Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 19:52:55
EUR 34.8238 19:52:55
USD 32.3379 19:52:55
ALTIN ONS $2301.8900 19:52:55

Konu: Altın Ons Günlükte Düşme ihtimali 11.02.2022

Yukarıda grafiğimizde gördüğünüz gibi stoch tepeye yakın az çıkış mesafesi var, fakat tepeden sonra düşüş gelebilir, tam dip yaparsa tahmini 1791 gibi durmasını bekliyorum, Altın a sarkabilir ama zor oda grafikte yazıyor. Dikkat etmeniz için uyarı grafiğidir, kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir ytd

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın ons günlük düşüşe geçerse şayet bu düşüş gelebilir, o kadar düşermi bilemiyorum izlemek lazım. ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şu an kısa indikatörler 5dk lık felan aşağı yukarı hareket ediyor, ondan kesişme oluşmuyor, bunlar kısa indikatör olduğundan gel git yaparak yatırımcıyı yanıltıyor, asıl bakmamız gerekenler 30dk 1-2-4 ve günlük grafik. 30dk aşağı gidiyorsa demek ki diğer saatlik grafiklerde tepede ise fazla çıkış beklememek lazım. dolar bazlı çıkarsa ona birşey diyemem tabi neyse ben yemeğe gider az gezem akşama gelirim belki ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Valla kardeşim masallahin var nazar değmesin.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Nokta atışı diye buna denir mi xD An itibarı ile 15dk lık grafik aşağı kırdı 30 dk lık ve 1 saatlik zaten aşağı gidiyor, Altın ons 2 saatlik kesişmek üzere o değince düşüş hızlanabilir ytd

Gümüşte ise 15dk, 30dk aşağı kırdı gene 1 saatlik aşağı gidiyor ve 2 saatlik kesişme oluşmadı ama bu düşüş devam ederse oda kesişir biraz hızlanır düşüş ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Fatihsultan 10,33TL hesaplamışım xD dolar kuruna göre değişebilir ama tahminim tutmuş bak :))

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

bir dahaki sefere siz yazınca alcam ia :)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

23.80 bekliyorum hocam satis icin 22.88 23.30 23.57 seklinde 6 parca mevcut

0BeğenmedimŞikayet

Gelinoy ()

@By_tarafsız_adam sagolasin kardesim

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Nedeni platin izin vermiyor

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

nasipten öteye birşey yok, akşamda yazdım makas fazla olmasa ben girerdim diye, uyuya kalmışım geç kalınca vazgeçtim.

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

valla Altın ons coştu kardeşim, gümüşün normalde 24 ons olması lazımdı şu an neden çıkamıyor bende anlamadım ama altın rasyosu gümüşten ayrılmış gözüküyor. Bazen gecikmeli çıkıyor bunu daha önce yaşadım gördüm :) atıyorum bugün altın çıkar yarın bir bakmışsın gümüş fırlamış yukarı ytd Valla elimde gümüş olsa önceden kâr varsa 1 parça satarım, kalanıda pazartesiye bırakırım, olurda çıkarsa gene o kâr yapar... hani düşerse diye önlem amaçlı satarım yoksa risk alan biri bekleyedebilir, altın böyle çıkarken 23,80 i bekleyebilirsin parça göndereceksen, altın ons coştu :) 1877 ye gidiyor sanırım... ytd

Gelinoy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

hocam bu mesajı gördüm ama sen almam deyince ben de almadım :) keşke alsaydık

0BeğenmedimŞikayet

Gelinoy ()

@By_tarafsız_adam sen de satış yapılır mı beklemeli mi kardeş ne dersin ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

altın ons kapanış güzel yerden yapıyor haftaya devam etmezmi sence

3BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın çıktı sıra gümüşte olması lazım genelde gümüş rasyodan ayrılınca Altın dan, altın düşmezse gümüş yavaş yavaş çıkar yukarı, tabi düzeltme gelme ihtimalide var. 4 saatlik tepe yapacak gibi duruyor bahalım. akşam bir hesap atmıştım
23800/31,10x13,50dolar=10,33tl gümüş eder diye :) dolar da arttı, onsde 4 saatliğin tepesine kadar artarsa bu rakamıda geçebilir... fazla çıkış mesafesi kalmasada bu rakam bile gelse alanlar güzel yerden satar işte...

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bu gidişle düzeltme yapamadan gidecek sanki:))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

akşam uyumasaymışım 1-2 parça alsam güzel arttı satardık, bazen nasipte olmayınca olmuyor :) neyse düzeltme yapmasını bekleyecez mecbur ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

normalde dolar haftalık çıkışa geçiyor ama Altın onsde geçebilir mi acaba düzeltme yapmadan :) geçtiğimiz yıldan beri grafik inceliyorum daha onslerin haftalık çıkışa düzeltme olmadan çıkabildiğini görmedim, Acaba yapabilir mi yaparsa ne efsane olur alanlar güzel kazanır, ben TL deyim ama düzeltme olmazsa bile üzülmem yani sonuçta ben risk etmiyorum, parite işiylede uğraşasım gelmiyor. ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hissettim sanki :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

3 saat önce @M_yıldız ile grafiğin üstüne taşma muhabbeti yapıyorduk sanki içimize doğmuş gibi altın ons grafiğin üstüne çıktı, nadirde olsa oluyor böyle şeyler ytd alt yorumlar...

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Şakadır bence boşverin

0BeğenmedimŞikayet

Sakin_adam ()

Platine merakım var ama gümüşteyim 10.30 da bozucam cok stres yaptım ben duygusal ve hassas adamım

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim platin yukarı taşıdı bir anda

Sakin_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sakin_adam ()

Sen allah için iyi niyetle gayretle faydalı olmaya calışıyon allah iyilerle beraber merak etme sen güzel adamsın kacta bu sitede güzel adam var ki

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

Herkes alıp satarken tuşa kendi basiyor. İnsanlara faydalı olmanın değerini bilmeyenlere laf anlatamazsın.

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Yok kendimden şüphe ettiriyorlar :) acaba nerde yazdımda öyle algıladı diyorum ytd

LOVEROSE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LOVEROSE ()

Her daim çürük elmalar çıkar bosverin ben sizi takip ediyorum dünden beri ne söylediniz çıkıyor bu arada da geri cekilmeler olabilir diye uyarıda bulunuyorsunuz daha ne olsun bende her söylenene kulak asmayın siz dogrusunuz iyi aksamlar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum