaşadım gayet iyiydi böyle pahalılık görmedim.90larda insanlar azda olsa gıda alırdı . şimdi insanlar et balık tavuk alamıyor marul 10 lira

0BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

o yılların daha kötü olduğunu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum