Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 03:56:30
EUR 34.9839 03:56:30
USD 32.2051 03:56:30
ALTIN ONS $2414.8350 03:56:30

Konu: Tezol 1h grafik

15.60 aşağısı 14.30 iniş yaparsa aşağısı stop lu olarak 14.10 dan başlayan yükseliş 17.80 ve 19.20 ye kadar artabilir tezol

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bende var.
Gram ve ata var

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Başın sagolsun ölenle ölünmez hayat devam ediyor sen us10y ye odaklan esas dümen orda :)) emtialar uçuşa geçer 2.10 uzeri kalırsa film başlar ters kolerasyon filan etki etmeyebilir Gram altın almasakta ek bilgi olarak kalsın belki aliriz )

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Hocam alicr satış hedefiniz kaç bende varya malum - //

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Haydar Dümen vefat etmiş. Acımız büyük:(

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Ben anlamam kaldıraç işlemleri anlamak ta istemem o kadar usta olmadım bana spottan 2. El temiz altcoin lazim ; ))

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Scalp işlem lazım bana hocam. Canım sıkılmaya başladı bak:)

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Windows 486 dönemleri pentium çoğu 3 tuşa birden basınca format atardık sen adu . ket çekip oyun oynarken minesweepwer oynardık
paintle 002 sn rekor bende; ) kırmaya çalışanlar 1 hafta uğramıştı en son söyledim de rahatladilar )

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Selamlar, 10.000 TL 16 sına kadar serbest param var Doğu. Hangi yatırım aracına koyayım bankadan sizce?

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

270 iğne atıp 202 ye havasını almışlar egld 182 den zıplama yapmış ucan uçsun hayırlı uçuşlar

1BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

ooo ondan sonra tekken vardı 3 boyutlu haraketler falan. kaplan kapalı bi adam vardı onu alırdım hep, ne günlermiş be :) şimdi çocuklar ps4ü bile beğenmiyo

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Egld hemen kasa başına!

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Arayıp bulamadığın oyun hileleri varsa sor söylerim de oyun yaşım geçti:))

0BeğenmedimŞikayet

Bakayn ()

Ilk cümle yanlışlıkla olmus:)

Bakayn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bakayn ()

Nakit olmayanlar napsin:) oh ne güzel ne dogal gaz ne elektrik parası da yoktur valla mis

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Yoktu tabiki bizim zamanda magaralara av resimleri çizerdik İnternet ve buzdolabı da yoktu doom lara croft ve gta da yoktu beac hemde 2002 de yoktu empiere earth da henüz icat edilmemişti sizin dönem çok şanslı sen onları birakta btc yorumu yap dayı)

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Büyük jetonlu atariler:D
Adu. ket ce. kmeyi biliyor musun @ntmen_x :D
3 tuşa birden ba. sman lazım

Algerden için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Çocuklarıma alacam param olursa @ntmen_x hade insallah panik Sat isi olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

o zamanlarda garip joystickleri olan atariler vardı :)))

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Vayy hacı abi senin zamanında var mıydı pes falan:D
Anlarsan 2 el at. alım:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Fifa 22 de iyidir pes mi kaldı; ))
Btc 43 bin ve 43600 üzerinde kaldıkça sıkıntı olmaz

Kara_bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Ben pes ediyorum tamam @ntmen_x

0BeğenmedimŞikayet

pulsarx ()

Hocam merhaba ata ve audio coın için yorum yapabilir misiniz

1BeğenmedimŞikayet

calculator58 ()

Ya da 10 şubat Yarım ayından dolunaya kadar düzeltme olabilir. 4 şubat döngüüsü sıralamayı değiştirmiş olabilir.

calculator58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

Kesinlikle ben de inanıyorum bunlara zamanında dediğini yapmadım Bis.. te halen toplayamadım

1BeğenmedimŞikayet

calculator58 ()

16 şubat dolunay tarihidir. 4 şubat döngüsü ile hareketlenen c- o- i- nler için önemli olabilir. Ay döngü sıralamasının değişmiş olma ihtimali vardır. Dolunayda tepe yapıp düşme ihtimali yani düzeltme ihtimali olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

16 subatta yine döngü varmış @calculator58 hocam bunlar tesadüf değildir piyasalar da olan hareketler bu dönemlerde etkili oluyur daha dikkat etmek lazım demekki stop ve start seviyeleri bir kez daha gözden geçirmekte fayda var yada belirsiz piyasada gann prensiplerinin de dediği gibi hareketsiz kalmak lazım sanki

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Allah onları bildiği gibi yapsin @ntmen_x

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Paranın ağası biziz diye gündemde kalmaya çalışıyor lar toplanıp toplanıp piyasaları panikletiyorlar bir gemide toplantı fazla olursa o gemi batmaya hazır demektir xix endeksi korkudan 20 ile 38 arasında geziniyor us10y 2018 de 3.5 i. di yavaş yavaş 2 üzerinde kalırsa o seviyelere artabilir tahvil faizleri neden artar ? Para basma bitti nerden kaynak bulacaklar yoruma gerek var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Ben kebap sevimm.. yarasin Insallah hakeden bu apar topar ne toplantisi

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Iyidir hocam siz nasılsınız nuls ta ekside kaldim birazdan vedalaşır yeni bi şeyler bakicam blz de inat eder gibi artıyor durmadık onda )

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum