Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 02:37:37
EUR 34.9839 02:37:37
USD 32.2051 02:37:37
ALTIN ONS $2414.8350 02:37:37

Konu: Gümüş Ons Kelebek İhtimali

Fazla söze gerek yok grafik anlatıyor.
Yatırım tavsiyesi olmayan teknik ihtimal senaryolarıdır.

Yorumlar (79)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

3-5 yşında bebe zeksı olan bile bunu anlar bilge olmaya ne lzm var. İnanmayan inanmaz ama teknik konuşur. Bazıları da izleyip kalır kale alınacak tarafı yok ama neyse kendini böyle ttmin ediyor ancak bunlar. Ne demişler boş tenekeden çok ses gelir rest olsun bu da

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

En nihayetinde şura olsa şurası olabilir dediysek bu formun kendi özelliği böyle olduğu için.
Yani kafadan mı attık bunları. Yoksa özel ölçülen bir teknik çalışma mıydı

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bakın bu grafik ne diyordu. 26.36-27.70 hedef aralığı var ama o bölgede herhangi bir seviyeden dönebilir demiştik. Sonuç olarak çalıştı 26.90 civarından gümüş son yükseldiği zamanlardı sonra tekrar düşen trende girdi.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilmukabele cümlemizden inşallah. Sonuç olarak düzeltmeler dahi yükselen trendi kolay kolay bozamayacak ve ancak daha büyük alım fırsatları verecek olabilr sonuçta hep dediğimiz gibi bu enflasyonist ortamda baskı baskı bir yere kadar. ytd

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Allah cc razı olsun
Artırdığımı tekrar artırarak geri aldım
Hızlı bi hamle daha yapmak istiyorum yarına nasipse parca parca

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

He bu arada @Fatih001 abi kelebeğin 26.36 ilk seviyesi (1.27), bugün gördüğü seviye olan 26.95 civarı (1.414) buraya dikkatli bakınca fark ettim, 27.70 ise (1.618) bu kelebeğin fibo seviyeleri. Yani demem o ki 26.36 üstü 26.95 ve 27.70 potansiyeli hala taşısa da risk içerir kısa vadede. O yüzden bu geri çekilmeyle fırsat mı verdi düzeltme mi başladı kestirmek çok güç. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş ons 26.36 üzerinde, Kelebek kanadının D noktası üstündeki Altın topun içinde hareketine başladı değerli dostlar an itibariyle 26.485 gördü. Hayırlısı bakalım. ytd

0BeğenmedimŞikayet

trader_1978 ()

euro ya distum

çok dip kaldı

perşembe ab faiz artırımı yaparsa

euro roket olur

ateşkes olursa euro roket olur

kocogze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kocogze ()

Merhaba, satarak ne yapıyorsunuz? Yani neye geçiş yapıyorsunuz

trader_1978 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

trader_1978 ()

11,96 alınan gümüş

12,13 ten satıldı

11,69 alınanlar elimde duruyor

satış hedefi 12,25 tir

Kün_Fe_Yekün_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim abi. Özenle hazırladığım analizlerimi atıyorum sayfaya. Birlikte takibini de yaptık yapıyoruz. Sizler de desteğinizi esirgemediğiniz için ben teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Anladım hocam teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Üstadım sağ olasın eski bir attığım cypher vardı düşüşte ilk dipte ama bir dip daha yapıp gecikme olsa da o da çalışmış oldu. Bereketli olsun.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler abi hayırlı bereketli olsun :) sıkıldım dişlerden baktım çok para ediyor bozdurdum ben de :))

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline sağlık kardeşim
Takipteyim

1BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Eline emeğine yüreğine sağlık üstadım like verildi, dişleri sökmüşsün nasıl bir anlam ifade vermeye çalışıyorsun :))

4BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhabalar. Yaklaşık 1 ay önce hazırladığımız Kelebeğimizin kanadının D noktası hedef aralığı 26.36-27.70 olarak belirtmiştik. Çalışmamız bugün itibariyle 26.30 görerek ilk hedefini aldı diyebiliriz 06 kuruş fark ile. Sonrasında 26 lara çekilme olduğunu görmekteyiz. Tabiki burası son mudur bir şey diyemiyorum çünkü Kelebeğin D noktası aralığı 27.70 max ancak artık ancak sonrasına sadece nasip diyebiliriz. Bereketli kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

25.18 ustunde kardasin istedigin yerden satabilirsin ben 26 bekliyorum

Ahmetselin007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetselin007 ()

Selamun aleyküm hayirli cumalar bol kazançlar olsun. bugun 25.45 gibi satim yapacak misiniz yoksa yukarıları bekleyecek misiniz . yani gunlukte satis noktasi belirledinizmi

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Böyle dişleri olup gülmeyen de ne bileyim :))

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Dostum gulmedigin surece no problem :)))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Zaten böyle dişi6 olup da gülen dolandırıcıların dikkatini çeker :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Üst dişler gümüş alttakiler Altın ve elmas pırlanta ile döşenmiş :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tırtıl öldüm sanırmış Allah hayır Kelebek oldun dermiş :)

Clemam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlı cumalar abi takip ediyorum ben de elimden geldiğince tabi bunlar verilerim silinmeden önce hazırladıklarım tekrar uğraşamadım güncelleme atamadım. Hayırlısı diyelim üstadım

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Hayırlı cumalar kardeşim
Öngörümü paylaşıyorum sadece
Tarihlerin önemli bence
Önce kelebek haftaya gelip
Ardından 15-21 mart asağı sonra 11-15 nisan gibi elmas
Aklımdaki bu olur olmaz bilmiyorum
sadece senaryo ytd

0BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Eyvallah hocam uçmaya başlarsa tutamicaz bu gidişle. Gerci kelebeklerin de ömrü kisa ama olsun:)))

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hayirli olsun gule gule kullan diyecegim ama sen yinede gulmeden kullan goruntu kirliligi olmasin , :)))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Buradan da Kelebeği unutmayalım @Clemam

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah abi teşekkür ederim tabiki

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum