Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:17:06
EUR 34.9839 16:17:06
USD 32.2051 16:17:06
ALTIN ONS $2414.8350 16:17:06

Konu: Altın Ons Günlükte Düşme ihtimali 11.02.2022

Yukarıda grafiğimizde gördüğünüz gibi stoch tepeye yakın az çıkış mesafesi var, fakat tepeden sonra düşüş gelebilir, tam dip yaparsa tahmini 1791 gibi durmasını bekliyorum, Altın a sarkabilir ama zor oda grafikte yazıyor. Dikkat etmeniz için uyarı grafiğidir, kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir ytd

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

vnvn65 ()

Hocam insanlara para kazandırıp böyle üzücü mesajlar almanız gerçekten kötü ama alışık olmanız lazım seveni çok olanın düşmanı da olur. Bizde düşmanınızın düşmanıyız... saygılarımla

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

o kesin celiğin yan hesabıdır, sever o öyle ustalar şöyle böyle diye iftira atmayı, yada onu takip eden biridir, adamları engelledim genede usta musta diyip laf atıyorlar :) kaç kere yazıyorum ben kendi halimde analizmi yapıyorum, ustayım diyede hiç iddaam olmadı, diyenede demeyenede karışmıyorum, millet burda ağzı alışmış diyor, bana kalsa demeselerde olur banane yani sanki zorla aldırıp sattırıyorum milletide böyle polemiklere giriyorlar :)

vnvn65 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yanasio ()

Lütfen siz yazmaya devam edin, benim gibi dolar dan takip eden, rehber oldugunuz pekçok kişi vardır, tesekkürler, iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Takılma fazla kardeşim. piyasayı biz yapmıyoruz . Kimsenin parasını alıpta bas suraya demiyorsun . herkeste hür irade mevcut . grafikte gordugunu soyluyorsun yazıyorsun . olur olmaz oda kısmet iste.

0BeğenmedimŞikayet

vnvn65 ()

Sayın hocam siz hiç doğru söyleyen 9 köyden kovulur sözünü duymadınız mı

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

biride dava açın diye kışkırtıyor, arızamıdır nedir arkadaş... şaka gibi millet...

ronx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

61ts61 ()

Üstad sen devam et onlar boş yapıyor kafaya takma ben senden razıyım

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim dediğin oldu tebrik eder geçiş yaptım bakalım ne olacak.

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Ben burdayım rahat ol konuştuğumuz gibi

6BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bu sayfada polemik yaratanları anlamıyorum akşamdan beri 4 saatlik çıkış çizgisi yukarı kıracak, kesişirse yukarı atacak diyorum, adamlar diyorki bu adam düşecek dedi diye sattım parite ettim vs bilmem ne, ihtimalleri yazıyorum genede yaranamıyoruz. sanki millete burdan al burdan sat diyorum.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Armindeniz ()

bu usta dün 10.22 den aldım diyince bende 10.20 den aldım bu gün düşünce de hiç anlamama rağmen dolar a parite yaptım kurtarayım derken dahada battım

Türgenyev58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Demekki Altın da da oluyoMuş. :)

0BeğenmedimŞikayet

Snipers35 ()

Twşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

kârdaysanız parçalı çıkabilir yada pazartesiyi bekleyebilirsiniz, bizim borsa açılana kadar belki daha artarsa erken sattım diye üzülmeyin sonra, 4 saatlikte az çıkma payı var, risk etmek istemeyen gönderebilir, dolar az artsa tl bazlıda bu ons ile artış gelebilir, dolar işi bozuyor işte satmak isteyenler için :) parite edenler için iyi bir durum aslında ytd

Snipers35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Snipers35 ()

Hocam çıkalımmı

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Emeginize saglik hocam varolun bizde kara gecmis tersteki parcalari kurtarmisken satar alim bekleriz

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Altın ons an itibarı ile 30dk 1 saatlik 2 saatlik rsi tepe yaptı, stoch seviyeleride tepe yapmış gözüküyor, 4 saatlikte az çıkma payı vardır fakat fazla çıkamayabilir çünkü mavi çizgide tepeye tik attı yani değdi, şimdi dönüş yoluna girecektir belli bir müddet, 4 saatlikten dolayı azıcık daha çıkıp sonra aşağı kırarsa Gümüşüde peşinden aşağı çekebilir. Gümüş Rasyoda Altın dan ayrılırsa belki biraz daha çıkıp sonra düşebilir ama bence fazla beklenti içine girmeyin, 24,80 e gidebilir demiştim ama saatlikler aşağı kırıyor gibi eğer kırarsa bu bölgeden bile satış yiyebilir dikkat edin ytd not: bu sadece zarar etmemeniz için uyarıdır, altın ons geçici düzeltme yapıp yukarı atarsa fazla düşürmeyebilir ama dikkat edin satış yerse ve özellikle günlük grafik düşüşüne geçersek ağır olur düşüş...

0BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

Evet hocam 750 ye talimat vermiştim kac gündür gelmedi Altın uzun vadede 1 çi emtiyam altın 2. Çi al sat için gümüş

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın tam dip yapsa girilebilir aslında full girmek riskli olur ama sonuçta herkes kendi riskini aldığı sürece uzun vade bekledikten sonra sıkıntı olmaz. Hayırlısı diyelim

Hasanbaba0032 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

Sizi izlemeye devam hocam Allaha emanet yarın bismillah deyip iş başı 45 günlük istirahat etdik büyük ihtimalle pazartesi düşüş olursa %80 uzun vadeli girerim

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

o çizgileri şu yüzden çizgim eğer grafiğin tepesini zorlarsa en fazla gidebileceği yerler. Oda zorlarsa bazen yapıyor öyle şeyler, dolar da oluyor mesela :) o çizgiye ulaşmadan bence satış yer ama ben genede ihtimal dahilinde diye gösterdim sadece ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

aslında görüntü olumlu kesişmeler yukarı atmış ama işte abd baskısı yukarı atmasını engelliyor, 4 saatlikte kesişme var o olsa abd mabd dinlemez yukarı atardı ons ama olmadı, belki geceye doğru toparlar belkide haftaya çıkar bilemiyorum buralar riskli bölgeler alım için ama satış bekleyenler için biraz daha çıkabilir, dolar düşmedikçe ons az çıkarsa tl bazlı evet verdiğin rakamlar gelebilir ytd

Hasanbaba0032 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Stoc mach gostergeler çizgileri (Satış) bölgesine gecmez mi?

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Gbahar Altın buraya çıktığı sürece sıkıntı yok, hatta gümüşte 4 saatlikte sarı çizgi mavi çizgiye değebilse şayet yükseliş hızlanabilir. Ama demin az yaklaşıyordu gene izin vermediler, kesişseydi muhtemelen geceye 23,60-23,80 gelebilirdi :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

23.30 görürmü hocam 9.96 dan 2 parca 10 dan Bi parca girdim 10.10 çıkılırmı

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@M_yıldız Altın olumsuz görünüyor ons olarak, çıkış devam edebilir ama izin vermiyorlar yavaşlatıyor abd ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum